Jump to content

BG CAR SHOW 2022


Lucky

Recommended Posts

vi morate da editujete!

videću da promenimo permisije pa da makar može hide. obično se delete nije ostavljao jer je pravio problem toku diskusije, nije kao ostalo, ali uz ovo vreme social media itd, možda ima smisla!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Ne treba dozvoliti brisanje, pa možda čak ni edit. sve što se napiše da ostane zapisano. Šta ako za 10 godina bude potrebno da nekoga prozivamo šta je pričao ranije a nema traga? 🙂 

to nije u skladu sa novom woke kulturom 😞

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

I, jel bio neko na sajmu? 🙂

Bio ja danas na brzaka. Mene je interesovao Moto Passion i to ne toliko motori vec prateca oprema za iste jer sam hteo da osacujem konkurenciju. I sledio sam se kada sam video cene sa sve 10% popusta. Neke stvari nerealno kostaju, narocito u odnosu na ono sta nude. Ali dobro, bolje za mene svakako. I video sam u Suzukiju Moto Morini, kaze mi lik da su ga uvezli bukvalno par dana pre sajma. Meni se bas dopao, narocito sto u tom cenovnom rangu ima Vesusov agregat, Brembo kocnice i sto je retkost cak i kod mnogo skupljih motora napucanih brendova ima aluminijumski rep. A da ne pricam o nasledniku DR-a tj VStrom 1050, ali njega sam video i pre sajma. Husquarna 901 mi je takodje lepo zapala za oko ali je ista cena kao Suzuki tako da bih se pre okrenuo ka japancu.

da, na kraju totalno sam iskulirao automobile...

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dovlagsi said:

Vid huskvarna ne pravi samo motorne testere, svašta ćeš saznati! 

Znam da ne pravi 😄 Ovi imaju starije KTM agregate jer ih je KTM otkupio pre skoro 10ak godina od BMW-a.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, oddball said:

Bio ja danas na brzaka. Mene je interesovao Moto Passion i to ne toliko motori vec prateca oprema za iste jer sam hteo da osacujem konkurenciju. I sledio sam se kada sam video cene sa sve 10% popusta. Neke stvari nerealno kostaju, narocito u odnosu na ono sta nude. Ali dobro, bolje za mene svakako. I video sam u Suzukiju Moto Morini, kaze mi lik da su ga uvezli bukvalno par dana pre sajma. Meni se bas dopao, narocito sto u tom cenovnom rangu ima Vesusov agregat, Brembo kocnice i sto je retkost cak i kod mnogo skupljih motora napucanih brendova ima aluminijumski rep. A da ne pricam o nasledniku DR-a tj VStrom 1050, ali njega sam video i pre sajma. Husquarna 901 mi je takodje lepo zapala za oko ali je ista cena kao Suzuki tako da bih se pre okrenuo ka japancu.

da, na kraju totalno sam iskulirao automobile...

a kako ti deluje opremljenost? jel u skladu sa nestašicama ili su uspeli da iznesu dovoljno da zapravo izgleda kao da imaju motore u ponudi? 🙂

Link to comment
Share on other sites

@Lucky Imaju zapravo, ako su mi rekli istinu a ne vidim razlog da lazu jbg. Motori su sasvim korektni sa cenama, onaj Moto Morini je oko 8K, Suzuki i Husa oko 13K. To je ono sto me je interesovalo. CF Moto je izbacio neki od 800ccm-a ali sam veoma skeptican prema njima. Recimo, Benelli je kinez 1/1 ali mi se cini kao mnogo bolje resenje, a o Moriniju da ne pricamo. Zanimljivo da nisam video novu AT tamo sada kada si me vec pitao. Od pratece opreme sto je mene interesovalo cene su prilicno jake, recimo par bocnih Turatek bocnih kofera je 150K dinara. Ok, 135K posto je sajamski popust 10%. Na to dodaj repni kofer koji je oko 50K sa popustom i eto 185K na dobar dan. Ima i povoljnijih naravno, ali povoljnije oko 35K na ceo set.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oddball said:

@Lucky Imaju zapravo, ako su mi rekli istinu a ne vidim razlog da lazu jbg. Motori su sasvim korektni sa cenama, onaj Moto Morini je oko 8K, Suzuki i Husa oko 13K. To je ono sto me je interesovalo. CF Moto je izbacio neki od 800ccm-a ali sam veoma skeptican prema njima. Recimo, Benelli je kinez 1/1 ali mi se cini kao mnogo bolje resenje, a o Moriniju da ne pricamo. Zanimljivo da nisam video novu AT tamo sada kada si me vec pitao. Od pratece opreme sto je mene interesovalo cene su prilicno jake, recimo par bocnih Turatek bocnih kofera je 150K dinara. Ok, 135K posto je sajamski popust 10%. Na to dodaj repni kofer koji je oko 50K sa popustom i eto 185K na dobar dan. Ima i povoljnijih naravno, ali povoljnije oko 35K na ceo set.

brate, koje cene 😞 mislim za ove dodatke.

krenuli su kao i za sve drugo, ono, brijač + jedan nož 1000 dinara, samo nož 900 dinara :)) 

isto tako i za ovo, kao uzmi bazični uređaj evo ti ga za X ali onda dodatna oprema još X2.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky sirovine jesu poskupele, i to poprilicno. Narocito u zemljama EU gde se sirovine daleko vise trose. Metali mozda najvise zbog aktuelne situacije. Uglavnom se ljudi hvataju za poskupljenje naftnih derivata jer je to sto najvise koriste, ali metali recimo su bas skocili. I tokom pandemije, a sada zbog Ukrajine pogotovu. Sa druge strane smatram da Turatek je previse poceo da se ponasa kao BMW. Ok, Turatek je BMWova sestrinska firma i logicno je da imaju slicnu poslovnu logiku, ali neki potezi mislim da nisu opravdani. Kao vozac motora koji ne gleda brend vec nacin izrade i prakticnost mislim da je cena pojedinih aksesoara previsoka. Medjutim, uvek ima ljudi koji ce kupiti nesto zato sto je to taj-i-taj brend to napravio.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...