Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Katar 2022


Lucky

Srbija @ Katar 2022 WC  

36 members have voted

  1. 1. Kako će reprezentacije Srbije završiti prvenstvo u Kataru 2022?

    • Bićemo poslednji u grupi
      7
    • Bićemo treći u grupi
      2
    • Bićemo drugi u grupi
      5
    • Osvajamo grupu!
      2
    • Ispadamo u prvoj nokaut fazi
      3
    • Ispadamo u osmini finala
      1
    • Ispadamo u četvrtni finala
      4
    • Ispadamo u polufinalu (uzimamo četvrto mesto)
      1
    • Treće mesto!
      0
    • Drugo mesto
      1
    • Osvajamo WC!
      10
  2. 2. Skor u grupi?

    • Sva tri poraza
      6
    • Jedna pobeda dva poraza
      7
    • Dve pobede jedan poraz
      13
    • Tri pobede
      9
    • Jedna pobeda jedan nerešen jedan poraz
      1
    • Dva nerešena jedna pobeda
      0
    • Dva nerešena jedan poraz
      0
    • Tri nerešena
      0


Recommended Posts

Мени је највећи негативни утисак што је огроман број лопти које смо избијали ногом из нашег шеснаестерца после пресеченог њиховог напада - завршавало у њиховим ногама на 35м од нашег гола. Ако већ не можеш да погодиш свог играча барем је шутни негде напред у пм код њихове корнер заставице.

Једина позитивна ствар је што смо смо коначно добили голмана на којег можемо да се ослонимо. 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Vanja i Lukic odlicni, ostalo je sve bilo prilicno lose.

Mitrovic premoren/povredjen, ostali kljakavi. Sergej i Tadic su morali vise. Utakmica idealna za Kostica, bas mi je zao sto nije mogao da igra.

I mnogo se gresi, ne znam kako je moguce da nam nekoliko lopti uzimaju sa ledja, kako nema komunikacije od strane ostalih.

U svakom slucaju, Brazil je jak, nije dzabe favorit za titulu.
Treba pobediti Kamerun a onda ostati hladne glave protiv Svajcaraca i lagano uzeti i tu pobedu, jer su oni prilicno losi sada.

Samo mene plasi to "hladne glave", posto je lakse isprovocirati nas nego njih...

I da, Pavlovica obozavam kako igra za repku, ali mislim da mu ne gine jedan crveni, posto bas srlja.

Samo se nadam da ce da bude tek tamo u plejof fazi, tipa polufinale kad vec mozemo i da se vratimo kuci zadovoljni 😄

  • Like +1 1

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Igrali su prvih 35-40 minuta lepo.. disciplinovano, taktički sporo, radili, trčali, držali postavku, nisu se puno otvarali jer realno Brazil pretrči teren i dođe do gola za pet sekundi. Lopta je prolazila napred, nalazila napad, lepih prebacivanja na drugu stranu terena je bilo .. verovatno bi i s takvom igrom dobili gol-dva do kraja, ali bože moj. E sad, tu negde oko 40. minuta je lopta krenula da ide nazad umesto da se dotura ofanzivi, nisam primetio neki presing Brazilaca, čini mi se da je prosto pao fokus, čak ne toliko ni fizički nego kao ono na video pozivu kad posle sat vremena ljudi krenu da brljaju i klikću okolo 😄 što je otvorilo prostor Brazilcima da pritisnu i igraju, da nismo mi sa foruma slali ikone, verovatno bi dobili još pet komada.

Sve u svemu, mislim da će odlučiti to kako se nose sa pritiskom i koliko uspeju da zadrže igru i prate taktiku svih 90 minuta.

  • Like +1 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

meni je drago sto smo izgubili.

Prvo jer ne volim fudbal, a drugo zbog "bake koja je objasnila" "detetove reakcije koja topi srca" "sta ces sada s njom lo lo lo mitrogol" i slicno. Ok, narod treba da se veseli, ali ono karlesua grmi u kupacem "pokazimo inat i sta smo mi srbi"
I tako svaki put za govnjivi fudbal, popijemo po picki, i ono "jebiga tebreu"

Jedino bih stvarno voleo da ne izgubimo od alpskih siptara, mada bmk realno 😄

cisto da naglasim, uvek sam uz nase u basketu/vaterpolo/odbojka/rukomet/stoni tenis/pikado, sve osim fudbal retarda

  • Thanks (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, killYg0r said:

Overhype je ono sto je ubilo i igrace i celu naciju. Za sve su krivi mungos mediji i "javnost", pored promasene taktike da imamo 5 panjeva u sredini.

Takodje, bljuje mi se od RTS voditeljki koje vode izvestavanje u sakoima.

This. 

3 hours ago, f4ts0 said:

 "bake koja je objasnila" "detetove reakcije koja topi srca" "sta ces sada s njom lo lo lo mitrogol" i slicno. 

This.

 

I jos 100 stvari, ne mogu da ih popisem sve buk. Nacin na koji rts i 90% ostalih “mejnstrim” medija hendluju ovo prvenstvo i kakav je narativ i kakav vajb oce da naprave je preocajan bar meni.

 

Pakao jebeni.

 

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...