Jump to content

Kupujem mobilne telefone i laptopove koji vam ne trebaju ili im nešto fali :D


millanče

Recommended Posts

Ako neko ima da mu ne treba neki fon/laptop ili da mu nešto fali... (fonu ili laptopu, ne vama... 🙂

Ono, ne bih da nudim onu varijanu da otkupljujem dobre telefone ispod cene, to je i meni glupo kad mi nude, nego više ovakve neke ili slične varijante:

- Polupan a ispravan - prednost Huawei u ovoj priči, Samsung malo teže ali A40, A50 i noviji nekad mogu da prođu. S7 8 9 primera radi mi ne radi posao ni kao poklon, jer je ekran preskup, a sa S10 možda ima smisla.

- Čitav i ekran ok, ali nešto unutra ne štima - gubi signal, WiFi, gasi, zakucava, vrti logo, ne puni, baguju kamere, slaba baterija itd.

Neka prednost za Samsung, Huawei, Apple, Xiaomi, ali nudite i ostalo, ako je cena ok. Recimo da ne idemo ispod 2016/2017. godišta, i ne ispod 2/16 GB, a ajfone ne starije od 6s i ne stari SE, recimo.

Manje-više slična priča i za laptopove, da su bar DDR3 i da nisu nešto što je pre tri godine bilo novo 36000, takvo nešto ne radi posao.

Može PM, može Viber ili poziv na 0643577507, ako kuliram preko dana, ne zamerite, jer sam na poslu, uveče se javljam 😄

Edited by millanče
  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Drugar mi juče rece da ima neki laptop. Ne znam je to ide za dijagnostiku dobro 🙂

pazi sad odlično očuvan ekran tastatura sve. Baterija slaba.a fora ddr1 mašina sa 768mb Rama 😄 winxp radio pa je posle stavio neki Linux. E sad još bolja fora em što je super očuvan ima i full pakovanje, kutiju uputstva originalne diskove sa drajverjma 😄 ddr1 ko iz radnje 😄 ima sve one stare portove tj izlaze već i zaboravih kako se zovu 🙂 za kačenja na te razne prastare analogne uredjaje 🙂

 

Ako moze za tu dijagnostiku i sl i kad ti treba javi cenu pa da mu prenesem. Ja mu rekoh ovo može da čuva kao retro 😄 jedino bateriju ne zna stanje al teško da je dobro ostalo očuvano odlično 🙂

 

Kad mu je XP bio prespor prešao na neki minimalni Linux .a Posle samo ostavio. A čuva sve veoma pažljivo 😄

  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, qwert00 said:

Drugar mi juče rece da ima neki laptop. Ne znam je to ide za dijagnostiku dobro 🙂

pazi sad odlično očuvan ekran tastatura sve. Baterija slaba.a fora ddr1 mašina sa 768mb Rama 😄 winxp radio pa je posle stavio neki Linux. E sad još bolja fora em što je super očuvan ima i full pakovanje, kutiju uputstva originalne diskove sa drajverjma 😄 ddr1 ko iz radnje 😄 ima sve one stare portove tj izlaze već i zaboravih kako se zovu 🙂 za kačenja na te razne prastare analogne uredjaje 🙂

 

Ako moze za tu dijagnostiku i sl i kad ti treba javi cenu pa da mu prenesem. Ja mu rekoh ovo može da čuva kao retro 😄 jedino bateriju ne zna stanje al teško da je dobro ostalo očuvano odlično 🙂

 

Kad mu je XP bio prespor prešao na neki minimalni Linux .a Posle samo ostavio. A čuva sve veoma pažljivo 😄

Za rekia mi je ok, ali se nisam nadaoda će ti da me jebeš :D Delom zahvaljujući tebi i počeh petljati sa ovim stvarima :D

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 7/30/2022 at 8:59 PM, millanče said:

Za rekia mi je ok, ali se nisam nadaoda će ti da me jebeš 😄 Delom zahvaljujući tebi i počeh petljati sa ovim stvarima 😄

Delom zbog mene? Nisam znao da imam uticaje 😄

  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Moguće da sam često imao i nize cene i kad sam se bavio sa tim 😄 do pre 10tak godina 🙂 sad samo od drugara dobijem nekad nove stvati da mu prodam 🙂 kao iz ovog oglasa .tu samo grafike dve moje 😄 

Edited by qwert00
  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...