Jump to content

Svašta po nešto sve ja pravio


Nikolasi

Recommended Posts

Evo ovako 300 din po dasci košta printanje u boji  sa lakiranje i ukopavanjem, a da se proreže logo kroz dasku košta 350 din po dasci ali mora biti veći logo 80 x 50 mm zbog alata, a daska košta 600 din. Znači 950 din printana daska ,a sa prorezanim logom 950 din. Sve ukupno 13750 din i minus 300 din kapare 13450. Robu šaljem bexom ili postekspresom, a može i uplata na tekući račun u banci.

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikolasi said:

Evo ovako 300 din po dasci košta printanje u boji  sa lakiranje i ukopavanjem, a da se proreže logo kroz dasku košta 350 din po dasci ali mora biti veći logo 80 x 50 mm zbog alata, a daska košta 600 din. Znači 950 din printana daska ,a sa prorezanim logom 950 din. Sve ukupno 13750 din i minus 300 din kapare 13450. Robu šaljem bexom ili postekspresom, a može i uplata na tekući račun u banci.

može opet na onaj paypal?

samo ne zaboravi 5 dasaka da bude bez farbe tj. boje a ostale mogu sa bojom.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dule_smor said:

O fala Togfu, al ne moras da se cimas, uzecu od Lakija kad budem dolazio u decembru ako ostane neka. A cek, otkad si ti u Sloveniji?

Nisam još, trenutno sam što bi rekli na relaciji "LJ - NS", npr. ove cele nedelje sam bio tamo, baš sam pre par sati sleteo iz Njujorka, utisak je jeziv.

Ali za par meseci se selim u fullu i pridružujem klubu RUR gastosa : (

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...