Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Katar 2022


Lucky

Srbija @ Katar 2022 WC  

36 members have voted

  1. 1. Kako će reprezentacije Srbije završiti prvenstvo u Kataru 2022?

    • Bićemo poslednji u grupi
      7
    • Bićemo treći u grupi
      2
    • Bićemo drugi u grupi
      5
    • Osvajamo grupu!
      2
    • Ispadamo u prvoj nokaut fazi
      3
    • Ispadamo u osmini finala
      1
    • Ispadamo u četvrtni finala
      4
    • Ispadamo u polufinalu (uzimamo četvrto mesto)
      1
    • Treće mesto!
      0
    • Drugo mesto
      1
    • Osvajamo WC!
      10
  2. 2. Skor u grupi?

    • Sva tri poraza
      6
    • Jedna pobeda dva poraza
      7
    • Dve pobede jedan poraz
      13
    • Tri pobede
      9
    • Jedna pobeda jedan nerešen jedan poraz
      1
    • Dva nerešena jedna pobeda
      0
    • Dva nerešena jedan poraz
      0
    • Tri nerešena
      0


Recommended Posts

On 12/1/2022 at 8:48 PM, Longleyy said:

 

5CF51A78-1DBF-4D62-ACCB-A20FC75DD8B9.jpeg

 

Lukaku nije pogadjao zato sto ne moze da ide dalje ekipa koja nije bila bolji rival ni u jednoj od tri utakmice u grupi 🙃

Dobar meme, ali nevezano: dosta ljudi ne zna da su Meksikanci i dalje bili na gol od prolaska bez obzira sto je SA dala gol.(zbog vise postignutih golova)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlada_ said:

nadam se da je ovo poslednji put da gledamo reprezentaciji u ovom sistemu sa 3 stopera koji vise niko ne igra u ozbiljnom fudbalu prakticno.
na stranu sto nemamo bekove ni na vidiku u srpskom fudbalu.

Trojica pozadi je sve samo ne lose, stoji da nam trebaju bolji stoperi(a mozda ih i imamo) ali problem ovde je sto su 2 bocna i Zivkovic i Kostic dobri iskljucivo ofanzivno a defanzivno nam je duvala promaja...

Link to comment
Share on other sites

jedina smo ekipa na prvenstvu sa 3 pozadi, a nesto nisam siguran koliko top ekipa igra ista slicno danas.
naravno, ne mislim da je to najgori sistem na svetu, ali ono, zahteva za pocetak krila koja igraju u oba smera, sto mi nemamo.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vlada_ said:

jedina smo ekipa na prvenstvu sa 3 pozadi, a nesto nisam siguran koliko top ekipa igra ista slicno danas.
naravno, ne mislim da je to najgori sistem na svetu, ali ono, zahteva za pocetak krila koja igraju u oba smera, sto mi nemamo.

Holandjani mi na prvu pali onako ali mozes reci sad lako kad imas Van Dajka :), poprilicno sam siguran da ima jos ekipa sa 3-5-2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

A taman sam se pri 2-1 obradovao kako cu u pon da zajebavam Svabe na poslu kako su oni ispali, a mi prosli. Mada i da je ostao taj rezultat prosli bi Kamerun i Brazil 😄

Sad mozete zajedno da se napijete od tuge

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nije losa 3:5:2, imas milion kombinacija sta radis sa tom postavkom, ali nismo mi nista od toga iskoristili, osim sto smo stavili zadnju liniju na vetrometinu, i sve ste u pravu vezni red je ima jako jako slabe kretnje koje si ili kasnile, ili bile pogresne sto rezultuje tome da trcis uzalud precesto puta, trosis se, i negde moras da se okliznes

dali smo opet 2 prelepa gola, sto nismo radili od kad ja pamtim za sebe

zadnja linija bi mozda  bolje odradila samo da su u kombinaciji vidic-jovanovic, vezni red je delovao neuigrano od momenta kada onu krenu od sveg sesnaesterca ka sredini terena

 

ja sam zadovoljan, meni se ovi momci svidjaju, svidja mi se i prikazan fudbal, jbg malo nije htelo, malo vise nije moglo i sta cemo

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2022 at 12:52 PM, Bliss said:

image.png.857663850b83d6e9ec86f682391cde6e.png

haha, dobro bre, nisam zadovoljan rezultatom, ali zadovoljan sam sto smo mrdnuli sa mrtve tacke u fudbalu, zadovoljan sam jer smo se nadavali prelepih golova, ja sa svojih 40+ godina nisam video tako lepe golove, i jebote mnogo je dobar osecaj, psim sto budes poslednji u grupi sa najvise datih golova

to sto piksi ne zna da istu ekipu napravi da znaju da igraju i defanzivno i napadacki, jebga to su sveukupno nasi dometi - igraca, trenera, saveza... kada bi imali dosledan sistem mozda bi se videli bolji rezultati za nekih 5-10 godina

Edited by G!!!
  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, mohr said:

Ocekivano Hrvati prosli ali u sledecem kolu sledi Brazil i sanse su im realno nikakve s obzirom na prikazano u ove 4 utakmice. Voleo bih da Koreja moze da napravi utakmicu veceras malo interesantnom ali ce to biti jako tesko...

Nikakve nisu nula 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...