Jump to content

Svašta po nešto sve ja pravio


Nikolasi

Recommended Posts

1 hour ago, millanče said:

Boenu matori

čitam "boemu matori", pitam se, čak i da sam boem (što nisam) ne znam kakve to veze ima sa ovim daskama :))

ok, ako ostane jedna iz ovih bojenih slobodna, javljam ti, a ako ne idemo u drugoj turi.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

U tom slucaju prijavljujem se za drugu turu sa ruckom, ionako sam tek krajem godine tamo, pa moze da uzme neko ovu moju bez rucke sto je vec gotova.

ko je rekao da uopšte pravimo sa ručkom? :)) nisam siguran da bih radio ove "tradicionalne" sa brendingom, nekako su bolje ove "moderne" 🙂 osim ako se ne pojavi baš posebno interesovanje za njih 🙂

1 hour ago, togFU said:

jedna za mene sasvim dovoljna, može obojena, hvala puno. samo nemam pojma kad i kako ću preuzeti, javim se već.

btw nemamo fotke "prazne" ?

nemamo fotke jer nisu stigle, ne znam dal ima proizvođač! kad stignu do mene biće fotke.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Junkie said:

"Laki je samo neko "
minus sitnica da reklamiraš na njegovom forumu sa znakom njegove firme.. al nećemo da detaljišemo 😄

hahaha, nema veze, podržavamo male privrednike 🙂

posebno u ovim izazovnim vremenima!

Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2022 at 4:53 PM, Lucky said:

OK, da se uozbiljimo! 🙂

Pošto za sad imamo obojene, po redosledu prijava to mu dođe:

  1. @Junkie
  2. @FATA 
  3. @Dule_smor
  4. @SATAN + @killYg0r
  5. @Debeli

To je trenutno to od porudžbina za ove obojene. Znači 6 komada. Možda ima još jedna ili dve ovde viška.

Za blanko (nisu još stigle) - od ovih valjda stižu četiri tako da ima jedna slobodna.

  1. @Jose Jimenez-  sad sam video da si napisao "izrežu", ti si zeznuo nikolasija pa je pravio izrezan logo!!!
  2. @G!!! koji je inicirao ideju, ali sam te ubacio ovde jer sam video na poslednjoj strani da si tražio neobojenu. ako hoćeš obojenu ideš gore na vrh tj. prvi dobijaš.
  3. @mladenq

Trenutno nedefinisani 🙂

  1. @togFU - šta je "par" komada, da li su to dve? i ako su dve, da li obojene ili prazne?
  2. @millanče - prazna ili obojena?

Ako sam nekog zaboravio neka se javi.

update samog sebe

  1. gospoda Satan i Kili su dobili svoje daske.
  2. Pojavile su se i četiri blanko.
  3. Jose ima blanko + izrezanu (ali ne moraš je ti uzeti sad sam tek skapirao da si hteo izrezanu jer si je "tražio". apsolutno možeš i običnu, nek ostane kod nas izrezana, no worries)
  4. Milančetu ide obojena
  5. Togfu ide obojena

Ako nisam zeznuo matematiku, time smo sve obojene rezervisali.

Što se tiče klot, ima još jedna slobodna.

To je to.

  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kako god ti želiš! Ako hoćeš da dođeš do redakcije može, ja ostavim momcima daske za tebe ti dođeš kad god ti odgovara od 09 do 18h svakog dana, to je možda najeleganci opcija. alternativne su da se vijamo po gradu a naravno uvek može da se pošalje.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

Jose ima blanko + izrezanu (ali ne moraš je ti uzeti sad sam tek skapirao da si hteo izrezanu jer si je "tražio". apsolutno možeš i običnu, nek ostane kod nas izrezana, no worries)

Skapirao sam prekasno da sam napravio zbun 😅

Uzeću svakako izrezani - mogu da se pohvalim da imam kolekcionarsko izdanje!

Javljam se na PM.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Nikolasi said:

@Laki Ko je sve uživo video daske, a da nije sa onog spiska...koja je reakcije žena bila kada su videle daske?

Moja rece da je super daska, jedino sto je uporedila sa tom njenom u smislu da nije premazana/nalakirana ili sta god se radi sa tim daskama pa dobiju onaj premazani izgled, ali to bi verovatno zahtevalo vise vremena i cimanja, a rur mase su bile nestrpljive!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mladenq said:

Moja rece da je super daska, jedino sto je uporedila sa tom njenom u smislu da nije premazana/nalakirana ili sta god se radi sa tim daskama pa dobiju onaj premazani izgled, ali to bi verovatno zahtevalo vise vremena i cimanja, a rur mase su bile nestrpljive!

razmišljao sam i ja o tome, ali sam shvatio da zapravo taj lak ničemu ne služi kad se duže koristi daska. ali to može za naredni put kao nice touch da bude!

Link to comment
Share on other sites

Navodno ne treba time, jer bas uzeh da guglam sad, posto nisam imao pojma sa cime se to radi.

Suncokretovo, kukuruzno i maslinovo ulje nikad ne treba koristiti za premazivanje drvenih dasaka za sečenje niti mesarskih blokova. Ova ulja brzo užegnu i oksidiraju, te izrazito neprijatan miris i gorak ukus prenose i na hranu, što sigurno ne biste želeli.

Dasku za rezanje ili posuđe od drveta nikada nemojte premazivati lakovima ili lazurnim premazima. Sloj laka koji biste naneli bi bio tvrd, ali i porozan i lomljiv.

sauce

U tekstu su se bas posvetili tematici haha, pa u nastavku kao neke od opcija navode laneno, orahovo, kokosovo, neka mineralna i komercijalna ulja kao i pcelinji i karnauba vosak.

Definitivno bi iziskivalo dodatno cimanje!

Link to comment
Share on other sites

Bravo Nikolasi za rad 🙂 

 

Malo nepostovanje foruma sa tvoje strane se oprasta jer si dobro pravio ovo 🙂  I napred da prosiris biznis... Mozda nesto drugo isto sa logoom.. Ima nas kojima daske ne trebaju 😄 

  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, absolute said:

Ja zeni da odnesem dasku, pitala bi cemu sluzi 😄

Al ono, kad bude sledeca tura uzeo bi i ja jednu. Svidja mi se ova sa obojenim znakom 🙂

Imaš sreće - dobro je da ne zna da služi za udaranje po glavi 😄

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...