Jump to content

Svašta po nešto sve ja pravio


Nikolasi

Recommended Posts

1 hour ago, drndara said:

Au kuda ode ovaj topic. 🤯

Nikolasu bog marketinga ispituje tržište šta bi sledeće mogao da prodaje ali malo ne može da odredi neke granice 😄

 

Podseti me kad u crnom Gruji Slovenac Zmago prodaje koceve Turcima.

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, voodoo_ said:

S onolikim stažom u Deusu, trebalo bi makar prvi stepen da mu priznaju na defektološkom

 

ja sam verujem jedini sa foruma a iz bgd sto nikad nije bio u Deusu pretpostavljam 😄 

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, absolute said:

To moze samo plus da ti bude 🙂

 

Vidis da sam lud i bez toga? 😄

u stvari ja mislim da sam mozda maks dva tri puta bio u nekoj igraonici ikada, i to na kratko 😄 ne secam se uopste 

  • Haha (+1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 11/5/2022 at 11:54 AM, Lucky said:

OK, od ove ekipe iznad, pored Satana i kilija, Junkie je bio po svoju dasku, Mladen je bio po svoju dasku, Milančetu je poslata kurirom, sa Calijem sam imao neuspešno viđanje ali nema veze, rešićemo naredne nedelje 🙂

Ostali neka se jave ko još nije došao ili da šaljemo poštom, rekoh nema hiće, stoje i čekaju svakako, no preša!

Novi spisak:

  1. @rbds - obojena
  2. @drndara - obojena
  3. @Shale - obojena
  4. @absolute - obojena

Nadam se da nisam nekoga zaboravio, ako jesam nek se javi.

Mali presek stanja. Pošto je bilo pre dva meseca ako sam nešto omanuo vi me ispravite.

Sa ovog novog proširenog spiska imamo još @rbds i @Shale koji nisu preuzeli.

Sa starog originalnog imamo još @FATA (najavio se da će doći do redakcije) i @Jose Jimenez sa kojim nikako da odem na kafu!

Mislim da imamo još samo @Debeli i @Dule_smor i možda @G!!!, nisam siguran.

Kako bilo čini mi se da su pretekle još 3 "boene" što bi rekao milanče tj obojene i ovamo još jedno 4-5 ovih samo sa utisnutim logoom (nisam uračunao tu Jose-ove koje stoje sa strane već neko vreme 🙂

Nije frka ako neko neće, iovako je velika potražnja mimo foruma za njima, tako da više pišem sad da proverim rezervacije jer ipak imate pravo prvenstva.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dule_smor said:

Ja bih rado svratio, ali zaista ne znam da li cu stici, uvek mi fali vremena da se vidim sa svima kad dodjem u Srb. Koja je bese adresa i radno vreme redakcije?

za tebe ćemo da sačuvamo dule ti si u tuđini!

Inače je u Cerskoj 76, generalno od 9 do 17h, ali najavi se čisto da budem i ja tu da popijemo poneku!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...