Jump to content

Telenor Hipernet - Opticki net, digitalna tv i telefonija


drndara

Recommended Posts

2 hours ago, killYg0r said:

Radis neko istrazivanje?  ^ _ ^

Mislim da Telenor treba da crkne kao kompanija i da konacno ljudi prestanu da ih koriste 🙂

Ma kakvo crno istrazivanje Killy. Izletela mi negde reklama dok sam surfao a nisam cak ni u Srbiji.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

po onome što sam video ove nedelje, svidja mi se što za 5.5k din možeš da imaš 1 Gbps / 512 Mbps net sa TVom koji ima sve Arene, a da su dostupni u većem delu grada. Paket sa 1 Gbps i dosta manjim uploadom kod Telekoma je negde bio 8k din, dok SBB ne uzimam u razmatranje jer je jednostavno kabl inferioran u odnosu na optiku (imam kući SBB koji ne radi i puca svaki dan, pa sam dodao prepaid Orion optiku 500/20 Mbps koja je 1500 din i progledao sam)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto da crkne telenor? iz mog iskustva, by far, najbolji domaci provider. ja uopste ne kapiram taj hejt prema njima

sto se tice hiperneta, sta znam, izgleda  80% isto kao mts optika, ali tv platforma koja ce sigurno biti x puta bolja od telekomove, najava da zele da ubace i 'sbbove' kanale(mada je to pitanje koliko je istinita prica) , i doplata od 2000din za 1gb net meni izgleda ok. jos ako bi skockali neki paket u koji moze da upadne i mobilni koji vec koristim, rado bi presao sa mtsa na telenor optiku. 

Link to comment
Share on other sites

ako imaš već paket za mob, imaš popust na ove hipernet pakete, u zavisnosti od toga naravno koji uzmeš, valjda je na najmanjem popust 200 ili 300 din

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, drndara said:

Pozdrav,

Da li je neko probao ili uzeo hipernet i kakvi su utisci?
https://www.telenor.rs/sr/privatni/paketi-i-dodaci/hipernet/

 

ne gledam tv, ali ako ti treba potvrda toga dal' u srbiji kroz optiku mož' da proteraš velike brzine, ja furam Orion telekom "Optički Internet brzine do 1Gb/s/200Mb/s" i to cepa sve na maks što se kaže. Zapravo je hardver ograničavajući faktor u ovom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2021 at 7:03 PM, psy said:

sto da crkne telenor? iz mog iskustva, by far, najbolji domaci provider. ja uopste ne kapiram taj hejt prema njima

Najskuplji su i po pitanju paketa i telefona ako se uzima preko njih a ne postoji odavno opravdanje da druga dva provajdera negde nemaju pokrivenost ili nesto slicno.

A i zbog poslednje poruke gde su javili svima da se podizu cene paketa (koliki god procenat bio) da bi progurali svoj novi projekat isto je bezobrazluk

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

ne gledam tv, ali ako ti treba potvrda toga dal' u srbiji kroz optiku mož' da proteraš velike brzine, ja furam Orion telekom "Optički Internet brzine do 1Gb/s/200Mb/s" i to cepa sve na maks što se kaže. Zapravo je hardver ograničavajući faktor u ovom slučaju.

ja sam isto do jaja zadovoljan sa Orionom, ali na žalost neću ga imati na novoj gajbi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
1 hour ago, manson said:

Moze i ovde valjda.
B92: Telenor menja ime http://www.b92.net/biz/vesti/srbija/telenor-menja-ime-2095726
Novo ime Yettel. Telenor BG vez osvezili sajt, verovatno će i SRB uskoro.

kakvo gej ime :)))

gledajući logo, boje, priču iz bugarske deluje da se pomeraju od "biznis" vajba koji su odavali (ako ga uopšte odaju više i sa onim reklamama koje su furali do sad) i skreću više ka mladi smo kul i sve je tako strava varijanti koju su gurali u VIP-u manje-više.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

pa ako menjaju fokus, ime , brend, onda ce i njih da menjaju korisnici

Ne znam da li si možda propustio info pa ću za svaki slučaj napisati 🙂

Ne menjaju oni to jer eto tako došlo im, nego jer moraju - pravi Telenor je izašao iz Srbije (prodali Telenor SRB), samo što je dogovor sa novim vlasnicima bio da mogu da koriste Telenor brend još neko vreme, tipa godinu dana... e sad je isteklo tih godinu dana pa su morali da menjaju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

pa ako menjaju fokus, ime , brend, onda ce i njih da menjaju korisnici

steta, dobrim delom svog trajanja su bili daleko bolji od konkurencije, skuplji ali bolji

pa ovo što kaže togfu, to više odavno nije taj telenor, pa ne smeju da koriste ime.

a onda su (pametno) otišli na varijantu mladi smo i ludi i hip i kul jer onda nemaju taj imperativ kvaliteta biznis usluge i ugla, nego ono šta reklamiraju to i dobiješ.

baš sam sinoć odgledao solar oposites kad pređu na nekog alternativnog mobilnog operatera :))

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2022 at 3:22 PM, togFU said:

Ne znam da li si možda propustio info pa ću za svaki slučaj napisati 🙂

Ne menjaju oni to jer eto tako došlo im, nego jer moraju - pravi Telenor je izašao iz Srbije (prodali Telenor SRB), samo što je dogovor sa novim vlasnicima bio da mogu da koriste Telenor brend još neko vreme, tipa godinu dana... e sad je isteklo tih godinu dana pa su morali da menjaju.

slazem se, poznato mi je, samo sto korisnika i ne interesuje zasto oni menjaju sta god da menjaju, ako menjaju fokus sa poslovnih korisnika normalno je da ce im poslovni korisnici i odlaziti 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, togFU said:

u Lusijevu odbranu, meni je bar ovo na kraju bilo smešno, mislim na "ZAMISLI SE" 😄

Season 7 Reaction GIF by The Office

16 hours ago, G!!! said:

slazem se, poznato mi je, samo sto korisnika i ne interesuje zasto oni menjaju sta god da menjaju, ako menjaju fokus sa poslovnih korisnika normalno je da ce im poslovni korisnici i odlaziti 

ma znaš šta, mogli su i da odglume da ne menjaju fokus ili da menjaju ali na neki bolji način.

ovo sa imenom i rokanjem neke flu zelene boje je baš ono igrala se deca kako doživljavaju da treba da izgleda ime brenda i njegov kolorit 🙂

ili, ako već znaju da A1 udara na te mlađe, telekom je telekom, zadrže neku plavkastu boju i neki ozbiljni font i nazovu se PremiumMob :))

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

275157128_556225579179765_8930032207390509987_n.jpeg

Sve hoću da prokomentarišem, ne znam dal su se zeznuli u štampi pa ne mogu da im izvuku ove fluorescentne boje ili je nešto drugo po sredi, ali su nekako uspeli da od ovih grdnih boja koje su odabrali odu na još grđe u ovim kampanjama ova neka izmučena zelena i ova neka braon siva šta god da je.

da ne pričam da je i kampanja sama po sebi rofl koliko loše izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...