Jump to content

Koje felne i gume staviti na A7?


Dule_smor

Recommended Posts

A jeste, Jag, sve znas Kili kao mator! Za te pare svakako bih pre to uzeo nego onaj Volvo 😄

 

Btw, kad smo kod toga vec...pogledajte ovaj oglas, kao moj, samo sto je bednih 190 konja i 50k km vise...znaci ladno bih mogao za 10k skuplje da zavaljam auto u Srb nego sto sam ga kupio...ok, ne mozda bas toliko zbog carine, ali opet...elem, jel znate nekoga da trazi A7 😄

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18880393/audi-a7-30-tdi-matrix?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dule_smor said:

ali opet...elem, jel znate nekoga da trazi A7 😄

izračunaj carinu i troškove, ugradi se, stavi oglas kod nas, vidi dal' će neko da se javi.

ako se ne javi, nikom ništa, ako se javi, prodaj, kupi posle drugi tu i tako.

"vikend zarada" kao bonus na tu dobru doktorsku platu!

Link to comment
Share on other sites

Ajd ovde da ne otvaram novi topic. Ovaj Ad Blue kad treba da se dopuni moze ova minimalna kolicina koju zahteva (tipa 6 litara), a mogu i ceo tank od 17 litara u mom slucaju da ne dopunjavam posle opet? I koliko vidim to je jedan isti proizvodjac, bitno samo da je po onom ISO standardu. I ono crevo je kapiram univerzalno, napravili su da se tako puni da se ne bi prosipalo verovatno? Plus jel to znaci da se zajebah sto uzeh dva kanistera od po 10 l, ostace mi 3 litra, ne znam dal cu posle moci da dopunim kad se potrosi zbog ovog mehanizma punjenja sa crevom:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Dule_smor said:

Ajd ovde da ne otvaram novi topic. Ovaj Ad Blue kad treba da se dopuni moze ova minimalna kolicina koju zahteva (tipa 6 litara), a mogu i ceo tank od 17 litara u mom slucaju da ne dopunjavam posle opet? I koliko vidim to je jedan isti proizvodjac, bitno samo da je po onom ISO standardu. I ono crevo je kapiram univerzalno, napravili su da se tako puni da se ne bi prosipalo verovatno?

neću ti baš pomoći ali ja samo moram da kažem da sam za taj adblue saznao pre tipa godinu-dve dana tj. kad sam prodavao renegade, ja nisam znao da to postoji :))

lik me pita - a gde se sipa adblue, ja kao, šta bre gde se sipa :)))

ofc nije ga ni bilo na renegade, nije da sam se pitao "čemu ovaj drugi otvor" pa ništa u njega nikad nisam sipao 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2022 at 8:06 PM, Lucky said:

lik me pita - a gde se sipa adblue, ja kao, šta bre gde se sipa :)))

ofc nije ga ni bilo na renegade, nije da sam se pitao "čemu ovaj drugi otvor" pa ništa u njega nikad nisam sipao 🙂

Mi sto sto ne vozimo lubenice ne placamo taj jos 1 trosak gluposti koji samo dizelasi imaju : D

Dule RTFM !

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dovlagsi said:

Svaki Srbin: sta je ad blue? 

bukvalno 🙂 apsolutno prihavatam svoju neupućenost u ovo ... moram da budem iskren i da mi koncept toga da su dizel motori "napredovali" tako da pored benzina sipaš još nešto (bez obzira koliko se retko sipa) mi je ono, obrnuta evolucija, moguće da zato nisam ni skapirao da se to događa jer i da sam negde pročitao pomislio bih da je greška 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dule_smor said:

Krece da upozorava na 2000km, ispod 1000 pisti na svakih 100...kad padne na 0 ne moze da se startuje auto:D

kada budes dosao u Srbiju nastelovacemo mi to da ne pisti. vozices ga bez servisa do Sudnjeg dana ako treba [:D]

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Dule_smor said:

Ma sipah 10 litara, koliko su im glupi oni kanisteri jbte.

Elem, niko se jebeno nije javio za stare felne i gume iako sam stavio smesnu cenu od 400 evra...jel treba nekome da doteram u Srb kad budem dolazio emoji1.png

 

pa uvek možeš da staviš na polovniautomobili.com, pa kad budeš dolazio dogovoriš tada preuzimanje. Ima i par grupa na FB koje se bave prodajom felni takođe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, killYg0r said:

Zato sto u zivotu postoji samo jedan ispravan put! Sve ostalo je stranputica i djavolja rabota!

jesi ti vudu

 

also not what you told me in private chat

Edited by reki
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

pa uvek možeš da staviš na polovniautomobili.com, pa kad budeš dolazio dogovoriš tada preuzimanje. Ima i par grupa na FB koje se bave prodajom felni takođe.

Bukvalno ne postoji sansa da ih ne proda, samo je Dule som!

20 minutes ago, reki said:

also not what you told me in private chat

Ovaj Reki isto somina zaborvaio sta je sarkazam

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ahaha, al je pustio muda ovaj Kili otkako je uzeo Mazdu:D. A ne mislite da je malo cimanje vuci 4 felne sa gumama 1600km do Srb da bi ih prodao. Pogotovo ato mi se i ne dolazi kolima dole, lakse mi je avionom realno. Al ajd videcu, greota da ne dodjem makar jednom Naudijem za Sorabiju kao pravi ljakse gastos heh

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...