Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

58 minutes ago, daniiL said:

Profa je Ckaljin sin, Cedomir Petrovic.

iliti voja brajovic 😄 😄

Ja uvek mislim da je to voja 😄

  • Haha (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Inače, onu vračaru sto su poslali (Duletova koleginice he he) da leči decu muzikoterapijom dva dana nakon masakra, je navodno učenica Radovana Karadžića aka doktora Dabića. Iz istog ešalona kao i Mila Alečković ili Miroljub Petrović.

image.thumb.png.c65bd109514e715361feaf9dbef810ae.png

 

Da sve bude grđe, ona se i oglasila povodom gostovanja ovog jadnog čoveka u utisku nedelje.

 

image.thumb.png.5b4b5be3e0ce90129d9187e1dbc331f4.png

 

Edited by ПУТИН

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ПУТИН said:

Inače, onu vračaru sto su poslali (Duletova koleginice he he) da leči decu muzikoterapijom dva dana nakon masakra,

Meni ovaj deo njje jasan zapravo. Zar skola njje zatvorena posle ubistava? Kako su se onda dva dana nakon toga našli u školi djaci i pomenuta?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ПУТИН said:

Inače, onu vračaru sto su poslali (Duletova koleginice he he) da leči decu muzikoterapijom dva dana nakon masakra, je navodno učenica Radovana Karadžića aka doktora Dabića. Iz istog ešalona kao i Mila Alečković ili Miroljub Petrović.

 

 

fala sto me u drustvo takvih velikana stavljas :c

  • Haha (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Od 10.05. su deca počela da dolaze u školu kao da pričaju i sl. Od danas je krenula redovna nastava ali bez ocenjivanja, voÄ'enja evidencije o izostancima i sl. Utisak je da žele Å¡to pre da normalizuju nastavu, nisam siguran da je to baÅ¡ dobar pristup ali tako sada ide.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, millanče said:

Nastavljamo u sličnom raspoloženju, obesio se Mirko Rašić, Neovlašćeni serviser sa YouTube, rip, bedak 😞

"Nije platio REKET 0:50-1:15 i 9:00 i jos jedna sublimirana poruka na 14:58-15:09 a od 7:02 se vidi razbijena glava, verovatno od kundaka pistolja..."

Slucaj resen...

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2023 at 4:26 PM, ПУТИН said:

Inače, onu vračaru sto su poslali (Duletova koleginice he he) da leči decu muzikoterapijom dva dana nakon masakra, je navodno učenica Radovana Karadžića aka doktora Dabića. Iz istog ešalona kao i Mila Alečković ili Miroljub Petrović.

image.thumb.png.c65bd109514e715361feaf9dbef810ae.png

 

Da sve bude grđe, ona se i oglasila povodom gostovanja ovog jadnog čoveka u utisku nedelje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, killYg0r said:

"Nije platio REKET 0:50-1:15 i 9:00 i jos jedna sublimirana poruka na 14:58-15:09 a od 7:02 se vidi razbijena glava, verovatno od kundaka pistolja..."

Slucaj resen...

Pominje malo razvod posle pri kraju, to je neka dodatana teorija, uz reketiranje, da se složilo sve čoveku. Bedak, to je samo dokaz koliko smo generalno prsli onako duboko ispod površine, već i naglasih nešto slično, skoro svi vučemo neke traume od fizikog i/ili psihičkog nasilja i ovog društva ogrezlog u kriminalu i korupciji, i samo je pitanje kad i na koji način će da se "trigeruje" i manifestuje. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ok, ima ovde mnogo propusta u društvu, ali nemojmo sad ići u ekstreme - samoubistva se dešavaju i u mnogo bolje uređenim društvima kod ljudi koji su naizgled sasvim normalni. Ja imam primer jednog lika koga sam upoznao samo online doduše preko posla - iz Kanade, radio u gamedev studiju na solidno visokoj poziciji, uvek veseo, zbija šale na Discordu i samo jedan dan kao za vikend zgutao tablete i ćao. 

Hoću reći da je te stvari teško primetiti a čak i kad se primete ljudi imaju tendenciju da to samo kažu "ma folira", "nije mu ništa, preguraće" i slično, kako sami ljudi koji su u problemu, tako i njihova okolina. Neko je dao dobar komentar da je problem kako ti uočiš da je neko težak pshiopata najviše to što nema nikakve empatije, a roditelji to neće da priznaju za svoje dete, možda sebi pre svega. 

U tom svetlu ima i ovaj post žene kojoj je dete poginulo u Ribnikaru, sad jbg šta se tu dešavalo i kako pojma nemam tačno, ali nikako ne deluje normalno da su oni išli na ekskurziju a ovaj nedelju dana spava u fotelji:

https://www.novosti.rs/drustvo/vesti/1241184/najnovije-vesti-pucnjava-skoli-vracar-kosta-kecmanovic-vladislav-ribnikar-ema-nina-borovic-kobiljski

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Razresili direktorku u skoli moje dece koja je dovela Crni Cerak i Hans Kristijana Golubovica.

Sad ucitelji strajkuju zato sto su razresili direktorku 😄

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Kakva glupa vest :))

https://www.rts.rs/vesti/drustvo/5197726/vlada-srbije-objavila-spisak-ustanova-kulture-cije-prostorije-mogu-da-koriste-deca-iz-os-vladislav-ribnikar.html

kao da ne znaju šta da pišu više. Još i citiraju:

Центар за ликовно образовање "Шуматовачка", од 8 до 13 часова максимум 23 детета (напомена: уместо столова су штафелаји и столови за цртање).

i to je vest :))

Link to comment
Share on other sites

Mogli su da ih posalju u neku banju da zavrse skolsku godinu, zajedno sa roditeljima i svim ostalim potrebnim ljudima koji bi mogli da im pruze pomoc. Ali izgleda da su se ipak odlucili da forsiraju zavrsetak u OS Ribnikar i da stvaraju sada neke dve sukobljene strane(roditelji koji hoce da im deca idu u tu skolu i onih koji su protiv). To je na onom nivou kada vidis da se neko svadja - podelis im nozeve da im pomognes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...