Jump to content

TOTK


f4ts0

Recommended Posts

Dakle posto vidim generalni nedostatak zelda kontenta na ovom forumu, evo ga oficial gameplay video

Dakle, ako izadje rom do 16 Maja, necu kupiti switch 😄

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, voodoo_ said:

Sranje je grafika i gameplay deluje rudimentarno, bolji je Quake

Postujem tvoje misljenje, odlika odraslih i zrelih ljudi je da uvaze tuze misljenje cak i kad se ne slazu.

  • Haha (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

secam se jednom nocnog "igranja" u deusu za clanove benchmarka. Likovi su 8 sati radili 3d mark, updateovali mi drajvere, merili napone i fps i gledali da li sejderi bolje rade na geforce 4 ti ili radonu xyz.
Moguce da je par njih odigralo de_aztec.

Oni su bili ubedjeni da su se izigrali ko carevi.

Grafika je (cim je switch gura) mediokritet. Dizajn i gameplay su ono sto cini igru. I undertale je igra iz 2015 a grafika je iz notepada, pa mu to ne smeta da bude jedna od najjacih igara ikada.]

Botw sam pokrenuo u decembru cisto da ga testiram na steamdecku jer je po netu bio de fakto standard da li neki wiiU/switch emulator valja. Do tada mi nikad nije palo na pamet da igram te decije igrice 😄
I eto tako nadjoh jednu od 5 najboljih igara koje sam ikada igrao, a po dizajnu svakako najlepsu.

u stvari ne top 5, vec top 2 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sve je kul, ovo je samo igrica 😄 Cisto da vidim jel ima neko jso na forumu da ovo cepa, mada kapiram da ne, klinci cepaju  i stariji ovde po inostranstvima. Kod nas nintendo nikad nije zaziveo, a ja sam ga mnogo zavoleo kroz emulatore.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

na stranu 720p, Zeldu nisam igrao i verovatno nikada ni necu, jer nemam kako (ie, ne cima mi se), ali taj Hajrul svet mi je oduvek delovao nekako ultra mrtvo i dosadno..kapiram kapiram, tu su данџни i "mozes da stavis jabuku na strelu pa one-shotujes guardiane sa drugog kraja mape, jer nasi igraci su inventivni i mi to nagradjujemo!", ali jebemliga. mislim da sam pre par godina nabacio neki emulator i probao BOTW jedno 20 minuta, ali bas me nije drzalo.

ovo mu dodje BOTW 1.5, mozda jednostavno igra nije za mene =c

Edited by evgeniy
Link to comment
Share on other sites

Meni se jako svideo kec preko emulatora. Nastavci me nisu nesto odusevili ali BoTW i verujem ovaj nastavak mi deluju kao usvrsavanje sistema originalne igre. Moracu kad tad da ih pokrenem, mozda na sledecem switch-u ili preko jaceg kompa.

Link to comment
Share on other sites

Nintendo je uvek imao svoj kul pratilaca svugde po svetu, pa i kod nas, ali u manjem broju.

i onda prosto dolazak playstationa uz pad nintenda i "wow grafiku" kod konkurencije dovela je da se soni znatno više primi ovde nego drugde. i naravno još gomila elemenata.

a onda opet većina je igrala i u dva ili više igrača sve te popularne igre, nije bilo kritične mase da dobije taj nivo komune kao drugde po svetu.

a i prosto su igre takve, niko neće da "hvali" zeldu sa switcha kao što hvale horizon ili god of war, nema taj "wow" efekat za šire mase a ni nintendo se ne trudi da ga napravi 🙂

Link to comment
Share on other sites

meni se botw svidja jer je u sustini "PC igra" a ne tupava konzolaska igra kao recimo god of war - ono je lepo i brzo i sve ali je nasumicno stiskanje dugmica uz stiskanje kvadtata trougla ili tako kad je boss

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...