Jump to content

Pretplata na opcije u kolima?


qwert00

Recommended Posts

15 minutes ago, Zwerko said:

Nisu još ova regularna kola, ali znam da Tesla ima one over-the-air softvare updates, ne znam kako se tačno povezuju, ali bih rekao da je neki modem ugrađen i da se to povezuje po automatizmu. Verujem da će i ovi ostali krenuti u tom smeru, a pogotovu kako se kreće ka električnim vozilima jer će to biti dodatni "feature". 

naravno, sve je ovo tesla započela, nanu li im njihovu!

28 minutes ago, Dule_smor said:

 

bmk da da jem 300 evra bukvalno ni za sta, tj za 5 minuta DL mapa...ionako Audi navigacija nije user friendly, nema touch skrin nego vrtis onaj tockic kao debil, jako prakticno dok covek vozi

a nema u tom tvom android auto? apple carplay šta već imaš od telefona?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, voodoo_ said:

Samo da znate da 500L restajling od 2017. naovamo ima Android auto :tf:

 

pa kad je to Fiat, ozbiljan auto!

im'o i renegade isto, čak i mogućnost da updateuješ softver preko USB-a u kolima, ja se šokn'o.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

voodoo_ jebe srcem, zato je tako uspešan 🙂

Elem, Teslu prozivaju jer traži $4.500 od vlasnika automobila da softverski otključa pun kapacitet baterije, koji dodaje 130km dometa.

 

https://electrek.co/2022/07/26/tesla-ransom-customer-over-80-miles-battery-range/

haha, pa dobro, ispali su baš debili, ali ipak imaju neku "podlogu" u tom softverskom zaključavanju baterije za različite modele vozila.

no kad je ovaj priložio dokaz da je kupio s90 i to sve nije trebalo da i dalje vrte istu priču.

ali ko zna koji je tamo "đura" radio na servisu tog dana koji nema pojma.

jedini glavni problem je što je bio potreban twitter da bi se stvari rešile kako je trebalo u startu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...