Jump to content

Nasha repka dobila 2 nw-a u proteklih par dana


Recommended Posts

Prvo i prvo ovakva sranja ubuduce necu da trpim na ovom forumu. Svako ko se bude upustio u dalju raspravu po ovom pitanju moze ocekivati jedan lep ban na nekoliko dana. To nije samo moj licni stav vec i stav celog foruma.

Drugo, repka ili reprezentacija ili nacionalni tim ili miseskupilinalivadi je sasvim isto za mene. Zovite ga kako hocete. Mi smo ga ovde zvali repka jako davno i ne mislim da to treba da promenimo zbog toga shto neko misli da je to hrvatski izraz. Ja licno smatram da je to sve srpski jezik i uvek ce i biti pa makar ga oni zvali Bosanski, Hrvatski, Crnogorski ili kako god drugacije.

Ovakvoj vrsti "netrpeljivosti" nema mesta na StarCraft forumu. Ako zelite da se raspravljate ko je bolji, mi ili Hrvati i o ostalim politickim sranjima put ka Rastebudjelizovanim Klejbezablama vam je otvoren. Tamo je ionako bilo nebrojano topica o ovome i mislim da je ova tema toliko prezvakana ne samo na ovom forumu nego i svuda. Ljudi su uvek i svugde bili samo to shto i jesu : Ljudi. Licno znam dovoljan broj Hrvata koji su sasvim "normalni" i isti kao i vi, ja i vash i moj komshija. U svakoj zemlji ima shljama i uvek ce ga i biti, nadam se da ste to svi shvatili. Ne zelim nikome drzati lekciju iz istorije niti se ubedjivati oko toga ko je u pravu. Neke stvari su se desile i ne mogu se promeniti, treba oprostiti ali nikako ne treba zaboraviti. Da ne smaram dalje zakljucak je sledeci:

Topic je zatvoren, svako ko opet bude pomenuo ovu temu na StarCraft:BroodWar forumu dobija automatski ban. Hvala na razumevanju.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...