Jump to content

Koje felne i gume staviti na A7?


Dule_smor

Recommended Posts

30 minutes ago, voodoo_ said:

Zato što kod žene ovo ničim izazvano menjanje 18" za 19" because fuck you, that's why, neće moći

onda si se dobro oženio, sve pohvale

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E sve zaboravim ovo da pitam. Prosecna potrosnja mi je najveca kad auto radi u leru:D. Bukvalno tipa vozim po gradu, drzi 8 litara recimo i stanem na semafor i krene da skace i nagura tipa na 9 za manje od minut. Who was phone, baguje komp ili nesto drugo?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

E sve zaboravim ovo da pitam. Prosecna potrosnja mi je najveca kad auto radi u leru:D. Bukvalno tipa vozim po gradu, drzi 8 litara recimo i stanem na semafor i krene da skace i nagura tipa na 9 za manje od minut. Who was phone, baguje komp ili nesto drugo?

pa ti nemoj da staješ na semaforu nego kad vidiš da je crveno iz daleka ti maksimalno uspori pa mili do semafora!

deluje mi ludo da troši 9l dok stoji 🙂 verovatno se zabagovalo nešto.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Pa kad je nizbrdica sve od posla do stana heh! Inace trosi do 10 po gradu. Najebao sam sad kad Vudu ovo vidi 😄

ali zato ti nadoknadi kad staneš na semafor? : D

čudi me kako niko nije bacio foru tipa "voli audi da povuče, kao i vlasnik mu!"

Link to comment
Share on other sites

ček, mora da imaš start-stop u tom autu, ne zajebavaj sad 😄

inače ti računa potrošnju na svakih 50m (iirc), tako da kad stojiš, a gorivo troši, će da ide na gore prosečna.
Ne ispisuje ti uživo podatke sa same pumpe za gorivo, jer bi skakalo gore dole po 50l, a tebe bi brzo srčka lupila 😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Junkie said:

ček, mora da imaš start-stop u tom autu, ne zajebavaj sad 😄

inače ti računa potrošnju na svakih 50m (iirc), tako da kad stojiš, a gorivo troši, će da ide na gore prosečna.
Ne ispisuje ti uživo podatke sa same pumpe za gorivo, jer bi skakalo gore dole po 50l, a tebe bi brzo srčka lupila 😄

ček, kako će da mu ide na gore prosečna dok stoji ne kontam?

ja imam uključenu trenutnu potrošnju i kad stojim na semaforu potrošnja je fazon 0,5l tako da koliko god da troši dok se kreće ne može nikako da ide na gore prosečna?

takođe nisam ni skapirao kakve veze ima start-stop sistem sa Duletovim slučajem? : D

 

edit: glup sam, nekako sam uspeo da povežem sa prosečnom brzinom (valjda ostalo iz vremena kad sam vozio bajs) + sa trenutnom potrošnjom

Edited by togFU
glup sam :D
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Junkie said:

ček, mora da imaš start-stop u tom autu, ne zajebavaj sad 😄

inače ti računa potrošnju na svakih 50m (iirc), tako da kad stojiš, a gorivo troši, će da ide na gore prosečna.
Ne ispisuje ti uživo podatke sa same pumpe za gorivo, jer bi skakalo gore dole po 50l, a tebe bi brzo srčka lupila 😄

aaa, mislis da racuna tako jer stojim u mestu...pa moguce, tj logicno kad razmislim, potrosnja ide po razdaljini, a ne po vremenu...a start/stop iskljucim uvek, nervira me 😄

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

svako ima to malo po svoje namešteno šta izpiše i kako radi. kod nekih prešalta na potrošnju/sat kad stojiš u mestu.. kod nekih ti računa samo kad mrdaš.. meni je audi definitivno istu stvar radio, pa sam malo pronjuškao po netu što se to dešava. isto mi je bilo čudno da zakuca potrošnju na 39.99 kad očepiš po gasu, a nema šanse da je stao tu kojim tempom je došao dotle 😞

svakako ti je najmerodavnije da vidiš koliko si litara potrošio na neku razdaljinu umeso da gledaš board, koji uvek oko nečega frlja.

start stop je samo u startu annoying kad si navikao po balkanski da voziš, tj uskačeš na oruk svuda.. pusti ga na miru, pa će ti i potrošnja pasti 😛

Link to comment
Share on other sites

E da, pre par meseci odem da mobile.de i ubacim u onaj njihov kalkulator za koliko bi otprilike otkupili auto (inace to je uvek malo manja cena nego sto covek moze da dobije ovako ako se sam cima da prodaje)...i izbaci mi 24k...juce mi stize mail od njih, nova proracunata cena 27.5k...heh pa ovo je bolje od kriptovaluta

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...