Jump to content

EURO 2024


Lucky

Kako prolazimo na EURO 2024?  

19 members have voted

  1. 1. Kako prolazimo na EURO 2024?

    • Nećemo se ni kvalifikovati
      3
    • Tradicionalno ispadamo u grupi
      8
    • Prolazimo u osminu finala
      3
    • Ispadamo u četvrt finalu
      0
    • Bićemo jedno od prva tri mesta!
      0
    • OSVAJAMO!
      5


Recommended Posts

Ajde da otvorimo i ovaj topic kad smo već tu 🙂
 

Quote

 

Србија је славила други пут у квалификација за Еуро. Селектор Стојковић је у изјави после меча за РТС навео да је Црна Гора очекивано била тежак противник.


"Нисам изненађен зашто је била тешка утакмица. Црна Гора је изузетно квалитетна и свакоме може да буде проблем. Еуфорична игра Црне Горе са пуно пресинга и темпа. У првом делу меча нисмо издмонирали и то је дало крила противнику. Црна Гора је била моћна и доминантна, што се и показало. Знали смо да је стрпљење најважније. То је најважније у фудбалу. Измене су унеле освежење. Влаховић је дао два гола, шта ћете лепше", рекао је Пикси после меча.

"Орлови" против Литваније и Црне Горе нису примили гол, остали су на "нули". Стојковић се присетио издања одбране на Мундијалу.

"Камо среће да је у Катару било тако. То све улива самопоуздање играчима у задњој линији. Кад победите без примљеног гола, то много значи за екипу", рекао је селектор Србије.

Следећи меч Србија игра у Бугарској у јунском квалификационом прозору.


 

Link to comment
Share on other sites

haha, ajde ovde ... standardni hleba i igara momenat :))

Quote


Влада Србије спремила 295 милиона динара као финансијску помоћ ФСС-у
Кроз механизам употребе средстава текуће буџетске резерве Влада Србије је за Фудбалски савез Србије определила 295 милиона динара на име финансијске помоћи.

У документу објављеном у Службеном гласнику, који је Влада Србије донела 30. марта, наводи се да се тај износ преноси из средстава опредељених за управљање, располагање и заштиту државне имовине, односно зграда и грађевинских објеката.

 

Ajde kao nije ono standardno "koliko bolnica može da se izgradi" ali kao brate mili ako ništa toliko ima drugih sportova kojima bi i jedan milion bio kao kuća da naprave nešto, a ne stalno sipanje u fudbalske rupe bez dna.

Pre neki dan videh i da je Partizan uspeo da "nađe pare" da plati evro licencu ili tako nešto za šta su se svi "zahvalili predsedniku Vučiću".

 

Link to comment
Share on other sites

Zato što toliko košta i trenerka ili patike ... plaćaš za brend i hajp ne za sam materijal 🙂

mi uzimali za svetsko neke dreseve za nagradnu igru šta god, zvanični su bili tri puta skuplji od nezvaničnih a ono isto sve 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Prizeljkivao sam grupu A a nikako grupu sa Albanijom i Hrvatskom, na kraju i nije toliko lose, Slovenci, Danci i Englezi, grupa sa Belgijom je isto bila ok, edit> izgleda smo morali da budemo u nekoj od prve tri grupe ili Piksi nema pojma ? 😄

Edited by mohr
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Vidim da sa Engleskom igramo u Gelzenkirhenu, to je na 15 min od mene bukvalno. Karte mogu samo preko FSS ili mogu i ja ovde u Njemacke u slobodnoj prodaji da kupim?

Ne moze preko FSS vec iskljucivo preko UEFE, samo da ne bude kao protiv Argentine 2006-te 🙂

Edited by mohr
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2023 at 8:22 PM, Dule_smor said:

Vidim da sa Engleskom igramo u Gelzenkirhenu, to je na 15 min od mene bukvalno. Karte mogu samo preko FSS ili mogu i ja ovde u Njemacke u slobodnoj prodaji da kupim?

Mozes da se prijavis na sajtu UEFE, ostavis podatke, prijavis se za koju tekmu hoces, koju kategoriju, itd. I onda ako te izvuku, moras da platis, i dobijas karte.

Evo linka:
 

Ja se prijavio za tekmu za Slovenijom, igra se u Minhenu, to mi je na 2.5h voznje, pa cekam. 
A odgovara mi termin, igra se u 15h, pa mogu da odem samo zbog tekme, ne moram da spavam, posto ce hoteli biti preskupi sigurno.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Dule_smor said:

Prijavih se i ja za Englesku, na Salkeovom stadionu, to mi u komsiluku...mada ne kapiram to sa izvlacenjem bas kako funkcionise, malo je glupo da bude random?

Kontam da u slucaju da ima previse prijavljenih, onda ide random. Ili prvenstveno imaju prednost ljudi sa nasim pasosem (odnosno pasosem drzave cija reprezentacija igra).

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...