Jump to content

Hearts of Iron 2


Guest

Recommended Posts

O HAI! :)

elem, posle 6 meseci pogledah onaj AAR sa japanom i opet mi se igra jebena igra:)...pa da se pripremim dok ne izadjem iz vojske:)...htedoh da pitam par stvari na onom paradoxovom forumu, al dusmani ne daju da se postuje dok ne registrujes na akauntu neku njihovu org igru...posto mi se komp nesto sjebavao izgubih sve one patcheve i instalacije pa jos jednom molim da mi kazete koja je najmanje izbagovana verzija da nju krenem da pikam sa kosookima:)...koliko se secam najbolje je instalirati armagedon preko doomsdaya i staviti onaj 1.3 patch...da ne krenem opet da pikam pa da mi '42 rusi potpisu mir bez pitanja i da me ne jebe manpower bas mnogo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Upravo sam saznao da je jedna eksterna ekipa, ali u saradnji sa Paradox-om, uradila neku vrstu rework-a/eskpanzije Hearts of Iron-a 2.

Zove se Hearts of Iron 2 : Arsenal of Democracy.

Uneli su dosta izmena, napravili igru modabilnijom, produžili tech tree do 1964. godine, ali je to i dalje u osnovi HOI2 :)

Moram još malo da se informišem o ovome, ali što je najbolje release date je 23. februar, as in sutra!!!!! :D

edit:

Jbt ovo je HOI2 na steroidima! Jao opet ode moje slobodno vreme u najavi...

Development diaries za AOD.

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Skida se!!!

http://rapidshare.com/files/354758283/pcarsenal.part1.rar

http://rapidshare.com/files/354754439/pcarsenal.part2.rar

http://rapidshare.com/files/354760322/pcarsenal.part3.rar

http://rapidshare.com/files/354755308/pcarsenal.part4.rar

Jbt baš jedva čekam! :)

Možda zapravo prestanem da igram Sword of the Stars na neko vreme :P

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

jebo pas mater, koliko je izbagovano ovo sranje...lepo sam izracunao koliko otprilike manpowera mi treba za reinforcments i proizvodnju i sa tadasnjim growthom od 1.5 po danu uklopio sve lepo...i onda odjednom iz neobjasnjivih razloga mi smanji manpower growth na 0.75...znaci nista se nije menjalo, ni ministri, ni research, ni politika koja utice na manpower...ajde ok sto mi ne daje manpower sa osvojenih teritorija, al ne mora i ovako da me jebe...i kao da to nije dovoljno tu je i drkanje sa energijom...jebeni japan je makar uvek imao energije u visku, a sad me i to zeza...lepo stoji koliki je ukupan zbir energije po provincijama, i koliko uvozim, sto je otprilike jednako dnevnoj potrosnji...ali ne, on mi racuna kao da proizvodim duplo manje energije...i to mi jelte sjebava ic, a prego njega i tc...ma nek se nosi u kurac i 1.3 patch i sve, mozda probam ovaj arsenal of democracy ako budem imao zivaca...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma pomislio sam ja to, al tamo lepo kaze da se samo visak energije pretvara u naftu...mada ko zna sta se desava, s obzirom da mi recimo yamamoto jos stoji kao research team i ministar iako je bio event da su ga roknuli ameri...no nebitno, izlazece sunce nastavlja da se penje, ovoga puta vidi se cak u staljingradu:)

stalingrad1.jpg

japan-1.jpg

japan1.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa to sam tek skorije izvalio:)...znam da mi je ranije sa nemcima i japancima TC uvek bio u minusu na tako velikoj teritoriji bez obzira na research i ostalo...kad sam skinuo 1.3 patch nisam gledao sve one opcije i izgleda da sam ostavio cekirano ono full IC takeover kad sam pocinjao ovu partiju, pa mi je zato IC, a samim tim i TC otprilike duplo veci nego sto bi inace bio...bas cu pogledati koja je razlika ako moze sad da se menja taj setting, pa cu ga iskljuciti da ne bude da sam cheater:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jeste, sad sam pogledao:)...al drugacije je nesto sa ovim patchom, secam se da sam pre sa japanom na normal bez full IC takeover mogao da doguram do 400-500 IC u ovom stadijumu igre, a sad kad ga iskljucim imam svega 250...ok, nerealno je da bude 750, al ovako ispada da uopste ne koristim foreign IC (sa svim bonusima od ministara) vec samo svoj...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...