Jump to content

Prodajem komp bez graficke


Diego

Recommended Posts

I ja treba neku novu konfiguraciju da sklopim, neki desktop. Ako se budem vracao na 3D, trebace mi neka zver masina sa dosta rama, ili da korstim render farme. A laptop ako budem uzimao, od Milan Che-ta obavezno, neki gde moze da se "turi" sesnaest giga rama. 😁 Milan Che-ta za predsednika!

  • Like +1 1

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, drndara said:

I ja treba neku novu konfiguraciju da sklopim, neki desktop. Ako se budem vracao na 3D, trebace mi neka zver masina sa dosta rama, ili da korstim render farme. A laptop ako budem uzimao, od Milan Che-ta obavezno, neki gde moze da se "turi" sesnaest giga rama. 😁 Milan Che-ta za predsednika!

Sasvim sam zadovoljan i time da me poslušaš da ne kupuješ nov od 40k din, a ako ga i kupiš, da ne donosiš meni da pitaš sta mu je :D 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, millanče said:

Sasvim sam zadovoljan i time da me poslušaš da ne kupuješ nov od 40k din, a ako ga i kupiš, da ne donosiš meni da pitaš sta mu je 😄

Pa kome cu, ako necu svom drugu MilanChe-tu 😄

  • Like +1 1

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2021 at 5:29 AM, mohr said:

Ne znam kako je kod vas gore ali u Nisu bukvalno nema gde da se kupi dobar komp, od Januara/Februara pokusavam da nadjem jaku konfu i nisam bio ni blizu, uglavnom su to kante ili prosecni racunari koji su slicni ili cak i gori od onih koje koristim na poslu...

Ne znam sad šta ti je konkretno problem ali bih ja rekao da su ove brze kurirske službe i to dosta smanjile problem na relaciji BG-drugi gradovi kada je reč o kupovini. E sad sve zavisi šta podrazumevaš pod jaku konfu i koji je uopšte budžet. Što se velikog broja drugih komponenti tiče tu nema nekih problema za nabavku, jedino što je pakao su grafičke kartice (otud i ovaj topic jel :) Mislim i njih ovi manji prodavci mogu da nabave i prodaju ih isključivo u okviru konfiguracija, ali opet su to nenormalne cene tipa RTX 3060Ti za 92.000 dinara. E sad kad je to situacija sa novim kompovima to se vrlo logično preslika i na polovne pa ko god ima komp sa bilo kakvom iole smislenom grafikom ga ceni poprilično. Nažalost ne vidim da će se to promeniti u narednih 6-12 meseci najmanje :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

da zavrsim svoju sagu, narucih ovo na amazonu, hp omen 15 1650e

donosi mi ortak pocetkom januara iz belgije. mislim da je top cena, posebno kad se uporedi u nasim prodavnicama ili kod madjara.

ofc, feel free to roast me xd

 

 

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Diego said:

da zavrsim svoju sagu, narucih ovo na amazonu, hp omen 15 1650e

donosi mi ortak pocetkom januara iz belgije. mislim da je top cena, posebno kad se uporedi u nasim prodavnicama ili kod madjara.

ofc, feel free to roast me xd

 

 

na prvu deluje ok, šta sad 🙂 jedino ako nema neki fejl koji se ne provaljuje odma' 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

na prvu deluje ok, šta sad 🙂 jedino ako nema neki fejl koji se ne provaljuje odma' 🙂

Ista misao na keca :) Ipak je ovo ozbiljniji i skuplji gejmer laptop od onoga skrpljenog zbrda zdola za 900 eura u tehnomaniju, trebalo bi da ga posluži lepo :D 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, millanče said:

Ista misao na keca 🙂 Ipak je ovo ozbiljniji i skuplji gejmer laptop od onoga skrpljenog zbrda zdola za 900 eura u tehnomaniju, trebalo bi da ga posluži lepo 😄

ma da, i omen se uozbiljio malo, prave te gaming kompove normalnog izgleda nisu ono neke lude linije sija u sto boja, tako da može da prođe i kao "normalni" laptop. A i HP je, na kraju krajeva.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...