Jump to content

Svašta po nešto sve ja pravio


Nikolasi

Recommended Posts

3 hours ago, Lucky said:

DOĐI UZMI!

ili daj adresu za slanje!

aaaa... moja daska je tu već. vrh.

gde da dođem i kad? ima li parkinga da zablejkamo malko?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima pa odakle si ti došao? 🙂 napisao sam još kad je stigla nova tura.

ima i parking 🙂

dođi kad god hoćeš u cersku 76, kao i dule - samo se najavi dan ranije ako bi da dođeš i da budem ja tu, ako hoćeš samo da dođeš po dasku dođi kad hoćeš od 9 do 17h.

Link to comment
Share on other sites

ovaj Laki kao moderni investitori gradnje, pozoves ga dan ranije da mu se najavis da bi bio na terenu, inace su tu samo sand niggeri :tf:

a nekada si bez najavljivanja mogao direktno od coveka licno da dobijas RUR majice i postere!

Edited by evgeniy
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, evgeniy said:

ovaj Laki kao moderni investitori gradnje, pozoves ga dan ranije da mu se najavis da bi bio na terenu, inace su tu samo sand niggeri :tf:

a nekada si bez najavljivanja mogao direktno od coveka licno da dobijas RUR majice i postere!

hahaha, dobri ste, ne mogu da kažem!

ja sam samo poručio da ako neko želi da dođe i da imamo čašicu razgovora, onda mora da se najavi!

u suprotnom nek dođe ko kad hoće od 9 do 17h!

mislim, šta će uopšte investitor stalno na terenu? neka grade turci

(mala trivia, videh juče u tržnom centru u nekom lokalu obezbeđenje - neki pakistanac/indijac :))

9 hours ago, rbds said:

Dolazim posle praznika. 😉

važi! SAMO SE NAJAVI!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

ne možemo ništa da zaključimo valjano jer nemamo nijednu drugu referentnu tačku, da znamo na kom su mestu drugi akteri političko-društvene scene današnjice, pa da onda možemo da vidimo koliko se Zw dobro kotira!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...