Jump to content

Official RuR Diaspora topic


Recommended Posts

10 minutes ago, Dule_smor said:

Inace pomenuh vam da od prosle godine imamo koleginicu iz Albanije...muz joj radi neki IT u Luxemburgu, zato su i dosli ovde, ziveli pre toga 3 godine u Njujorku...pravoslavci iz Elbasana inace, mora da im je Skenderbeg predak!

 

nisi....al bez brige sad ce da krenu šale za ovo 😄 nikad nije kasno,,,za šale  :tf:

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

A inace dobismo pre neki dan jos jednu novu koleginicu. Nemica, zavrsila ovde fax, pa bila u Izraelu na doktorskim studijama i upoznala tamo svog sadasnjeg muza. I sad se vratili u Nemacku posto on dobio neki posao u Luxemburgu. Znaci masa ljudi iz ovog pogranicnog dela radi u Luxemburgu, plate kidaju tamo, skoro kao IT elita!

  • Like +1 2

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koliko je relano da i ti zabodes takvu varijantu?

Jel moraš da sačekaš onu dozvolu neku, što ti omogućava da radiš bilo gde u Europskoj uniji?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, absolute said:

Koliko je relano da i ti zabodes takvu varijantu?

Jel moraš da sačekaš onu dozvolu neku, što ti omogućava da radiš bilo gde u Europskoj uniji?

 

pa ja i sada mogu da radim van Nemacke sa ovom radnom dozvolom, ali ne kao lekar:D...Svica i Austrija imaju neke posebne sulude uslove za lekare, ap cak i sa priznatom diplomom u Nemackoj ne mogu da radim tamo sve dok ne postanem specijalista u Nemackoj...slicno je i za Lux, doduse tmao i ne mogu da zavrsim spec.patologije posto im je medicinski fakultet smesan...al zato mogu da odem u Svicu da vozim taxi kao jedan psihijatar iz Smedereva koji je batalio medicinu potpuno 😄

Ah da, zaboravih dobru vest...na kraju mi je poslodavac ipak uvazio staz iz Srbije za platne razrede tako da dobih povecanje plate...nisam jos IT elita bas, al sam zadovoljan, samo ono nase @Highl1 !

  • Like +1 2

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Ah da, zaboravih dobru vest...na kraju mi je poslodavac ipak uvazio staz iz Srbije za platne razrede tako da dobih povecanje plate...nisam jos IT elita bas, al sam zadovoljan, samo ono nase @Highl1 !

bravo Dule, samo cepaj!

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2022 at 8:00 PM, Dule_smor said:

 

pa ja i sada mogu da radim van Nemacke sa ovom radnom dozvolom, ali ne kao lekar:D...Svica i Austrija imaju neke posebne sulude uslove za lekare, ap cak i sa priznatom diplomom u Nemackoj ne mogu da radim tamo sve dok ne postanem specijalista u Nemackoj...slicno je i za Lux, doduse tmao i ne mogu da zavrsim spec.patologije posto im je medicinski fakultet smesan...al zato mogu da odem u Svicu da vozim taxi kao jedan psihijatar iz Smedereva koji je batalio medicinu potpuno 😄

Ah da, zaboravih dobru vest...na kraju mi je poslodavac ipak uvazio staz iz Srbije za platne razrede tako da dobih povecanje plate...nisam jos IT elita bas, al sam zadovoljan, samo ono nase @Highl1 !

opa, samo šuri, dobri moj Dule

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

E to je meni enigma, kako onako retardiran i usko obrazovan narod koji samo slusa sta mu vlast kaze i gleda kao konj sa onim sranjem samo pravo postade jedan od najuspesnijih na svetu...oh wait...izgleda da je to nacin, eto tako i japanci, kinezi, nemci, samo disciplina i arbeit...jebes takav zivot onda

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Па мало помогли са стране јер ни Немачка ни Јапан нису никаква чуда. Обе земље су до ногу потучене у ДСР тако без помоћи са стране су могле да буду и дан данас пољопривредна газдинства. А контам да тај послушнички менталитет у ствари јако лепо ради да направиш и одржиш државу, институције како год. После ти није важно ко је на власти. Има она спрдња са Џејмсом Мејом када пита немца какве су последице ако те у Немачкој ухвате да возиш без дозволе. Каже човек то је немогуће да се вози без дозволе, о чему причаш 🙂

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...