Jump to content

(Potencijalna) Kupovina eliptik trenažera


Recommended Posts

On 10/23/2022 at 11:55 AM, millanče said:

Neko ti redom lupa minuse, ja nisam 😄 al baš baš mi ne treba vežbanje po hladnom, niti instrukcije kako da to izvedem, jer mie je zdravstevni problem i rizik, ne znam kako to i na koji način još da iskomuniciram 😞

Ovo rekijevo sam malo proučio, vrhunska je to stvar, ali sam sstekao utisak da mi treba nutricionista, lični kuvar, lični trener i teretana da bih prvo razumeo, a posle i ispratio to sve 😄

Elem, zagrizoh, kao i tamo qwerto "nemoj asusa" - uzeo asusa, iskočila je neka kao promocija za neki eliptik u intersportu, nije najjeftinij, već neki kao robusniji i skuplji XT600, poručio sam, videćemo šta će biti od svega toga. Ako postane vešalica za višak odeće, biće u Ogalsi u pola cene 🙂

Ja sam moj trenažni Bajs bataliomposle prve vrlo teške korone :). A batalicu i laptop ako izdam mesečno Zlatibor 😄

Istina za moj Bajs - se planiram vratiti na njega 🙂 ali sve nešto ne sstizem.. te radim ono Zlatibora oko stana, oko polovnih poslova za više ljude, oko zgrade, oko privatnih poslova ...:D

Opravdanja .. što se tiče debljine to je i lako i teško... Samo treba jesti manje nego u mladosti 😄 jer jebiga..godine dolaze i metabolizam se menja 🙂

 

 

Nema lakog rešenja ni za vežbanje, ni za hranu..ništa lako 🙂

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, qwert00 said:

Ja sam moj trenažni Bajs bataliomposle prve vrlo teške korone :). A batalicu i laptop ako izdam mesečno Zlatibor 😄

Istina za moj Bajs - se planiram vratiti na njega 🙂 ali sve nešto ne sstizem.. te radim ono Zlatibora oko stana, oko polovnih poslova za više ljude, oko zgrade, oko privatnih poslova ...:D

Opravdanja .. što se tiče debljine to je i lako i teško... Samo treba jesti manje nego u mladosti 😄 jer jebiga..godine dolaze i metabolizam se menja 🙂

 

 

Nema lakog rešenja ni za vežbanje, ni za hranu..ništa lako 🙂

Jebgga sve se slažem.

A ovo sranje me već nervira :( Jebote, ja sam mali lik, 164, a ovo mi deluje kao da je pravljeno za ljude, tj decu do 145cm. Nekako mi je ta "elipsa" kojom se noge kreću mala, i ruke se ne pružaju dovoljno napred-nazad, MALI MI JE, da prostiš, ne mogu da zamislim kako bi ovo neko visok 180cm koristio. Skučen neki osećaj imam u rukama i kolenima, kao da vozim bicikl sa niskim sedištem, ako me razumeš. A ovo i nije najmanji i najjeftiniji model, ima manji i jadniji XT400, ovo je XT600.

Sad šta je tu je, milsim da će ovo poslužiti svrsi za koju je uzet za ovu zimu, na proleće će verovatno na doboš :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

pa jha sam recio za trenazni bajs uzeo yesuol bas jer je vecina tih stvari prilagodjena sitninm zenama...koje su ciljano trziste i koje verujem bacaju mnogo vise para za ove sprave na koje posle kace haljine 😄 prosto cesce nose haljine zene nege mi muskarci (eh taj divni liberalni evropski 21 vek 😄 )Pa je zato bajs ok jer ono bas i izgleda masivno i kao da je za muskarce... Iako istina pravi muskarac vozi bajs na reliju a ne u sobi 😄 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Posted (edited)
12 hours ago, Zwerko said:

Ma dobro, trenažer je ipak manji izdatak od apartmana na Zlatiboru :)

:D Samo da rezimiram - značio bio je Reky u pravu sa tim nekim krajnjim ishodom svega ovoga, I JAKO LEPO OD NEJGA ŠTO SE SETIO DA ME PODSETI OVDE! :D

Ja ostajem pri tome da je eliptikal top stvar, i verujem da ću jednog dana svakako nabaviti oziljniji, veći, neki (polu)profi za kuću, sada to finansijski i prostorno i logistički nije baš optimalno, ali jednog dana :)

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...