Jump to content

Šta ćete igrati ove zime


Recommended Posts

Posegao u štek Epicovih poklona ovih dana, i izbunario dva bisera.

Warhammer 40K: Mechanicus je dobra squad based strategija u maniru X-Coma. Jedini problem je što je preteška u startu, i prelaka kad jednom razradiš dobar build. 

Neon Abyss je roguelike platformer/twinstick shooter. Zabava, milion itema, i neobsvezna zabava.

Edited by Jose Jimenez
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Imao slobodno vreme ovih dana, i bunario još malo po Epicovim poklonima

Sable

Casual sandbox RPG, koji mi je legao kao budali šamar. Pustinjska planeta, i kao deo rituala punoletstva praviš svoj glider i krećeš na putovanje kako bi našla svoj poziv.

Nema borbe, nema smrti, igra se svodi na istraživanje i parkour. Najzanimljiviji deo mi je bio da otkrijem istoriju planete, pošto u toku putovanja nailazim na napuštene hramove i olupine svemirskih brodova.

Sve u svemu 15ak sati dobro utrošeno.

  • Thanks (+1) 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pentiment

ajaoj, koje kidanje, prejake ilustracije i osvezavajuce neocekivan setting za igru, ufff!

moram da pazim da ne bih spoilovao puno, ali glavni lik je Andreas Maler, mladi ilustrator koji je iz Nirnberga zavrsio u malom seocetu Tasingu kako bi u obliznjoj opatiji Kiersau pomagao monasima u skriptarnici i istovremeno radio na svom zanatu i remek-delu, sa glavnim ciljem da tako postane majstor, otvori svoju radionicu i nadje svoj zivotni poziv (ili svog caleta). idilicnu opatiju posecuje bogati ktitor, baron Rotvogel, sto pokrece par misterioznih dogadjaja, gradi tenziju i na kraju kulminira ubistvom jednog od likova.

naravno, dosta toga ne smem da napisem, ali ako volite misteriju, dobro i uverljivo napisane likove, da sa razumevanjem ucestvujete u dijalozima, da vas izbor kroji pricu - ceka vas jedan prelepo odradjen RPG iz kuhinje velikog Obsidiana!

Edited by evgeniy
Link to comment
Share on other sites

neki drugari znaju za moj mentalni kolaps, ali ja stvarno nikad nisam igrao nesto ovako dobro kao zelda botw.

Suludost je dostigla nivo da igram na 2 emulatora, cemu (wii u) i yuzy (switch) 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo završio Last of Us 2. Igra je bolesna. A hejt je čisto ideološki jer ono ima trans dečak i Eli je lezbejka, moš mislit. Bitno da nikom nije smetalo kad je Džil Velentajn trčala po Rakun Sitiju i ubijala zombije u miniću i štiklama 😄

No, sve je odlično, gejmplej, oružja, kompleksnost, atmosfera, težina je zahtevna (igrao na survivor, na hard je lako ali je zabavnije). Jedino te kao interscene gde se sećaju šta je bilo, ali to je bitno za priču. Kraj je isto baš uznemirujuć. Ima jedno 40 sati igranja, ko igra pedantno. Uživao sam. 

Ko nije igrao, nema se šta čekati. 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, reki said:

pitanje za ljude koji su igrali last of us 1

 

  Hide contents

da li u igri postoje PEDERI KOJI SE JEBU

jer sad se lomim da li da nastavim posle ove trece epizode

e da i

 

  Hide contents

SMRT ZAPADU I PEDERSKOM LOBIJU

 

 

Haha ne 😀 inače, odličan je i kec, samo peglaj!

Inače meni je u drugom delu kritičnija jevrejska propaganda samo što o tome niko ne priča, ima scena gde idu kroz sinagogu pa objašnjavaju jevrejstvo i holokaust, tek je to random. Pitam se samo kad ćemo igrati igricu gde se priča o tome kako su Palestinci živeli za vreme izraelske okupacije Gaze

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...