Jump to content

Šta ćete igrati ove zime


Recommended Posts

Изгледало је занимљиво али и као копија ДС. Некако нисам изненађен да је испало срањце. ДС за миленијалце.

Више сам заинтересован за римејк. Барем су искрени шта праве.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, evgeniy said:

kao i uvek, najbolje da probas sam i vidis kako ide, mnogima je super i dobro se zabavljaju. ja sam malo retard, pa kad steknem neki prvi utisak tesko mi da predjem preko toga dok ne prodje dovoljno vremena i zaboravim 😃

pa ono, uvek ima refund opcija, ne mogu da kažem. ali ono, nisi samo ti, ako je mostly negative na steamu onda mu to ipak dođe neki "alarm" 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ove zime uzeo PS4 i vrteo neke naslove poput GTA, RDR, Ghost of Tsushima isl. Ne mogu da igram na kompu, jer mi je muka od kompa ceo dan.

Pitanje, da li da uzmem NAJJAČI PS4? I koje igre ovog tipa, single player blejica još da probam?

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mala je razlika između PS4 i PS4 Pro (polovnog na KP), ako ćeš već da dereš takve igre onda uzmi pro! Tim pre što igre optimizovane za Pro nude da rade u 4k rezoluciji u 30 fps ili u 1080p u 60 fps, što je bolje od 1080p u 30 fps što je neki "standard" za običan PS4.

Imam i da ti pošaljem link od radnje koja uvozi polovnjake iz Nemačke, očisti im ventilatore i zameni pastu i prodaje sa jednogodišnjom garancijom uz opciju godišnjeg "malog servisa" sa produžetkom garancije, sve pohvale

Inače ja uzeo deci prošle nedelje običan PS4 čisto da bi igrali lokalni multiplejer (trke, bilijar i slično), i samo da skrenem pažnju da na PS Store isto imaju dobre akcije - ne kao na Steamu, ali ima da se probere svašta za male pare. Trenutno je u toku "End of Year Deals", ima baš dobrih igara za ispod 10 evra/dolara/funti). Verovatno je đoranje diskovima isplativije, ali na ovaj potez sam se odlučio jer neću da razmišljam o stanju lasera i sličnome niti da postoji neki "rok" do kad moraju da izgustiraju nešto da bih menjao za nešto drugo, nego imam taj jedan nalog sa igrama koje će sutra da rade i na PS5 i ćao.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa ne znam tačno detalje, znam da kad registruješ steam nalog kod nas i probaš (tipa ja sad probam da kupim) kaže da nema kod nas. međutim preko VPN-a može da se kupi i otvoriš nalog na tipa nemačku. Dal' sad posle on tebe nekako ganja po geo pa ne možeš ništa da radiš ako si u Srb, ne znam.

a i da ne može nikako da se koristi opet mislim da bi ljudi kupili makar i da im stoji za sad 🙂

Link to comment
Share on other sites

boot sa SD kartice sa nekim emulatorom (batocera) je dovoljan takodje razlog za ovo ko voli. Koliko vidim, switch igre rade bolje nego na switchu 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam ovih dana The Captain. Zanimljiva kombinacija p&c avanture, FTL, i Star Treka.

Ti si kapetan broda koji ima 3 godine da donese McGuffin na Zemlju i spase je. Usput svraćaš na planete i u p&c deonicama biraš jedan od 2-3 moguća ishoda. Najslabija tačka su svemirske borbe koje su krajnje nezanimljive, ali sami autori igre su rekli da je moguće preći bez ijednog fajta.

Bila je ranije džabe na Epicu, moguće da vam skuplja prašinu.

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pokidali su Dead Space rimejk, univerzalno je hvaljen sa svih strana - bolji zvuk, grafika, blago izmenjeni delovi price (da bolje pripremi DS2), gotivniji zero gravity segmenti, logicnije dolazenje do novih oruzja, izbacivanje onih "praznih" nodova za apgred koje ne sluze nicemu sem sto povezuju dva bitna apgrejda, itd, itd, Ajzak dobio glas (ali ne brblja konstantno, glas daje isti baja koji ga je radio u DS2), puzzle nivoi isto malo promesani sa odlukama a la "mogu da imam svetlost, ali gubim kiseonik" i slicno. sve u svemu swe pohwale, bice lepo kad zaokruze sa DS2 rimejkom koji najverovatnije nece ispustiti, mozda je EA naucio nesto.

ispade da je onaj Schofield burazer (koji se stalno puvao da je glavni baja za DS1) u stvari bio u "a da, mislim da se secam kako su ovo odradili, ajde da probamo" fazonu dok je pravio Callisto Protocol lol

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, evgeniy said:

pokidali su Dead Space rimejk, univerzalno je hvaljen sa svih strana - bolji zvuk, grafika, blago izmenjeni delovi price (da bolje pripremi DS2), gotivniji zero gravity segmenti, logicnije dolazenje do novih oruzja, izbacivanje onih "praznih" nodova za apgred koje ne sluze nicemu sem sto povezuju dva bitna apgrejda, itd, itd, Ajzak dobio glas (ali ne brblja konstantno, glas daje isti baja koji ga je radio u DS2), puzzle nivoi isto malo promesani sa odlukama a la "mogu da imam svetlost, ali gubim kiseonik" i slicno. sve u svemu swe pohwale, bice lepo kad zaokruze sa DS2 rimejkom koji najverovatnije nece ispustiti, mozda je EA naucio nesto.

ispade da je onaj Schofield burazer (koji se stalno puvao da je glavni baja za DS1) u stvari bio u "a da, mislim da se secam kako su ovo odradili, ajde da probamo" fazonu dok je pravio Callisto Protocol lol

e ovo me baš prijatno iznenadilo videh i ja dosta po netu pozitivnih komentara. 

nisam siguran da će me nagnati da odigram ponovo DS, mada ko će ga znati!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...