Jump to content

BG CAR SHOW 2022


Lucky

Recommended Posts

Ajde, da obeležimo prvi sajam automobila posle dve godine pauze 🙂

224211-citroen%20bg.jpg

Biće Ami na sajmu automobila 🙂

Šteta što će verovatno samo da ga izlože tj. neće biti na prodaju, ali ajde videćemo 🙂

Kao biće ceo poseban deo za električna vozila, mada i dalje mislim da će biti dosta prazan sajam što se tiče izloženih modela.

Mada biće zanimljivo videti i ovaj C5 hibrid i ovaj C5 X, kao nešto su "namunjili" te obične verzije, pa možda liče na nešto.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

sjajno, idem da istrazim da li ima pomaka u konkurenciji mi 😄 mada, buduci da je bio Covid i sada ova SVO u Ukrajini tesko da je bilo ko nesto eksperimentisao. sto kazes @Lucky posle dve godine napokon. 12. maja uzimam pre podne slobodno da mogu ceo dan tamo da zablejim, taman je to cetvrtak kada je po difoltu najprazniji dan. zna li neko da li ce u sredu biti "press day"? ranije je bio jer im je to promocija sajma, a super stvar sto nema gostiju.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

Mada biće zanimljivo videti i ovaj C5 hibrid i ovaj C5 X, kao nešto su "namunjili" te obične verzije, pa možda liče na nešto.

Ne mogu da nam prodaju Citroen za 50k. Odbijam da živim u svetu gde neko za kompaktni Citroen kakav je Citroen C5 Aircross izdvaja 50k eur. Mogu misliti C5 X plag in koliko je, to je čak i veliki auto.

Dajte nam sajam polovnjaka ponovo! 😁 

(oćemo da dogovaramo dan za RUR posetu sajmu?) 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oddball said:

sjajno, idem da istrazim da li ima pomaka u konkurenciji mi 😄 mada, buduci da je bio Covid i sada ova SVO u Ukrajini tesko da je bilo ko nesto eksperimentisao. sto kazes @Lucky posle dve godine napokon. 12. maja uzimam pre podne slobodno da mogu ceo dan tamo da zablejim, taman je to cetvrtak kada je po difoltu najprazniji dan. zna li neko da li ce u sredu biti "press day"? ranije je bio jer im je to promocija sajma, a super stvar sto nema gostiju.

mislim da će biti press dan sigurno, kao i uvek do sada, nema razloga da ga ne bude. Jeste bila pauza itd ali opet treba medijima prostor da sve lepo snime pre nego što krene gužva itd, a i ne smeta ovima što prave štandove jer je to dan kad malo dolaze mediji malo i dalje završavaš štand 🙂 No videćemo

52 minutes ago, dovlagsi said:

Ne mogu da nam prodaju Citroen za 50k. Odbijam da živim u svetu gde neko za kompaktni Citroen kakav je Citroen C5 Aircross izdvaja 50k eur. Mogu misliti C5 X plag in koliko je, to je čak i veliki auto.

pa ako kia košta 25k i šta smo još sve ono ovde ubacivali kao cene, što ne bi i citroen bio 50k jbg 😞

53 minutes ago, dovlagsi said:

(oćemo da dogovaramo dan za RUR posetu sajmu?) 

haha, rln četvrtak! posle će da bude haos!

Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2022 at 6:39 AM, oddball said:

...12. maja uzimam pre podne slobodno da mogu ceo dan tamo da zablejim, taman je to cetvrtak kada je po difoltu najprazniji dan...

 

On 4/24/2022 at 9:29 AM, Lucky said:

haha, rln četvrtak! posle će da bude haos!

Onda se vidimo, ja sam se "zapljunuo" i pre nego sto je iskocio predlog. Precizniji sam od Kleopatre 😄

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

opa!

Quote

 

Na ovogodišnjem DDOR BG Car Show 07, koji će za posetioce biti otvoren od 12. do 15. maja u Beogradu, svetski poznata automobilska marka MG Motor predstaviće svoje inovativne modele prvi put i u Srbiji.

Biće izloženi na štandu MG Motor Srbija, sastavnom delu kompanije MG Motor Adriatic, koja s radom kreće 2022. i, osim Srbije, objedinjuje poslovanje i u Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Severnoj Makedoniji i Albaniji. Sedište kompanije MG Motor Adriatic je u Zagrebu, a Grand Automotive Adriatic d.o.o. je uvoznik za naveden region.

 

image.png

eto novog-starog brenda!

Od drugih objavljenih ponuda za sad:

Quote

 

Za 27.899€

Isporuka odmah

Nissan Qashqai 1.3 158KS Acenta CVT

BOGATA OPREMA ACENTA UKLJUČUJE:

- Automatski menjač

-  Zadnjii parking senzori i kamera

- LED prednja i zadnja svetla

- 17" alu felne

- Metalik boja   

- Inteligentni sistemi za pomoć u vožnji od poćetnog nivoa opreme: Automatsko kočenje u hitnim slučajevima sa funkcijom prepoznavanja pešaka i biciklista, Predviđanje frontalnog sudara, Upozorenje na napuštanje kolovozne trake, Onemogućavanje napuštanja kolovozne trake, Upozorenje na vozilo u mrtvom uglu i intervencija, Upozorenje na umor vozača, Prepoznavanje saobraćajnih znakova, Upozorenje na nadolazeći saobraćaj pozadi i automatsko kočenje, Automatsko upravljanje dugim svetlima

 

pa

Quote

 

Hyundai i20

Cena od 13.390 €

Snaga motora: 84 KS, 100 KS

Menjač: Manuelni 5-stepeni, 6-stepeni

Hyundai BAYON

Cena od 16.790 €

Snaga motora: 84 KS, 100 KS

Menjač: Manuelni 5-stepeni, 6-stepeni, automatski 7-DCT

Hyundai i30

Cena od 17.490 €

Snaga motora: 110 KS

Menjač: Manuelni 6-stepeni                

Hyundai TUCSON

Cena od 23.990 €

Snaga motora: 115 KS, 136 KS, 150 KS, 180 KS

Specijalna sajamska ponuda: Kredit za kupovinu Hyundai ekoloških vozila

Hyundai IONIQ 5

Cena od 44.990 €

Hyundai KONA Electric

Cena od 34.990 €

Hyundai KONA Hybrid

Cena od 27.990 €

Hyundai IONIQ Electric

Cena od 36.990 €

Hyundai TUCSON Hybrid

Cena od 36.990 €

Hyundai SANTA FE Hybrid

Cena od 50.990 €

 

i

Quote

 

Land Rover Discovery Sport
Land Rover Discovery Sport dostupan je odmah po promotivnoj ceni od 49.990 EUR sa PDV-om.

Ovaj kompaktni terenac objedinjuje dovoljno snalažljivosti za grad, dovoljno prostora za porodicu, dovoljno sposobnosti da vas povede bilo gde i više nego dovoljno napredne tehnologije da vožnja bude zabavna i bezbedna. Sa velikim prtljažnim prostorom, možda je baš ovaj Land Rover Discovery Sport vaše novo porodično vozilo. Vozila su dostupna za isporuku odmah. Saznajte više preuzimanjem ponude.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

nisam ni znao da su ovi vaskrsli, a bio je lep onaj stari hečbek!

ovaj sa slike - farovi mercedes, ostalo sve SEAT fazon...

ma kinezi neki.

iznenadio sam se i ja kad sam u singapuru video, tamo kidaju (ofc mg - uk relacija + sad kinezi), ima i reklame i sve.

mene ovaj sa slike malo podseća na onaj jaguar samo u manjem pakovanju, možda malo i Puma 🙂

Link to comment
Share on other sites

Za 27.899€
Isporuka odmah
Nissan Qashqai 1.3 158KS Acenta CVT


Sticajem okolnosti sam skinuo novi Qashqai cenovnik kad se pojavio i ostao u telefonu, pogledam sad, cena za ovu verziju je bila 28.100, kida akcija! :) Dobro aj kao isporuka odmah...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zwerko said:

 

 


Sticajem okolnosti sam skinuo novi Qashqai cenovnik kad se pojavio i ostao u telefonu, pogledam sad, cena za ovu verziju je bila 28.100, kida akcija! 🙂 Dobro aj kao isporuka odmah...

 

malo li je 200 evra na ovu skupoću!

Screenshot 2022-05-12 at 08.45.04.png

videh ovaj fiat juče na ulici, zapravo izgleda dosta moderno a prati opet tu filozofiju tog malog gradskog fensi automobila, šta god, imam utisak da će i ovaj dobro da se prodaje kao trenutno aktuelni.

224687-honda bg 1.jpeg

I hostese su spremne da ih pitaju dal idu uz auto!

 

3018701_whatsapp-image-20220511-at-1.35.17-pm_ff.jpg

3018705_whatsapp-image-20220511-at-1.35.18-pm_ff.jpg

3018713_whatsapp-image-20220511-at-1.35.22-pm_ff.jpg

3018727_whatsapp-image-20220511-at-1.35.28-pm_ff.jpg

3018729_whatsapp-image-20220511-at-1.35.30-pm_ff.jpg

3018747_whatsapp-image-20220511-at-1.35.36-pm_ff.jpg

3018749_whatsapp-image-20220511-at-1.35.37-pm-1_ff.jpg

224687-honda bg 1.jpeg

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dule_smor said:

Ahaha, gle stvarno, evo i ja Passat pa Audi, sve se uklapa, jos samo da nabacim 30 kila 😄

posle Audija ide mečka

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...