Jump to content

Džo Rogan


Neptune

Recommended Posts

Topic of Roganovim podkastima.

Uh, poslušao sam ovaj drugi podkast sa Tristan Harisonom (autorom Social Dilemma). Ovaj put je u ekipi bio i neki lik što izučava doom scenarije primene eksponencijalne tehnologije. Lik je super, većinu vremena ćuti, i onda se samo ubaci s nekom bombom 😂 Jako puno dobrih i zabrinjavajućih tema. A najbolje je kako Rogan malo malo pa uzdiše dok ova dvojica pričaju 😅 Preporuka da se posluša, u više epizoda, uz doručak, spremanje kuće, itd. Evo ga jedan isečak.

 

  • Upvote (+1) 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Neptune said:

Topic of Roganovim podkastima.

 

by the popular demand, dodato i "podcast" u opis foruma! 🙂

11 hours ago, Neptune said:

A najbolje je kako Rogan malo malo pa uzdiše 

ja ove roganove podcaste najčešće i mogu samo da slušam, njega kad vidim izgleda mi kao mesar koji je postao pevač u beču ... totalno neka antipatična faca. u suštini nije ni bitno naravno kad je mahom program za slušanje, ali mi apsolutno ne ide pojavno uz ceo koncept 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mladenq said:

nisam mislio da je bukv debil u pogledu sirove inteligencije : D, rogan je relativno inteligentan ali zna jako debilno da se ponasa

neretko promovise pseudo-nauku, tvrdio je da je sletanje na mesec lazirano u vise navrata haha, gurao je proizvode onih nekih sto su ga sponzorisali pritom iseravajuci se o stvarima o kojima nema pojma, tipa sva kafa ima neke toxine samo ta sto on gura nema :DD, ili onaj neki suplement alpha brain za koji nema sta nije pricao da radi, a nit je bio istestiran nit koj k, a ljudi su imali negativne posledice od toga, pa nije ni bas prica naivna na nivou 'ponekad opali neki debilan komentar'

meni licno opet vise smetaju neke druge stvari kod njega, iako je i ovo gore navedeno jako debilno, a to je tipa sto zna da bude jako fejk sa gostima, godinama sere za kanyea nema sta ne prica za njega, ovaj dodje u emisiju on mu pusi kurac, fascinira se nekim najglupljim izjavama itd, i generalno zna biti naporan sa gostima, ne pusta ljude 3x inteligentnije da pricaju, zbog kojih i gledas podcast, ubacuje se sa nekim glupostima itd

ali opet, ovo su neki moji utisci, i i pored njih svakako da se slazem da i rogan sam a i njegove emisije znaju biti zabavne/zanimljive sa odlicnim gostima, samo mi pade na pamet kad si postavio temu kako mislim da nisam pogledao 2 podcasta od njega u zadnjih par godina, a jedan period sam ga relativno redovno pratio

Potpuno si u pravu za sve, čak bi čovek mogao da pomisli da je neki komičar, maltene regularan lik koji nije ekspert za sve oblasti ovoga sveta i da je počeo svoj podkast u nekom podrumu snimajući sebe i drugare kako seru dok su pijani i/ili drogirani. Oh wait...

Roganov podkast bi trebalo gledati zbog gostiju i zbog toga što je on spreman da postavi pitanja tim ljudima koje drugi ne postavljaju, iako neka zvuče retardirano. Neka pitanja i nisi svestan koliko su glupa ako ih neko ne pita i ako se ne razjasne, tqko da to nije loše. Nemojte slušati preporuke Džoa za lečenje / zdravu ishranu / random teme, isto kao što ne slušate random babu na ulici koju ste sreli malopre i sve će biti u redu :).

On je postao svojevrstan dvogled kroz koji možeš da pogledaš u neki svet koji standardni mediji ne žele da prezentuju, mada ima sadržajno boljih podkasta od njegovog, ali za sada nijedan nije tako prepoznatljivo ime kao on.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Meni je skroz kul taj podcast, sve ste već napisali i nabrojali sve eventualne mane..

Jedno vreme sam gledao skoro svaki dan dok jeden, prestao sam da gledam/slušam kad je prešao na spotify pre godinu-dve, ne znam kakva je sad situacija sa uploadom na youtube? Naravno, uvek mi ostaje i gomila starih koje nisam pogledao 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sting said:

Roganov podkast bi trebalo gledati zbog gostiju i zbog toga što je on spreman da postavi pitanja tim ljudima koje drugi ne postavljaju, iako neka zvuče retardirano. Neka pitanja i nisi svestan koliko su glupa ako ih neko ne pita i ako se ne razjasne, tqko da to nije loše. Nemojte slušati preporuke Džoa za lečenje / zdravu ishranu / random teme, isto kao što ne slušate random babu na ulici koju ste sreli malopre i sve će biti u redu :).

naravno, al meni licno se nakon ovakvih nekih stvari bas vise ne gleda, jer nakon toga nije ono samo ne shvatam ga ozbiljno jer zna da lupi glupost i jer zna da promovise pseudo-nauku/kvazi-suplemente, nego jer je ljigav

ovo je samo jedan primer, ima ih jos

i da, naravno, lako je meni da kenjam kao potpuni inkognito, da l bih ja na njegovom mestu bla bla... nemam pojma, ali cu zadrzati pravo da kenjam kao potpuni inkognito :d

Edited by mladenq
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Samo ti kenjaj :), nego sam hteo da dodam još par stvari, neko bi mogao da pročita tvoj post i pomisli da nema poente pogledati nijednu epizodu a to bi bila šteta zbog nekih stvarno dobrih gostiju koji su imali šta da kažu.

  • Like +1 1

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mladenq said:

napomenuh nesto slicno i na kraju prvog rant posta, ali nije na odmet ponovo, da ne bude ni najmanje zabune!

rogan svakako ima tonu odlicnih emisija, koje i te kako vredi pogledati

Nisam čitao do kraja, mnogo si kenjao 😅😅😅

  • Haha (+1) 1

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Skor sve epizode su obrisali, imaš sve za dž na spotify. Ja instalirao, može free da se sluša mada nekada reklame smore, doduše tako je bilo i na youtube

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ccc, sada je još i rasista. Našli neke epizode od pre x godina gde je rekao N reč, izvukli sve van konteksta naravno, i napravili kompilaciju. I on im se onda izvinio, što realno nije trebalo da uradi, sada je gotov, bar što se ovog Spotify dila tiče.

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, manson said:

Ccc, sada je još i rasista. Našli neke epizode od pre x godina gde je rekao N reč, izvukli sve van konteksta naravno, i napravili kompilaciju. I on im se onda izvinio, što realno nije trebalo da uradi, sada je gotov, bar što se ovog Spotify dila tiče.

realno 🙂 dosta njih ga brani doduše, ali pazi, ne vidim iskreno ne znam kakav kataklizmički scenario za njega. uzeo je pare od spotifyja, uzeće verovatno i neke ako ga šutnu, ako se dobro ugovorom osigurao a sigurno jeste, ima i dalje gomilu slušalaca i onih koji ga prate, verovatno bi ga rado preuzeli neki drugi da im bude ekskluziva, ono u najgorem slučaju daće mu tramp pare :))

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Neptune said:

Nadam se da ga nece sutnuti zbog chilling effecta koji bi to proizvelo. Ne smes nista reci protiv zvanicnog narativa, Kina u americkom ruhu bokte.

pa već smo o tome pričali tamo u tenis topicu

australija - šutne novaka zbog njegovih stavova 

isto australija - buni se zbog slobode govora u kini

🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Au, jeste poslušali Maajid Nawaza? Kad je objavljen, Džo Rogan nestao sa Spotify na 6-7 sati. Slušam već nekih nedelju dana, malo ide lik predaleko u nekim stavovima i bude neki logical fallacy tu i tamo, ali osnova je zdrava.

https://open.spotify.com/episode/1ugbn7cuab3mNgKbo81ajM?si=730176b893164061

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Neptune said:

Au, jeste poslušali Maajid Nawaza? Kad je objavljen, Džo Rogan nestao sa Spotify na 6-7 sati. Slušam već nekih nedelju dana, malo ide lik predaleko u nekim stavovima i bude neki logical fallacy tu i tamo, ali osnova je zdrava.

https://open.spotify.com/episode/1ugbn7cuab3mNgKbo81ajM?si=730176b893164061

pa šta kaže? ne mogu sad da poslušam.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pravo da vam kažem, imam problema da skinem sa Spotify Dzo Rogan podkast epizode u poslednje vreme. Predugo traje, više puta zabode ili prijavi error. Ovo uglavnom preko wifi, ali ako strimujem direktno preko 5g onda radi. /tinfoilhattery

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sting said:

Pravo da vam kažem, imam problema da skinem sa Spotify Dzo Rogan podkast epizode u poslednje vreme. Predugo traje, više puta zabode ili prijavi error. Ovo uglavnom preko wifi, ali ako strimujem direktno preko 5g onda radi. /tinfoilhattery

a u istom tom trenutku ti druge sadržaje skida normalno sa spotify ili nisi probao?

ja imam sličan problem često sa wifi za neke tako čudne stvari i onda moram da pređem na mobile da bih skinuo.

možda nije do rogana!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...