Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Katar 2022


Lucky

Srbija @ Katar 2022 WC  

36 members have voted

  1. 1. Kako će reprezentacije Srbije završiti prvenstvo u Kataru 2022?

    • Bićemo poslednji u grupi
      7
    • Bićemo treći u grupi
      2
    • Bićemo drugi u grupi
      5
    • Osvajamo grupu!
      2
    • Ispadamo u prvoj nokaut fazi
      3
    • Ispadamo u osmini finala
      1
    • Ispadamo u četvrtni finala
      4
    • Ispadamo u polufinalu (uzimamo četvrto mesto)
      1
    • Treće mesto!
      0
    • Drugo mesto
      1
    • Osvajamo WC!
      10
  2. 2. Skor u grupi?

    • Sva tri poraza
      6
    • Jedna pobeda dva poraza
      7
    • Dve pobede jedan poraz
      13
    • Tri pobede
      9
    • Jedna pobeda jedan nerešen jedan poraz
      1
    • Dva nerešena jedna pobeda
      0
    • Dva nerešena jedan poraz
      0
    • Tri nerešena
      0


Recommended Posts

4 minutes ago, Neptune said:

Inače, na sledećem svetskom prvenstvu će biti 48 timova, u 16 grupa po tri tima

48 timova

U 16 grupa

Po tri tima

744F5E13-B843-4717-A2D6-0316E0AC609B.jpeg.a4363e31446210621eca9e96e7710e72.jpeg

haha znao sam da će biti više timova, nisam znao da će biti 16 grupa po 3 trima 🙂

realno su uradili ono što svi pričaju, prosto suviše timova za marketing/prenose ispada posle grupne faze, ovako će ljudi duže gledati 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Highl1 said:

molim da se na topicu batale drugosrbijanci sa NoveSS

Anlaki Hajli, ja sam samo okačio jer mi je bilo smešno, ne gledam domaći TV, ne pratim domaći Twitter, tako da ne znam ko je dotični Srđan.

Evo još jedan, bez političkog opredeljenja, samo zbog komedije:
image.png.b8996733ff04b2826d25b6837d0d10bd.png

  • Like +1 2

...

Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2022 at 9:05 AM, Neptune said:

Kao Tadića da slušam. Ne znam jel čovek stvarno takav debil ili samo pred kamerama

ne dirajte tadiju, moze da kenja sta god pozeli, zasluzio je - ono je generciki intervju random fudbalera !

 

ne znam kako nekome moze onaj srdjan biti smesan iliti njegov tzv standup... jbt transfer blama imam i od njega i njegove publike, tj prvo mi je glupo sto gledam, a posle posla minuta mi to prelazi u agresiju, pa ugasim

 

edit:

 

viber_image_2022-11-30_13-16-27-177.thumb.jpg.cf43665f1b0fd5b18263ed63519b642a.jpgviber_image_2022-11-30_13-16-33-443.thumb.jpg.682c5976d7c5e96d0d9346063455be5a.jpg

:tf2:

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, evgeniy said:

neka random kurva, neko se nadurio jer ga nisu zvali da jebe ili su mu prcali devojku/zenu, krenula ona na avion da im objasni da nije bilo jebanja nikakvog i da im kaze da igraju fudbal, "mister" smirio [roflmao]

smrt fudbalerima imbecilima

 

  • Haha (+1) 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo najvece razocarenje prvenstva za sad Danska, vidjeni kako lagano prolaze grupu a razocarali 2 od 3 utakmice i bili dobri samo protiv Francuza, veceras im se mozda pridruze Meksikanci koje je Tata Martino unistio, coveka ocigledno pregazilo vreme, najvece iznenadjenje turnira, definitivno Australija, glavni spic igra u japanskoj drugoj ligi a prodjose sa 6 bodova koliko imaju i Francuzi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mohr said:

Ubedljivo najvece razocarenje prvenstva za sad Danska, vidjeni kako lagano prolaze grupu a razocarali 2 od 3 utakmice i bili dobri samo protiv Francuza, veceras im se mozda pridruze Meksikanci koje je Tata Martino unistio, coveka ocigledno pregazilo vreme, najvece iznenadjenje turnira, definitivno Australija, glavni spic igra u japanskoj drugoj ligi a prodjose sa 6 bodova koliko imaju i Francuzi.

bukvalno.

likovima je glavni sponzor Subway 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Ajd stendap razgovori ovde

 

17 hours ago, G!!! said:

dobra je realno, bas sam jutros cekirao - al je bila bolja pre plastike

edit: ispravka mislio sam na https://www.instagram.com/sofijamilo/

rur police never sleeps [:D]

eto, sve je u redu:

Quote

Влаховић: Измишљотине су дело злих људи; Костић: У тиму атмосфера сјајна
На конференцији за новинаре у Катару репрезентативци Србије Душан Влаховић и Филип Костић истакли су да се надају најбољем у предстојећем дуелу са Швајцарском. Наглашавају да је тим максимално спреман и да ће дати све од себе у мечу одлуке против Швајцарске. Посебно су демантовали све спекулације о неслози и урушеним односима у тиму.

a zapravo je ovo:

Quote

 

Раде Богдановић је против те идеје, тврдећи да су наши репрезентативци размажени колико су и талентовани.

"Они нису одслужили војни рок. Кад одслужиш војни рок знаш да можеш и мораш да издржиш без девојке, жене, родитеља четири-пет месеци и то ако си добар војник, па те пусте на одсуство два дана. Они то нису прошли и зато су мало размажени", истакао је Богдановић.

Гост у емисији "Бисе пустиње" је у наставку излагања критиковао одлуку селектора Пиксија, тврдећи да је долазак жена у хотел сувишан.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ahahah...car je ovaj Bogdanović...prenesi Lale celu izjavu lepo 😄

 

'Imam osećaj, ja sam i locirao problem danas - nije mi se svidelo to da su im supruge otišle dole. Mislim da je jako loša organizacija, da u hotelu imate dosta ljudi koji ne pripadaju fudbalskom 'stafu'. Oni nisu odslužili vojni rok, da jesu znali bi da bez devojke ili žene moraš da izdržiš bar šest meseci, pa su malo i razmaženi. A žene fudbalera na ovu lovu to je parada kiča. Nadam se da će shvatiti važnost ove utakmice da će ih 3.5-4 miliona ljudi gledati''.

S tim u vezi ima i poruku za naše fudbalere.

''Na njihovom mestu bih ugasio mobilne telefone. Profesionalnom fudbaleru treba mir. A još ako je povezan sa njenom karticom, a one samo šaltaju...''.

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zwerko said:

Sreća pa su fudbaleri Brazila odslužili vojni rok a žene im sve smerne katolkinje 🙂 mora da je do toga!

Oni sigurno prolaze u drugu fazu, bik za žene

 

I naravno kreće

https://www.danas.rs/sport/katar2022/ljuljaj-to-dete-tamo-kupaj-se-tamo-u-tim-milionima-seksisticke-i-uvredljive-poruke-radeta-bogdanovica-u-programu-rts-video/

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...