Jump to content

Rusija - no verko's allowed


Recommended Posts

jos jedna preporuka za sliku "prave" Rusije (zapravo ceo SSSR) - gospodin Bald and Bankrupt. obilazi raznorazne zabiti po Sovjetskim republikama, npr, vozi se manje poznatom Transsibirskom linijom, ide da nadje neki hotel gde se odmarao Gagarin posle sletanja,  itd. sareni su mu klipovi, ne gnjavi, zanimljiv je generalno i uvek ga ispostujem. mozda se jos nekome dopadne!

 

Edited by digrejzo
  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SATAN said:

Кили, узевши у обзир да смо се скоро срели, уопште ми се не свиђа правац реторике твог поста.
 

  Hide contents

 

:tf:

 

2 hours ago, Dende said:

Pa, nisam rekao da je osudjen za pedofiliju, ali postoje dovoljno dobre posredne indicije da pokazu da u najmanju ruku ima naklonost prema vrlo mladim devojcicama 🙂

Naravno, to ne umanjuje znacaj njegovih videa, koje i dalje gledam.

Meni je potpuno logicno da kad je vec proputovao ceo svet i u svakom zemlji ode na kurve ili proba da prca besplatno

Johnny Depp  -> Amber Heard !

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2022 at 2:47 PM, reki said:

Evo jedan topik o rusiji, ali nevezano za rat u ukrajini
Ko je bio, bilo kakvi utisci, sve je dozvoljeno!

 

A čekaj, ja sad moram da pitam, što Zwerko ne sme da se javi, kad je on verovatno od svih nas ovde, mimo Srbe, bio tamo najviše puta? :)))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, reki said:

zanimljivo pitanje, mogao bih razne odgovore da dam [roflmao]

mada najbolji je da jer je moj topik i jerli sam ja tako reko i da ovde ne vlada demokratija :tf:

nemam ništa protiv, ali ako ti je cilj da dobiješ što više relevantnih informacija, onda je valjda logično da ih pruži neko ko ima najviše relevantnih informacija 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

pa u tome je fora, kad zverko pokaze malo ljudskosti onda cu zeleti njegovo misljenje, do tad me boli kita 😄 ja ne zelim sto vise relevantinh informacija, ja zelim informacije koje mi kazu ljudi koje gotivim, jer eto, ja sam zatucan 😉 zato kazem, nema "demokratije" ovde

Link to comment
Share on other sites

kad vidim ove da se kupaju goli u ledenoj vodi nije mi dobro 🙂

11 hours ago, reki said:

pa u tome je fora, kad zverko pokaze malo ljudskosti onda cu zeleti njegovo misljenje, do tad me boli kita 😄 ja ne zelim sto vise relevantinh informacija, ja zelim informacije koje mi kazu ljudi koje gotivim, jer eto, ja sam zatucan 😉 zato kazem, nema "demokratije" ovde

ok, što bi rekli vird fleks bat ok! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ја не пратив ову врсту садржаја на ЈТ уопште, али знам за Ели. Медена је. Мада сам ја јако слаб на риђане, тако да пристрасан сам.
А Макса сам качио Дулету ономад кад је био у Смедереву. Дајте бре неке незнане рује а не само ове главне и познате.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

to kupanje u ledenoj vodi me uvek podseti na Diskaverijev dokumentarac o WW2 gde je svaba koji je preziveo Istocni front izjavio: "Momenat kada sam shvatio da nikada necemo pobediti ruse je kada je jedan njihov vojnik u periodu zatisja izasao ispred bunkera go do pojasa i poceo da trlja gornji deo tela snegom." Po prici nemca bio je suncan dan ali usred zime, i nemci su se smrzavali cak i sa opremom koja im je stigla. Kapiram da takav prizor u tom trenutku moze malo deprimirajuce da deluje.

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...