Jump to content

King Arthur: Knight's Tale


G!!!

Recommended Posts

https://store.steampowered.com/app/1157390/King_Arthur_Knights_Tale/

A Role-playing Tactical Game

headline2_legend_notext.png?t=1651588933

Experience a unique hybrid between turn-based tactical games and traditional, character-centric RPGs! This dark fantasy version of the Arthurian mythology invites you to manage a team of heroes on the dangerous battlefield, while also engaging in moral choices, hero management, and the rebuilding of Camelot.

SYSTEM REQUIREMENTS

 

Spoiler

MINIMUM:

  • OS: Windows 10 64-bit
  • Processor: Intel i5-4690 / AMD FX 4350
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 120 GB available space
  • RECOMMENDED:
    • OS: Windows 10 64-bit
    • Processor: Intel i7 4770k / AMD Ryzen 5 1500X
    • Memory: 16 GB RAM
    • Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB / AMD RX580
    • DirectX: Version 12
    • Storage: 120 GB available space

 

instalirao sam, 120 gb!@#$%

Eto jos samo da pocnem da igram pa da bacim utiske 

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2022 at 11:08 AM, G!!! said:

Eto jos samo da pocnem da igram pa da bacim utiske 

Šta, Neocore games je i dalje živ? :)) Ja sam mislio da su posle Van Helsinga otišli u legendu, sad vidim da su još nešto radili posle i sa Warhammerom.

OK su oni ekipa, ali baš dugo nisu ništa novo izdavali, neverovatno da su samo ovo pravili.

A i za sve to vreme mogli su da naprave bolju optimizaciju a ne instalaciju od 120GB :))

Link to comment
Share on other sites

najavili su da ce biti optimizacija te vrste 🙂

inace igra radi fluidno, pristojno izgleda, i ima zanimljive animacije 

nije bas rpg u pravom smislu te reci (jbg) vise je takticka potezna strategija sa lepim rpg momentima, ali imas izbor  toku igranja koji se najvise svodi na to da li ces da bude tiranin ili dobrica po x osi, i da li ces da postujes hriscanstvo ili paganstvo po y osi 🙂 u zavisnosti od morala i religije  dobijas priliku da regrutujes drugacije likove, a i svaki heroj ima svoj neki pravac, i sto se vise slaze sa tobom bolje perfomanse ima u toku borbe, ima sporednih misija i misija vezanih za tvoje heroje pored glavnog kvesta, ima tako nekih sporednih odluka cijim donosenjem pomeras svoj moralni kompas na skali i dobijas jedne ili druge benefite

tu je i razvoj tvojih heroja kroz skillove kada se lvlapuju, i deluje da je zanimljiv njihov razvoj, eto igrao sam par misija i zanimljivo je, poprilicno si OP na samom pocetku na normal tezini, verovatno prebacim na hard

tu je i opcija lvl-apovanja kamelot zamka i ima zanimljivu mehaniku koja moze dosta da olaksa igranje (delovi zamka gde kupujes opremu, obicnu i magicnu, za treniranje, regrutaciju, i najvaznije za lecenje povredjenih), e sad kazu da tezina solidno raste kako igra odmice ali to ne mogu jos da potvrdim

prica je solidno zanimljiva, kreces kao negativac iz legende, bla bla truc truc moze se izguglati 🙂 ako nekog bas interesuje mogu u kratkim crtama

e sad heroje koje vodis, u borbama mozes da imas max 4 da povedes + na nekim misijama sretnes i ponekog ko se pridruzi, imaju klase, ono champion, defender, vanguard, marksmen, wizardi neki (nisam ih jos dobio), i svako od njih ima sasvim jasno drugaciji set skilova i i lepo se dopunjuju 

sta znam solidno deluje, nadam se da ce postati izazovnije, i valjda ce misije biti raznovrsne kao na pocetku jer se pise da je igra trazi oko 60ak sati za kompletiranje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, G!!! said:

najavili su da ce biti optimizacija te vrste 🙂

inace igra radi fluidno, pristojno izgleda, i ima zanimljive animacije 

nije bas rpg u pravom smislu te reci (jbg) vise je takticka potezna strategija sa lepim rpg momentima, ali imas izbor  toku igranja koji se najvise svodi na to da li ces da bude tiranin ili dobrica po x osi, i da li ces da postujes hriscanstvo ili paganstvo po y osi 🙂 u zavisnosti od morala i religije  dobijas priliku da regrutujes drugacije likove, a i svaki heroj ima svoj neki pravac, i sto se vise slaze sa tobom bolje perfomanse ima u toku borbe, ima sporednih misija i misija vezanih za tvoje heroje pored glavnog kvesta, ima tako nekih sporednih odluka cijim donosenjem pomeras svoj moralni kompas na skali i dobijas jedne ili druge benefite

tu je i razvoj tvojih heroja kroz skillove kada se lvlapuju, i deluje da je zanimljiv njihov razvoj, eto igrao sam par misija i zanimljivo je, poprilicno si OP na samom pocetku na normal tezini, verovatno prebacim na hard

tu je i opcija lvl-apovanja kamelot zamka i ima zanimljivu mehaniku koja moze dosta da olaksa igranje (delovi zamka gde kupujes opremu, obicnu i magicnu, za treniranje, regrutaciju, i najvaznije za lecenje povredjenih), e sad kazu da tezina solidno raste kako igra odmice ali to ne mogu jos da potvrdim

prica je solidno zanimljiva, kreces kao negativac iz legende, bla bla truc truc moze se izguglati 🙂 ako nekog bas interesuje mogu u kratkim crtama

e sad heroje koje vodis, u borbama mozes da imas max 4 da povedes + na nekim misijama sretnes i ponekog ko se pridruzi, imaju klase, ono champion, defender, vanguard, marksmen, wizardi neki (nisam ih jos dobio), i svako od njih ima sasvim jasno drugaciji set skilova i i lepo se dopunjuju 

sta znam solidno deluje, nadam se da ce postati izazovnije, i valjda ce misije biti raznovrsne kao na pocetku jer se pise da je igra trazi oko 60ak sati za kompletiranje

ma taj neocore je zapravo ok tim, nije ni taj van helsing bio loš a i sad ovo što sam ispitao oko warhammera, tako da će zasgiurno biti jedna od onih uspešnih igara kao što potpisuje tipa Focus i tako ti izdavači, nikad AAA, možda nategnuti AA ali sa solidnim kvalitetom.

Ali sad gledam, 120GB ja bukvalno ne bih imao gde da instaliram :)) a nemam čak nijednu igru sad instaliranu 🙂

Link to comment
Share on other sites

mislim da nikada vise nisam imao instaliranih igara, i nikad ih manje nisam igrao ofc 😄

sve se nadam da ce klinci da se zakace na PC igre, a ne na mobile - bar ih u tom smeru kao animiram

e ako od sillnih terabajta ne moze 120 gb da se napravi onda ne znam 😄

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, G!!! said:

e ako od sillnih terabajta ne moze 120 gb da se napravi onda ne znam 😄

 

nema se kume! sad da me pitaš šta imam od 2TB popunjeno pojma nemam a nije...

18 minutes ago, digrejzo said:

pa moze, al' gde onda da premesti sve one 4.9 imdb horor filmove koje gotivi? :tf:

 

ovaj set horora! 

ali moraću da pogledam!

19 minutes ago, digrejzo said:

 salimo se laki malo, nemo' banujes!

neću, dragi ste mi svi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...