Jump to content

HTPC (AMD quad-core + Radeon)


voodoo_

Recommended Posts

Na prodaj namenski sklopljen računar pogodan za ulogu home theater PC-a ili kućnog servera:


CPU, ploča i GPU:
Biostar A10N-8800E Ver6.0 APU FX-8800P Quad Core (detaljno o procesoru: LINK)

Memorija:
2 x 4GB DDR4 4GB 2666MHz GEIL CL19 (dual-channel konfiguracija zbog bolji performansi integrisanog GPU-a)

SSD:
Biostar M700 256GB NVMe (PCI Express)

Kućište:
LC-Power LC-1340mi (eksterno napajanje od 75 W kao za laptop)

Instaliran Win10, mahom korišćen za H264, H265 i Netflix (koje pušta glatko), arkadne emulatore i igre iz vremena PS3/Xbox360.
Na ploču je odmah po kupovini instaliran poslednji BIOS i ventilator je tjunovan tako da fino hladi, a ne dernja se u radu, osim u intenzivnijim igrama.
Računar radi ispravno i stabilno, prodaje se zbog slabe upotrebe (mala deca pa se celovečernji film gleda iz 3-4 sedenja, zbog čega se Netflix preselio na telefon).

Sve je kupljeno u januaru 2020, tako da je još u dvogodišnjoj garanciji (nešto i duže, proveriću papire krajem dana).


Sve ukupno 15.000 din, isporuka u Beogradu po dogovoru.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Delimično a ne toliko related - ovo me podsetilo da imam matičnu iz asus vivobook R540, ima na sebi 8GB DDR4 i još jedan slot i i3 šeste generacije, i sve bitne porotve na sebi, i manja je od 20x20cm, sve se razmišljam da oko nje sastavim neki ultra mali custom PC, ali nikako da nađem vremena 😞 Da angažujem nekog stolara ili metalsotrugara da napravi case, ili da sam iskorsitim neke lego kocke koje imam, ali se ostarilo izgleda i nema se vremena ni za šta 😕

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...