Jump to content

Koliko da tražim za laptop


Neptune

Recommended Posts

Hoću da prodam laptop a nemam predstavu koliko ova konfiguracija vredi, koji su procesori/grafičke aktuelne i sl. Neke ideje? Prodajem lap u Holandiji, ali slične su cene kao i u Srbiji.

Dell XPS 9560 15"

Februar 2017.

CPU: 7th Gen Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ Quad Core Processor (6M cache, up to 3.8 GHz)
Display: 15.6" 4K Ultra HD (3840 x 2160) InfinityEdge touch display
RAM: 16GB DDR4-2400MHz; up to 32GB
SSD: 512GB PCIe Solid State Drive
Battery: 97WHr, 6-cell Lithium Ion Battery (5h)
GPU: NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1050 with 4GB GDDR5 1
Keyboard: Backlight Keyboard (English)
OS: Windows 10 Pro (64bit) English
Ports: 2xUSB, 1xUSB-C, SD, HDMI, 3.5mm, Key

Odlično stanje, nova baterija

Slika

 

image.png.ead05908e4816726053a5eb4d6ec6dd3.png

Februar 2017.

CPU: 7th Gen Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ Quad Core Processor (6M cache, up to 3.8 GHz)
Display: 15.6" 4K Ultra HD (3840 x 2160) InfinityEdge touch display
RAM: 16GB DDR4-2400MHz; up to 32GB
SSD: 512GB PCIe Solid State Drive
Battery: 97WHr, 6-cell Lithium Ion Battery (5h)
GPU: NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1050 with 4GB GDDR5 1
Keyboard: Backlight Keyboard (English)
OS: Windows 10 Pro (64bit) English
Ports: 2xUSB, 1xUSB-C, SD, HDMI, 3.5mm, Key

Odlično stanje, nova baterija

Edited by Neptune

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za desktope sam ispao, laptope servisisam i prodajem, i prva stvar bitna je tačan model, druga spoljašnje stanje i očuvanost, treća stanje baterije četvrta rezolucija i tip panela (TN ili IPS, kod nekih je TN i ok, a kod nekih neupotrebljivo đubre), pa tek onda konfiguracija 😄 Ali okvitrno ti to ide oko 140-150e, pa do 50-60 gore ili dole zavisno od svih ovih navedenih nepoznatih.

Evo ti dobra referenca i moj oglas za laptop slične generacije i procesora (mada moj je M, znači bolje performalnse i ne štedi bateriju :), s tim što je ovde kvaltietnija serija probook, jači ssd, top baterija, FullHD panel... Pa se sam orijentiši 😉

https://novi.kupujemprodajem.com/kompjuteri-laptop-i-tablet/laptopovi/hp-probook-650-g1-15in-fhd-i5-4200m-8g-128g-ssd-2-3h-bat/oglas/121607915?filter_id=

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

lap je 'hp probook 430 g2'. mint stanje je rekao bih - kupio sam ga 2015 u vinvinu, nadogradio mu koju godinu kasnije jos 4gb rama i taj ssd sa skrinsota. retko sam ga koristio sa baterijom tako da kapiram da je ona u dobrom stanju. fizicki je bez ikakvih ostecenja pa i tragova koriscenja. tip panela jebem li ga koji je, a rezolucija eno je na skrinsotu 😄

fala milance za ove informacije, znam u kom smeru sada da se orijentisem. ako jos nesto imas da dopises nakon ovoga sto sam postavio samo napred.

 

mladen da ne uznemirava poreske obveznike.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, mladenq said:

tomo plati milancetu da ti skine to s ruku!

NEMOZHE, imam ih previše, imao sam i tog, i imam jedan 😄

@toma kucao sam tu oznaku ploče i izašlo buđavi DV6 🙂 Evo ti ful referenca koliko to ide, i moje je očuvan, i generaciju jači CPU;) Baterija mu je dobra ako drži bar dva i po sata na YT fulscreen 😄 Proveri pomocu HWinfo ili Aide 64 Wear level baterije, manje je bolje.

IPS je ako slika i boje ostaju lepe i kako treba kad gledaš pod uglom, a ako se ivrću i odlaze ono kao u negativ, onda je TN, ali taj je sigurno TN, ali korektan TN, nije ćubre kao na Thinkpadima TN paneli iz te generacije,

https://novi.kupujemprodajem.com/kompjuteri-laptop-i-tablet/laptopovi/hp-probook-430-g2-13in-i5-5200u-8-1280gb-3h-baterija/oglas/121608687

kake qrac poreske obveznike :;D

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...