Jump to content

Svašta po nešto sve ja pravio


Nikolasi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

kapiram da moze da napravi to svakako? ps i jel si siguran da 30x20 nije malo? to je pre 40x30  ? 🙂 

 

inace i to nije losa ideja, ako vec ima ovu gradju Nikolasi da ponudis opciju da napravis po meri ako nekom nesto treba...

 

Ja te podrzavam jer si vredan i trudis se koliko mozes, da mi ista treba kupio bih al mi ovakve stvari ne trebaju.

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Krećem sutra da pravim daske od bukovine u 12:00 h prekosutra će biti gotove, biće lepljene iz više komada drveta, neće biti iz jednog komada, ali biće čvrste i neće se odlepiti to mogu da garantujem! A za logo to tek mogu da ugovorom u subotu jer onda idem u Sontu na pijacu, tamo prodaje wc papir taj dečko što ima mašinu za štampanje na drveru. Znači tak tamo sledeće subote će biti gotove. Recite mi samo debljinu dasake koju hoćete.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Nikolasi said:

Krećem sutra da pravim daske od bukovine u 12:00 h prekosutra će biti gotove, biće lepljene iz više komada drveta, neće biti iz jednog komada, ali biće čvrste i neće se odlepiti to mogu da garantujem! A za logo to tek mogu da ugovorom u subotu jer onda idem u Sontu na pijacu, tamo prodaje wc papir taj dečko što ima mašinu za štampanje na drveru. Znači tak tamo sledeće subote će biti gotove. Recite mi samo debljinu dasake koju hoćete.

koju predlažeš? koliko standardno praviš? 1cm?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...