Jump to content

Zašto se ovo radi? - topik o dizajnu-


dovlagsi

Recommended Posts

20 hours ago, dovlagsi said:

Kapiraš da bi bio 100x lepši kada ne bi imao te LED daylight gore i uopšte taj gornji deo grilla, ali kad ne bi to imao onda bi bio isti Rolls Royce, zar ne?

naravno, samo ne kapiram zašto me uopšte pitaš ovo, kad svi znamo da ti LED-ovi u kombinaciji sa donjim delom najvišedoprinose ovom prelepom izgledu

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dovlagsi said:

desirable "uf!", to je 🙂

jeste bio dobar auto. za njega mi je jedino zao sto sam ga ostavio bivsoj pri razvodu. sve sam momentalo prezalio, ali njega ne mogu nikako. jos sam ga kupio novog sa 15km predjenih :)

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oddball said:

jeste bio dobar auto. za njega mi je jedino zao sto sam ga ostavio bivsoj pri razvodu. sve sam momentalo prezalio, ali njega ne mogu nikako. jos sam ga kupio novog sa 15km predjenih 🙂

😞

pa što nisi neki noviji našao sličan takav? 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
11 minutes ago, Lucky said:

ovo deluje kao da neće doći u Evropu 🙂

nešto mi suviše američki.

pa napisao sam "samo za kitajski trg" što znači "samo za kinesko tržište" na slovenačkom, sorry što sam malo glumio slovenca... mislio sam da se to lako razume plus prosto mi je genijalno to Kitajska, kitajci da moram svaku priliku da iskoristim da upotrebim tu reč :))

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, togFU said:

pa napisao sam "samo za kitajski trg" što znači "samo za kinesko tržište" na slovenačkom, sorry što sam malo glumio slovenca... mislio sam da se to lako razume plus prosto mi je genijalno to Kitajska, kitajci da moram svaku priliku da iskoristim da upotrebim tu reč :))

nesam školovala, nisam ti ja @Santa i @Junkie !

mada sad kad tako kažeš, maaaalo kao da mi je nešto polu poznato ali bih i dalje izgubio u milioneru da je bilo to pitanje!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...