Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nema razlike. Ali teh podrska im je smehotres, obicno se javljaju zene koje ce posle 15 min razgovora da te preusmere na kolegu koji nesto zna...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma ni ovde nije nista bolje, prvo se javi pa me ispituju kako je prikljuceno msm lol, i onda moram da ih ubedjujem da nije do mene nego do njih, a majstori kad su dolazili poslednji put su bili u fazonu, prikljuce svoj laptop udju u modem provere one parametre(sto mi isto traze kad zovem teh podrsku) izadje i kaze ja ne mogu vise nista da uradim.....

Link to comment
Share on other sites

Ma ne, tako samo navlače nove korisnike, imaćeš adsl k'o i svako drugi i tih besplatnih 6 meseci.

Nego mene pre par dana zvali iz SezamPro-a, da mi zahvale što već 2 godine koristim njihove usluge! I dali mi da biram (kao nagradu [:D])) da li hoću da mi se u narednih 6 meseci poveća brzina sa 1024 na 2048 kbps ili da uslugu plaćam 200din manje, izabrala ono prvo naravno. I još mi je nabrojala par stvari koje kao dobijam na šta nisam ni obracala paznju, neke besplatne sms-ove i pozive sa njihovog sajta itd.

Znam da u svakom slučaju telekom planira da podupla brzine, al' eto ja dobila par meseci pre toga.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Drugari, imam opciju da zamenim sezamov adsl, za ikom.

Obzirom da imam njihovu kablovsku, postoji i opcija Kabl. TV + DIGITALNA TV (paketi 1,2,3 i 4), neogranicen dl, 5 Mbps za 2,800 din.

Imam adsl kod sezama od kad su izbacili, ali godinama sa njima samo neki problemi, pa me interesuje da li neko od vas ima ikom net i kako sve to funkcionise?

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...