Jump to content

Apartman Zlatibor 39kvadrata , 500m od centra


qwert00

Recommended Posts

33 minutes ago, millanče said:

previše kvazi - stručnjaka koji vole da dele savete kao da su profi mehaničari/preprodavci auta, serviseri/preprodavci telefona/računara, fitnes stručnjaci ili investiriori u nekretnine, a veže nemaju sa životom u tim oblastima. Često sam sebe uhvatim da delim savete oko automobila, a nisam nikakav stručnjak u toj sferi, pa često "disklejmujem" to, i nagalsim da se moje iskustvo svodi na dosta loših kupovina i promenjenih polovnjaka, čestu komunikaciju i saradnju sa majstorima i preprodavcima, i činjenicu da sam iz Šapca, pa eto, mislim da imam šta da kažem na tu temu, ali ipak ti i ovo moje mišljenje o automobilu proveri sa pravim mehaničarima, preprodavsima, radnicima u servisu ili prodaji delova itd.

fora je u tome što ljudi često daju pogrešne savete i iz neznanja, ne nužno loše namere. to su zapravo opasnije situacije.

kad neko kaže da je samoproklamovani stručnjak za svaku situaciju i to sve onda odmah možeš da se postaviš tako da znaš da lupa :)) ali kad imaš te "iz iskustva" situacije koje ti neko daje "na prijateljskoj bazi", tu nastane zez! 🙂

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lucky said:

kad neko kaže da je samoproklamovani stručnjak za svaku situaciju i to sve onda odmah možeš da se postaviš tako da znaš da lupa :))

Koliko znam imamo ovde na forumu jednog takvog, kojem zapravo ne smeju ljudi reći da lupa, jer ga ti štitiš!!  (Ne mislim ovde na qwertija, čisto da napomenem, da se ne rasplače čovek opet)
Ovo sad ja samo prenosim mišljenje nekih drugih forumaša koji su pičkice :DDD

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Haha. Nisam ja tamo osetljiv 😄 istina ne volim ni da smaram kad nekom smeta 🙂

a nekad preteram zaista. Ali šta ću 🙂

 

elem tema je za pod lock do 1 juna 2023 pa onda da nastavimo 🙂

 

izdao sam stan do tada. 265e mesečno neto al nemam pravo da idem  tj da spavam tamo. Dečko i devojka rade do tada na Zlatiboru a onda kreću na hrvatsko primorje da tamo rade...

 

 

 

11 hours ago, Jose Jimenez said:

Splitujte temu, ne hijackujte Kvertijevu 😄

@qwert00 da li možeš da podeliš finansijsku konstrukciju sa kojom si se upustio u stan na dan? Vidim neke sporadične cifre i profit od 1000-2000€, ali mi deluje da sam nešto propustio.

Pa od toga da bi van sezone noć bila 20 max 25e. U sezoni 30 max 35e. Da su mi troškovi 25e posle svake Ture gostiju.. da van sezone samo vikend ide.. da je velika ponuda stanova na Zlatiboru. Iskustvo žene koja izdaje tamo. Praćenje booking i bnb..

 

Pa još te neka sitnice i tako sam došaondo ove cifre.. sad imam 6x265e za prvih pola godine

Svakako ne potpuno siguran kali oko ove projekcije moje 🙂

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2022 at 7:33 PM, togFU said:

Koliko znam imamo ovde na forumu jednog takvog, kojem zapravo ne smeju ljudi reći da lupa, jer ga ti štitiš!!  (Ne mislim ovde na qwertija, čisto da napomenem, da se ne rasplače čovek opet)
Ovo sad ja samo prenosim mišljenje nekih drugih forumaša koji su pičkice :DDD

haha, apsolutno ne štitim nikoga, samo sprovodim najlabavija načela zaštite diskusije. pa ako uzmemo i tog jednog (koji nije kverti) nijedan post upućen njemu kao hejt/prozivka nije obrisan, dokle god ne ode u zonu postova koje svima brišem a to su ono baš direktna vređanja i neke najgluplje uličarske fore. tako da svako ima jednak tretman! rekao bih da su tom jednom mnogo puta do sad rekli da lupa tako da ne vidim kako "ne smeju". ali one neke bravure iz Zadruge sezona 8 stvarno nemaju mesta ovde.

On 11/10/2022 at 9:56 PM, qwert00 said:

izdao sam stan do tada. 265e mesečno neto al nemam pravo da idem  tj da spavam tamo. Dečko i devojka rade do tada na Zlatiboru a onda kreću na hrvatsko primorje da tamo rade...

 

zamišljam scenu u kojoj rentiraš nekome gajbu na mesec dana ali IMAŠ pravo da ideš da spavaš tamo :))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Lucky said:

haha, apsolutno ne štitim nikoga, samo sprovodim najlabavija načela zaštite diskusije. pa ako uzmemo i tog jednog (koji nije kverti) nijedan post upućen njemu kao hejt/prozivka nije obrisan, dokle god ne ode u zonu postova koje svima brišem a to su ono baš direktna vređanja i neke najgluplje uličarske fore. tako da svako ima jednak tretman! rekao bih da su tom jednom mnogo puta do sad rekli da lupa tako da ne vidim kako "ne smeju". ali one neke bravure iz Zadruge sezona 8 stvarno nemaju mesta ovde.

zamišljam scenu u kojoj rentiraš nekome gajbu na mesec dana ali IMAŠ pravo da ideš da spavaš tamo :))

 

haha. Pa to jedino ide kad dogovorim sa nekim ko ce izdavati kao stan na dan i sam odrzavati isti.. Jer stan nece biti stalno izdat 😄 ne naravno da idem tamo ako ce da zivi tamo taj neko 😄

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...