Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Katar 2022


Lucky

Srbija @ Katar 2022 WC  

36 members have voted

  1. 1. Kako će reprezentacije Srbije završiti prvenstvo u Kataru 2022?

    • Bićemo poslednji u grupi
      7
    • Bićemo treći u grupi
      2
    • Bićemo drugi u grupi
      5
    • Osvajamo grupu!
      2
    • Ispadamo u prvoj nokaut fazi
      3
    • Ispadamo u osmini finala
      1
    • Ispadamo u četvrtni finala
      4
    • Ispadamo u polufinalu (uzimamo četvrto mesto)
      1
    • Treće mesto!
      0
    • Drugo mesto
      1
    • Osvajamo WC!
      10
  2. 2. Skor u grupi?

    • Sva tri poraza
      6
    • Jedna pobeda dva poraza
      7
    • Dve pobede jedan poraz
      13
    • Tri pobede
      9
    • Jedna pobeda jedan nerešen jedan poraz
      1
    • Dva nerešena jedna pobeda
      0
    • Dva nerešena jedan poraz
      0
    • Tri nerešena
      0


Recommended Posts

Ovde nije bilo ko je bolji vec ko je manje losiji, toliko lose na vise razlicitih nivoa, creva u stomaku mi se okrenula kad sam video da se Pavlovic povredio i da ulazi Mitrovic...Nastasic koji nije ni pozvan kad god je zdrav je igracina za sve ove danas pa i Masovic, sto je Erakovic zvan, to samo oni znaju, Vlahovic predpostavljam da nije spreman i dalje...2 boda izgubljena i sad navijamo za Brazil bez Nejmara...

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Jose Jimenez said:

Navijao za Maroko jer mrzi Belgijance. Glasao za desnicu jer mrzi imigrante. Voli.

72dd5x.jpg

1 hour ago, fuse.buca said:

I ja mislim da je nedostatak fizicke spremnosti. Sto me opet cudi, skoro svi igraju u jakim ligama/klubovima...

Da, igrali su kao posle aftera poslednjih pola sata

  • Thanks (+1) 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

nije problem sto su se nasi umorili, jer su stvarno ginuli i trcali,  vec sto piksi ne vrsi pravovremene izmene, bas kao i protiv brazila

i onda uvede trojku u isto vreme, ej 3 igraca u isto vreme, pa to se fazon radi kada primis gol 5 min do kraja jer nizasta drugo nema vremena, ocigledan neki problem

o igranju plitko sa odbranom na 3:1 tek nemam reci, zadnja linija skapala a igra se na ofsajd zamku dok nam 5 igraca ostaje u njihovom sesnaestercu jer sergej igra petom nonsalans

sve ok, covek doveo repku nek fura svoje ideje i zamisli, ali ovo vodjenje utakmica prosto ne lici ni na sta smisleno

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shpanac said:

Da spojim dva najposećenija topica u jedan post:

Gde mi je @Debeli da i on kaže da sve ide po planu?

:)))))))))))))))

 

СВЕ ИДЕ ПО ПЛАНУ!

 

ПЛАН ЈЕ УНИШТЕЊЕ ЗАПАДНЕ ХЕГЕМОНИЈЕ, И ТАЈ ПЛАН СЕ РАЗВИЈА ИЗВАНРЕДНО.

 

овај мали, тзв. кинетички, или "врући" аспект развоја Великог Плана, је само један модул игре, и до сад, ни по чему не одступа од Великог Плана.

ааа... ово је топик о Пискију и 7 патууљака...

 

одох брзо одавде...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ajd i ja 2 centa da napisem, da budem jedan od 7 miliona selektora. Po meni najvecu odgovornost za rezultat snosi Piksi. Uspes da preokrenes od 0-1 do 3-1 i umesto da spustis loptu ti igras neki visoki presing protiv fizicki ocigledno spremnijeg protivnika i primas 2 gola iz kontri za jebena 3 minuta? Ma dajte bre rodjaci, pa Limeni bi bolju taktiku postavio, nemoj da se zajebavamo. 

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dule_smor said:

Ajd i ja 2 centa da napisem, da budem jedan od 7 miliona selektora. Po meni najvecu odgovornost za rezultat snosi Piksi. Uspes da preokrenes od 0-1 do 3-1 i umesto da spustis loptu ti igras neki visoki presing protiv fizicki ocigledno spremnijeg protivnika i primas 2 gola iz kontri za jebena 3 minuta? Ma dajte bre rodjaci, pa Limeni bi bolju taktiku postavio, nemoj da se zajebavamo. 

 

 

Kaže da su igrači to sami uradili, i on se krstio tome

Inače inb4, dobijamo 1:0 protiv Švajcarske, Šiptari se žale arbitražnom sudu u Lozani jer je Milovanović prilikom intoniranja himni pevušio Oj Kosovo Kosovo čime je rep Srbije prekršila pravila FIFA o neunošenju političkih motiva na teren, sud promptno oduzima Srbiji tri boda čime Švajcarska zasluženo prolazi dalje

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Longleyy said:

dal je ovaj još nešto mogao da stavi na dres :))

Quote

Сада Србији одговара победа против Швајцарске било којом разликом, наравно уколико Камерун не победи. Мечеви последњег кола у којима се састају Србија и Швајцарска, као и Бразил и Камерун на програму су у петак 2. децембра са почетком у 20.00.

najjače će biti iscimamo se mi, dobijemo Švicu a Kamerun dobije Brazil :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...