Jump to content

Koje felne i gume staviti na A7?


Dule_smor

Recommended Posts

Lol pa ja imam vec sigurnosni sraf, vidi se na onoj jednoj slici da je jedan razlicit, imam nastavak za njega u gepeku...doduse sto kaze Kili, to svaki lvl 2 lopov moze da skine verovatno...a ovo sto je Togfu okacio su samo plasticni poklopci, imao sam i njih, pasuju na stare original audi felne, ali na ove nove ne pasuju

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Lol pa ja imam vec sigurnosni sraf, vidi se na onoj jednoj slici da je jedan razlicit, imam nastavak za njega u gepeku...doduse sto kaze Kili, to svaki lvl 2 lopov moze da skine verovatno...a ovo sto je Togfu okacio su samo plasticni poklopci, imao sam i njih, pasuju na stare original audi felne, ali na ove nove ne pasuju

Onda si bezbedan!

1 hour ago, Dule_smor said:

A ni na Medaku i Karaburmi, jerli tako Kili i Reki!

Btw, ako dolazim kolima tamo uzecu neku garazu u SDu dok sam na odmoru...sad da ovde ugradjujem neke alarme i kurce/palce je glupo po meni

Opa, imate garaze u SD-u :tf:

Uzmi kasko ili ugradi tracker u auto i boli te uvo!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

ovo sto je Togfu okacio su samo plasticni poklopci, imao sam i njih, pasuju na stare original audi felne, ali na ove nove ne pasuju

Hm... Kako ovo? Mislim, znam da postoje razliciti precnici centralnog otvora, ali ako ti ove felne pasuju 100% kao fabricke, onda bi trebalo da pasuje i cep... Osim ako si na fabrickim imao kao onaj "cvet" sto imaju neke audi felne... U svakom slucaju i da je razlicit precnik, opet moze da se nabavi taj poklopac... Probaj da se iscimas oko toga kad budes sledeci put menjao gume, jer naravno sad je cimanje skidati tocak samo da bi stavio cep...

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

pa onda ti poklopci koje sam ja okačio (bez tih cvet dodataka koji pokrivaju šrafove) ODGOVARAJU ! :))
Veroatno, ali takav centralni vec imam kao sto se vidi na slici...mislio sam sa cvet dodacima da pokrije sve rupe! Mada nebitno potpuno, bas ce neko da mi zagleda u rupe heh...nho

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Das ist falsch!
Sad je kasno, to si imao mogucnost prvog dana da se zalis
Pa ovo se vidi da nije ostecenje, niti je moglo da nastane na tom mestu...a prvi dan kad sam uzeo je pljustala neka kisa i zurih nazad na posao tako da i ne primetih...nebitno, ovo je bukvalno 1-2mm, nikakvu strukturalnu/funkcionalnu vaznost nema
  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dule_smor said:
12 hours ago, killYg0r said:
Das ist falsch!
Sad je kasno, to si imao mogucnost prvog dana da se zalis

Pa ovo se vidi da nije ostecenje, niti je moglo da nastane na tom mestu...a prvi dan kad sam uzeo je pljustala neka kisa i zurih nazad na posao tako da i ne primetih...nebitno, ovo je bukvalno 1-2mm, nikakvu strukturalnu/funkcionalnu vaznost nema

samo kad budeš prodavao auto reci da baba što je vozila do crkve samo nedeljom auto nije baš najbolje videla i zakačila jednom prilikom stubić na crkvenom parkingu i to je to.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, voodoo_ said:

A devetnaestice felne je stavila da maksimizuje obrtni moment kad driftuje ka crkvi

nije nego je mangupi naložili da pošto joj je kraća desna noga pa nikad gas nije mogla da stisne više od polovine da će ovako sa većim felnama brže da stigne do crkve (u koju ide samo nedeljom, da podsetimo).

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2022 at 12:30 PM, dovlagsi said:

Gume da, felne baš i ne. Za normalan automobil, koji nije terenac ili sportski, i za normalnog vozača - kineske kopije su odlične. Uostalom, lik ih valja već godinama i to na svim klasama vozila, sad je krenuo da radi i forged. Felna je mekša i kriviš je 100% ako zabodeš rupu, sem toga nema mane. Ne spada boja, ima zaštitu mašinski obrađenog aluminijuma, nema neke anomalije neočekivane. Možda sam ja imao sreće, al kažem lik ih baš dosta prodaje već godinama.

Evo sad imamo i zvanicno.
Da ne bi gledali ceo test:

Alu -> Celicne po izdrzljivosti
Alu original - > Alu kineske

PK za kineze \o o/

@togFU

 

Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek kod SAT emisija i segmenata moram da skrenem pažnju na PR momenat tako da iako verovatno u  dobroj meri u pravu, sve te "testove" treba uzeti sa blagom rezervom, posebno recimo kad je dosta dominantno prikazan gumefelnedanko 🙂 plus i kadrovi snimaka felni u prodavnici i tako.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...