Jump to content

Upgrade foruma


Recommended Posts

5 minutes ago, Praso said:

Laki, sto se mesas u posao? Nahrani majmune i ne diraj dugmice. Vratite stare teme.

eh kad bi to moglo tako!

svaka nova verzija donese nekompatibilnost starih tema, a najčešće tvorci starih tema ne prave kompatibilne sa novim verzijama 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mohr said:

Na forumu nekih 20-tak godina, mislim da nikad nije bio ovoliko ruzan 🙂

ne izmišljaj mohre brate, isti je skin kao onaj od pre 🙂

u svakom slučaju imaš četiri pa izaberi koji ti se više dopada 🙂

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

U svakom slučaju, imate dve nove svetle teme, light 3 i light 4 pa ih probajte.

Dalje, uključeno je dugme "dark/light mod" gore u hederu, što znači da možete klikom na to da se prebacite brzo na tamnu ili svetlu temu u zavisnosti od toga na kojoj ste.

Dalje #2, većina tema ima mogućnosti customizacije kako vama odgovara, to su vam one "četkice" ili "custom" itd ikonice najčešće u hederu pa kliknite i menjajte boje i oblike do mile volje!

Link to comment
Share on other sites

ova Light 3 - NEW je dosta približna starom izgledu, moram da pohvalim!

ALI 
i dalje treba vratiti/popraviti:
1. titula - nije mi bitno ali me trenutno nervira ova neka kao raketa koju vidim pored svakog avatara
2. broj postova da bude normalan
3. karma korisnika (ili kako se već zove to) - ukupan broj pluseva/minusa korisnika, da znamo recimo koliko werko ima (btw ja sam počeo da mu dajem pluseve da bi bio što bliže -666 a ne da ode na -695 recimo)

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, togFU said:

ova Light 3 - NEW je dosta približna starom izgledu, moram da pohvalim!

ALI 
i dalje treba vratiti/popraviti:
1. titula - nije mi bitno ali me trenutno nervira ova neka kao raketa koju vidim pored svakog avatara
2. broj postova da bude normalan
3. karma korisnika (ili kako se već zove to) - ukupan broj pluseva/minusa korisnika, da znamo recimo koliko werko ima (btw ja sam počeo da mu dajem pluseve da bi bio što bliže -666 a ne da ode na -695 recimo)

1. mislim da rakete mogu da se isključe, to ispitujem a moram da pročitam ceo taj renking sistem a ne postizavam!

2. ovo nema promene u opcijama može neko ko je školovao da javi kako da modifikujemo u kodu nemam ništa protiv sa step-by-step guide!

3. mislim da je reputacija povezana sa ovom stavkom 1.

HWALA ZA POHWALE

Link to comment
Share on other sites

Meni samo smeta ovaj meni sa strane pa mi nije forum centriran 😐 

 

edit: I bilo bi lepo da se vidi reputacija, da imamo neku ideju kako ide guranje Zwerka u negativnu beskonacnost 😄 

Edited by ZOLA
  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Samo da javim da mi i dalje uzasno sporo otvara unread content i to na svim temama, u firefoxu i u hromu, na poslu i kod kuce...znaci nije do mene vec do vaseg jebenog updata, sredite stvari ili vratite staru verziju, ne znam koji ste djavo ni upradovali kad je sve radilo kako treba

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Samo da javim da mi i dalje uzasno sporo otvara unread content i to na svim temama, u firefoxu i u hromu, na poslu i kod kuce...znaci nije do mene vec do vaseg jebenog updata, sredite stvari ili vratite staru verziju, ne znam koji ste djavo ni upradovali kad je sve radilo kako treba

Ako ti je za utehu i meni na 500/160 otvara nekih ~15s. U zivotu nisam koristio tu opciju, a sve drugo mi otvara normalno

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...