Jump to content

Quake 2021


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 8/20/2021 at 4:42 PM, manson said:

pa ovo sve isto kao ono što smo mi igrali kada je izašlo? 🙂

Krenuo sam da igram ovo, dok nisam namestio sens i još ponešto, bio sam ubeđen da ću da bacim peglu 😞 

'de su oni dani kad sam ovo mogao da gledam 10 sati bez prestanka!

Ali moram da pohvalim jednostavnost gejmpleja na koju sam skoro i zaboravio ... prvo mi je trebalo neko vreme da provalim da nema reloada, mahinalno sam krenuo da pritiskam "R", drugo nema nikakvih modifikacija... ovo ti je hitscan, ovo ti je projectile, i pucaj. 

Link to comment
Share on other sites

Nije isti endžin, Nightdive Studio koristi neki svoj KEX Engine za sve živo što su poslednjih godina remasterovali.

Za autentično a modernizovano iskustvo preporučujem QuakeSpasm koji izgleda kao GLQuake samo bez OpenGL bagova sa osvetljenjem, a koga je klasična Quake 1 kampanja smorila (koga nije?), tu je fenomenalni Arcane Dimensions.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Nije isti endžin, Nightdive Studio koristi neki svoj KEX Engine za sve živo što su poslednjih godina remasterovali.

Za autentično a modernizovano iskustvo preporučujem QuakeSpasm koji izgleda kao GLQuake samo bez OpenGL bagova sa osvetljenjem, a koga je klasična Quake 1 kampanja smorila (koga nije?), tu je fenomenalni Arcane Dimensions.

probaću, ako manje boli glava, šaljem ti pivo glovom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...