Jump to content

Koliko je isplativo minarenje ovih dana


Recommended Posts

1 hour ago, FATA said:

Kupovanje i rentiranje garaza je Duletov reon, ne bih da mu se zameram i otimam deo kolaca pa posle da se ljuti na mene i da me juri po selu... Ionako zna da sam sa cavijem u zarkovu!

to je samo bila diskusija na tu temu! 

a što se lokacije tiče, pa kakve veze ima gde si ti, treba da gledaš gde ti je garaža koju rentiraš. a idealno je da nabodeš neki deo grada gde se prosto sad više gradi itd. 

kao što smo pričali onomad o mirijevu i stubićima na javnom parkingu itd, evidentno nema mesta za parking, pa tu nađeš neku, sigurno ne košta 20.000e kao na vračaru.

1 hour ago, FATA said:

Za kripto od nule gde ces bolje nego sad kada propada sve, samo mi se cini da posle ovog potopa nece biti nojeve barke sa prezivelim novcicima 🙂

niko to ne može da ti kaže sve je naravno rizik u oba smera, ali iskreno ne vidim da sad imaš priliku da kreneš pa da zaradiš ne znam koliko, tj. ne znam kako bi se dogodio novi veliki skok kripta.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dule_smor said:

Wat, nema Dule nijednu garazu, pomesao si me sa nekim beogradskim burzujem!

 

Penthaus ili nista za Duleta :D 

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Rudarenje je bilo nužno zlo dok se nije našao bolji način da se obezbedi mreža. Onog momenta kad je Ethereum prešao na novac umesto struje kao scarcity faktor, rudari su postali prošlost.

Zaboravite da će u bilo kakvom bull runu rudarenje ponovo postati profitabilno. Jedini sa mozgom koji su i dalje u igri su oni koji pokušavaju da izmuzu nešto od rigova koje već poseduju. 

Link to comment
Share on other sites

haha pa nije u pravu je čovek.

ko god ima rigove sad, prosto nije baš da ima šta sa njima osim da traži neke nove varijante ili da lagano te grafičke ubacuje u neke polovne kompove i rasprodaju ih.

teško da će neko da kupi 6 grafičkih korišćenje samo za ofis računare 3 sata dnevno tetkica proveravala mailove 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...