Jump to content

Kometa topik


Recommended Posts

Sve je tačno što je igor ovde napisao ne bih imao šta da dodam.

možda samo da je slično ovako sve i u google ofisu (a i par drugih gde sam bio) a obrt ljudi tako veliki da iskreno mislim da više niko ni ne radi one "čuvene gugl testove" za zapošljavanje nego ih kupe bukvalno sa faksa pa se nadaju da će ih "oblikovati", a onda se susretnu sa ovim što je napisao igor u poslednjem pasusu.

Link to comment
Share on other sites

Logicno je potpuno da se generacije razlikuju ali su ovi jednostavno bezobrazni i nezahvalni a potekli od roditelja komunjara :tf:

Zaista se mnogo podstice individualizam poslednjih godina da svako treba da izrazi svoje misljenje, razlicitosti, stavove.. sto je mozda super za pojedince ali mi smo drustvena bica koja fukncionisu u coporu i zajednicama i svako suprotno delovanje vodi samo u propast i uzumiranje.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem u individualnosti i iskazivanju mišljenja.

Problem je u tome što su ta mišljenja javno dostupna velikim masama kroz javne medije. Prljanje medijskog prostora i, da tako kažem, javnog dobra koji predstavlja etar (frekvencije, jel) je kao puštanje toksičnog otrova u reku.

Po meni bi trebalo jako ograničiti mogućnost objavljivanja svega i svačega u "etru", i to mislim i na tv i na internet, društvene mreže itd.

 

:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...