Jump to content

Koje felne i gume staviti na A7?


Dule_smor

Recommended Posts

Idi savetodavno, nemoj da ti otvara menjač ili bilo sta radi o svoju ruku. Svakako je to bolja opcija nego da ideš u ovlašćeni, naplate ti radne sate, ne urade ništa, ti si kao miran jer je ovlašćeni servis a ustvari ništa nisu radili 😁 ...bar tako bude u većem broju slučajeva. 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fuse.buca said:

Suzuki Vitara '19 godiste. Jel treba broj sasije? 😝

za sad ne treba! 

tražićemo ako treba!

47 minutes ago, Dule_smor said:

 

zato i pitam dal neko zna lika malo...a ocigledno da neki problem postoji, ne bi valjda ovi debili ovde u audi servisu predlozili zamenu cnotrol unita samo da uzmu pare...unless?

kao što rekoh, ne bi verovatno baš baš bez razloga, ali verovatno sa minimalnim razlogom bi, bez obzira što problem može i da se reši deset puta jeftinije - ali ako ga ovo rešava zasigurno, tako da će da urade 🙂

24 minutes ago, dovlagsi said:

Plašim se da te Aca iz Valjeva, kad te snimi koja su kola i table i zbog čega mu dolaziš, malko ne odere bez razloga 🙂 taman mu dođeš za fasadu na trećem spratu kuće 👍

skine neke lokalne SD table kad dođe u tazbinu, obuče masnu majicu, provoza napred-nazad po nekoj njivi da nabaci prašinu i pola posla je uradio.

Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2022 at 9:14 PM, Dule_smor said:

Zajebavas ili si se raspitao stvarno?

Cuh se danas sa covekom, opisah mu problem, on me pitase jos par nekih stvari...i kaze da misli da zna sta je, ako je to onda ce izaci tipa 3 puta manje nego sto mi ovde traze...doduse ne daje garanciju na elektroniku, sta god to znacilo

 

 

ja upadam kao padobranac, ali bih samo da kazem da kolko god si dobio preporuka za majsotra, iz mog iskustva to trebas uzeti sto on kaze sa zrnom soli 😄 Jebem im sunce svima

ili ako vec resis da ides kod njega zauzmes stav, ako mi ne sredis ovo necu da ti platim, jer su majstori jedna velika govna

svi oni govnari znaju sta je :))) JEBEM IM MATER

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

mislim da se šalio :))

ali ako si već zvao lika i kaže da zna šta je, onda šta ćeš!

 

1 hour ago, reki said:

ja upadam kao padobranac, ali bih samo da kazem da kolko god si dobio preporuka za majsotra, iz mog iskustva to trebas uzeti sto on kaze sa zrnom soli 😄 Jebem im sunce svima

ili ako vec resis da ides kod njega zauzmes stav, ako mi ne sredis ovo necu da ti platim, jer su majstori jedna velika govna

svi oni govnari znaju sta je :))) JEBEM IM MATER

 

znam Reki, al sta da radim jbga...mislim mozemo da se sprdamo kao Laki gore, ali ja moram to da resim nekako...nije bas da mi se po zimi vozi 1500+ km do Srbije, ali ne daje mi se ni 3-4 puta vise za popravku ako ne moram

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:

znam Reki, al sta da radim jbga...mislim mozemo da se sprdamo kao Laki gore, ali ja moram to da resim nekako...nije bas da mi se po zimi vozi 1500+ km do Srbije, ali ne daje mi se ni 3-4 puta vise za popravku ako ne moram

ja bih onda uzeo i rendom pitao x majstora šta može da bude, neka budu i iz srbije ako ne iz ger itd, uporedi šta će ti reći i šta smatraju da je. ofc većina će reći da moraju da pogledaju ali daj im što više detalja i onda ćeš moći da izvučeš neki zaključak.

Link to comment
Share on other sites

Iz mog skromnog iskustva, probaj što više preko maila,smsa itd, da posle nema vrdanja šta je ko rekao.

A lično bi sjurio neki balkanjero servis u njemačku i probao da sredim za neku razumn(iju)u cenu, pre nego da se tumbam do Srbije i nazad. Recimo ti sad uzmeš 5 dana odmora, dogovoriš da će biti 3 i lik te zove posle 4 u fazonu "jao crkla ti i štampufna, mora da se čeka 10 dana deo". Ili ti lupam na pola puta nazad krene sa jebanjem i šta ćeš, da se okreneš i vratiš do njega?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...