Jump to content
Dandy

Foto laboratorija by Dandy

Recommended Posts

7 hours ago, overkind said:

И мени се свиђа али није за моделе. На првој је слици испала ко Голум. На другој је ОК али је и даље као слика из парка или оног школског годишњака само је уметнула и сисе. Некако ми се ту нешто не уклапа. Не знам да ли ће бити и још слободнијих слика, али чудна је мало док позира. Ђина с друге стране се родила да позира 🙂

Slika sa sisama je world class, zajebi. 10 points for grifindor.

• Like +1 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Да се разумемо и Реки и ја смо се заљубили. Ту нема спора 😃 Лепа је. 

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

Реки диши дубоко!

Ако смем да питам уметника, који је повод за ове слике? Ова се девојка никако не доима као модел или инстаграм сензација. Пре је неко кога можеш да сретнеш у Академији, у ствари не можеш више али ај. Не уклапа ми се никако у позирање.

36 minutes ago, Santa said:

Sve žene su lepe. I imaju nešto u sebi. Dendi to ume dizvuče na fotku. Čestitke.

Послато са SM-A736B помоћу Тапатока

Neke u sebi, neke na sebi.

Pitaj Igoryyyy

:tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

2 hours ago, overkind said:

Реки диши дубоко!

Ако смем да питам уметника, који је повод за ове слике? Ова се девојка никако не доима као модел или инстаграм сензација. Пре је неко кога можеш да сретнеш у Академији, у ствари не можеш више али ај. Не уклапа ми се никако у позирање.

Pa začudio bi se, ali ona je zapravo dosta aktivan model. Bila je više puta u Kini da radi kao model (mislim da je i trenutno tamo) i baš zato što je drugačija od cookie cutter devojaka koje su obično modeli ima dosta posla.

Е то је занимљиво. Никада не бих рекао да ради као модел. Није ружна, напровтив, мени се лично јако допада, али не упада у клише да тако кажем.

• Like +1 1

Ne, izgleda ispijeno i neispavano. Na stranu što moja nije tako izgledala bez šminke ni u najtvrđim noćima buđenja na dva sata kad nam je drugo dete jebalo milu mater lošim spavanjem.