Jump to content

Opel Corsa E 1.4 Turbo 101HP 2019. godište


killYg0r

Recommended Posts

9 hours ago, killYg0r said:

Mada pored retarda iz Kia motorsa koji misle da Corsa vredi 10k i lesina iz uvoza nije bilo tesko

ta Kia je bukvalno najgori domaći diler automobila ja ne znam šta je to. Vadi ih samo to što su kao nešto povoljniji i ima tih 7 god garancije i onda ko god ima malo više para od Dacie ode tamo i onda se naprodaju. Inače bolje da ne kopam neku razmenu kad sam im slao mail, u sred onog lockdowna oni kao ne mogu da odgovore na neko trivijalno pitanje nego mi lik kaže da dođem u salon da se ispričamo :)) 

Link to comment
Share on other sites

Jeste da je bilo pre 4-5 godina ali kod njih sam imao jedno od najjadnijih iskustava od svih nasih dilera, jednostavno su ljapani, na stranu sto prodaju Zastava level plastiku od proizvoda.

Od random auto placa znam da ce da me doceka polu debil- polu kriminalac i jeste da su oni neki mix ali "salon novih vozila" ipak mora neke standarde da ispuni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/7/2022 at 9:15 AM, killYg0r said:

Jeste da je bilo pre 4-5 godina ali kod njih sam imao jedno od najjadnijih iskustava od svih nasih dilera, jednostavno su ljapani, na stranu sto prodaju Zastava level plastiku od proizvoda.

Od random auto placa znam da ce da me doceka polu debil- polu kriminalac i jeste da su oni neki mix ali "salon novih vozila" ipak mora neke standarde da ispuni.

ortak je tamo kupio kiu pro ceed gt jer je muvao ribu koja mu je prodavala, i generalno riba je tamo radila tipa godinu i po dana, a sad radi u logistici za prodaju građevinskog materijala :tf: Toliko o profesionalnosti i koliko znaju šta prodaju i kako

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Dule_smor said:

Jel jebo makar

jeste, bili zajedno neko vreme posle, posle ga ona pedalirala jer nije ozbiljan 🙂

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2/16/2022 at 3:55 PM, Highl1 said:

ortak je tamo kupio kiu pro ceed gt jer je muvao ribu koja mu je prodavala, i generalno riba je tamo radila tipa godinu i po dana, a sad radi u logistici za prodaju građevinskog materijala :tf: Toliko o profesionalnosti i koliko znaju šta prodaju i kako

da li se ta ženska osoba kojim slučajem zove Snežana? 😄

Edited by oddball
  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...