Jump to content
FATA

Netflix da ili ne?

Recommended Posts

42 minutes ago, mladenq said:

pa onda outright laze u ovo clanku, ako tako bude, posto kolko ovde vidim prica je nista ne diramo oko postojecih paketa, ali bice novi, jeftiniji paket sa reklamama

to me podseća na onaj novi apple music paket što je valjda samo siri controlled a kao jeftiniji je, moguće da su tako nešto smislili.

On 6/27/2022 at 8:29 PM, Neptune said:

Imam sve striming pretplate i opet furam torent jer distributeri samo holandske i francuske titlove ubacuju. Retardacija.

mislim da si ti tu još luđi što i dalje plaćaš pretplate iako ideš preko torenta 🙂

Opa, evo i RTS pokrenuo svoj striming 🙂 https://planetaplus.rs/ Dule i stranci, platite mesec dva i da puštate deci Bolji život 🙂

nego, ko je ovo pisao?

Готово сви филмови и документарни серијали на платформи ПЛАНЕТА ПЛУС налазе се у ХД високој резолуцији и с најквалитетнијим звуком на твојем Смарт ТВ-у, особном рачунару, таблету или мобителу!

Od kada mi koristimo osobni i mobitel? 🙂

1 hour ago, manson said:

To je pisao Laki, utjecale na nj svje one navedene susjedske vijesti prenesene na forumu

• Like +1 1

On 7/14/2022 at 8:23 PM, manson said:

Opa, evo i RTS pokrenuo svoj striming 🙂 https://planetaplus.rs/ Dule i stranci, platite mesec dva i da puštate deci Bolji život 🙂

nego, ko je ovo pisao?

ovo je neki fejk 100%

RTS već ima svoj RTS planeta servis, a ovaj se oslanja na njega.  Ne znam tačno kako tj. dal' je potpuna prevara ili zapravo samo "front" na RTS planetu ili nešto treće ali RTS-ov servis nije a dole se u terms poziva na RTS. 

I nije samo to greška u kucanju ima još gomile tajpoa tj. vidi se da je gugl translate.

a RTS planetu mogu već da plaćaju gastosi odavno 🙂

Nisam puno pratio impact odlaska iz Rusije, ali naleteh na ovu vest:

https://www.engadget.com/paramount-plus-subscribers-grow-152820376.html?guccounter=1

gde kaže:

The company has revealed that Paramount+ added 3.7 million subscribers in the second quarter, with more than 43 million total users. And that's after withdrawing from Russia — if it weren't for that, the service would have added 4.9 million viewers.

Što mi je vrlo interesantno da budem iskren. Iako je Rusija velika, nisam očekivao da će činiti 11% ukupnih pretplatnika Paramounta+. Posebno ako uzmemo da je USA verovatno dominantno zastupljena, mislio sam da će Evropa biti više prisutna, možda i Latam, Kanada naravno, Azija ... zanimljiv je svakako prikaz toga koliko povlačenje utiče na te kompanije.