Jump to content

Zlatibor stan na dan od 30 aprila dostupno :)


qwert00

Recommended Posts

https://www.airbnb.rs/rooms/745701370218555385?preview_for_ml=true&source_impression_id=p3_1680213864_kmF9FPiqMx67qSoT

 

https://www.halooglasi.com/odmor/planine/zlatibor--dostupno-od-30-aprila-mogu-vauceri/5425642487463?kid=1

 

Booking nesto zeza pa za sad nema. Dodacu kasnije i booking. Nova posteljina stize uskoro kad izadju stanari koji su tamo bili par meseci. Nepeglajuci krep. Cena za maj od 2000-3000 din za dan za kesh. Zavisi od broja dana .  Ako nekog zanima pitajte bice povoljno :) Kako vidim i na AIRBNB sam najjeftiniji u tom delu Zlatibora :) 

 

 

 

 

  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jose Jimenez said:

Zašto ti na jednom mestu piše ulazak od 13h, a na drugom od 15h?

Greška 🙂

Ne bavim se ovim zaista detaljno niti je neki glavni fokus. Izdavao sam 6 meseci mesečno. Sad ću stan na dan i pri tome ću gledati da se time bavi osoba koja će da održava sve. Biće čisto uredno održavani i jeftino. Nemam volju da pravim privlacne oglase po svaku cenu. Ako budu davali vaučere to će biti glavna stvar. Jer su tu najveće pare bile.

 

Tako da izvini Kili za koji god savet da nisam usvojio 🙂 svakako bih voleo i da booking budući i Airbnb odrzava taj lik na Zlatiboru. Prosto imam previše sitnih poslova u životu a već sam polupenzioner 😄 ipak sam preko 40.. vreme je da se čovek odmara i uživa.. bolje sada neko kad budem bas mator sa 60 🙂

 

Zlativor sam uzeo jer je jefitn i jer ću što sam stariji ići vide tamo jer ne radim nigde full time i imam vremena sve više 🙂

 

pa ne zamerajte Kili i ostali forumski drugari jednom mladjem penzioneri 🙂

Meni je ovde cilj ako moze da mi ostane jedno 100e mesečno od ovoga čisto i da mogu da odem licno  sam tamo i meni dosta 🙂 sve preko je bonus 🙂

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dule_smor said:

Mala ispravka, polupenzioner!

 I ti ces ovako kao ja, ako ti dosadi arbajt za koju godinu :D

 

 

  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 4/2/2023 at 10:56 AM, absolute said:

Mladicu

Karadzicu

On 4/1/2023 at 4:01 PM, Lucky said:

Kverti živi san najmlađi penzioner Beograda, nema full time radno vreme, ima gajbu na Zlatiboru, sve se slaže!

omladina PUPS-a

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

neka, draze nam je da uzmemo tvoj TV i masinu za pranje sudova nego tudju. ti si domaci

added: poceo sam da pisem kao kjoot i moram svaki post da editujem da bih ga i sam razumeo... da li to znaci da starim ili da se gojim?!

Edited by oddball
  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oddball said:

neka, draze nam je da uzmemo tvoj TV i masinu za pranje sudova nego tudju. ti si domaci

added: poceo sam da pisem kao kjoot i moram svaki post da editujem da bih ga i ja razumeo... da li to znaci da starim ili da se gojim?!

možda si samo uzbuđen!

(zbog čega, drugo je pitanje).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...