Jump to content

Zašto se ovo radi? - topik o dizajnu-


dovlagsi

Recommended Posts

Otpozadi izgleda kao onaj deda sa mimova što liči na popaja sa izbačenom donjom vilicom i kombinacije sa onim robotom iz diznijevog crtanog što mi je sad stao mozak kako se zove.

ali taj donji deo i branik deluje kao sa Renoa da je "sišao" a ne da je BMW.

ne znam samo kako će domaći krimosi i šabani da se pomire sa tim da ne mogu u isto vreme i da voze ovaj auto ali i da na zadnjem sedištu gledaju nešto na ovom 30 inča ekranu!

Link to comment
Share on other sites

reno najbolji auto šalim se!

sećam se i dalje kao juče da je bilo kad smo išli na neki put Renoom 25 i onda je sve vreme na svakih minut francuski glas saopštavao neku verovatno bitnu informaciju ali pošto niko od nas nije znao francuski nismo ni znali šta hoće da nam kaže!

Link to comment
Share on other sites

moram priznati da u crnoj varijanti izgleda malo bolje, odnosno manje ružno, upravo iz razloga koji je dovla naveo - manje se vidi TO

sad opet gledam i kontam koliko su nekako podigli tu liniju i celu haubu, kao da su imali već gotov normalan dizajn i onda neko rekao "hej, moramo dodati ove tanke farove gore, samo dodaj 15 cm ka gore i tu ih smesti, pa onda tih 15 cm da bude viša ta cela glavna linija sa strane" ...

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, togFU said:

moram priznati da u crnoj varijanti izgleda malo bolje, odnosno manje ružno, upravo iz razloga koji je dovla naveo - manje se vidi TO

sad opet gledam i kontam koliko su nekako podigli tu liniju i celu haubu, kao da su imali već gotov normalan dizajn i onda neko rekao "hej, moramo dodati ove tanke farove gore, samo dodaj 15 cm ka gore i tu ih smesti, pa onda tih 15 cm da bude viša ta cela glavna linija sa strane" ...

Kapiraš da bi bio 100x lepši kada ne bi imao te LED daylight gore i uopšte taj gornji deo grilla, ali kad ne bi to imao onda bi bio isti Rolls Royce, zar ne?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

On 4/13/2022 at 10:14 AM, Zwerko said:

Inače videh uživo novi Suzuki S-Cross, kao na slikama je delovalo da može da bude malo pristojniji od prethodnog, ovo su zvanične slike

Cenovnik za novi Suzuki S-Cross u Srbiji

Prostraniji i luksuzniji - Novi Suzuki SX4 S-Cross

Kao deluje da bi mogao biti relativno ok. Uživo je potpuni pakao, ništa ružnije skoro nisam video... 

bamliga, meni je sasvim gotivan uzivo. bio u Eurosumaru iz nekog petog razloga i bacio pogled, meni je sasvim dobar. seo u njega, udoban, mogu da ubacim i pozicioniram noge kako treba. mada, ja nisam objektivan jer sam vozio SX4 sedan koji mi je savrseno odgovarao, a ovaj bi trebalo da bude (valjda) treca generacija SX4 ako se ne varam.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Junkie said:

već vidim klince sa ekranom, markerom, čokoladom i svim ostalim radostima 😄

ovo je odmah i meni palo napamet plus naravno slučajno lomljenje, nabadanje rendom tastera i koječega. 

ovo me podseća na gimik kao Apple što je stavio onaj "touchbar" koji u suštini nije ničemu služio pa su ga izbacili iz kasnijih iteracija.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, oddball said:

ja nisam objektivan jer sam vozio SX4 sedan

Uf! 

1 hour ago, Junkie said:

već vidim klince sa ekranom, markerom, čokoladom i svim ostalim radostima 😄

Ko ima sitnu decu i vozi novu sedmicu? Toga nema danas više 😁

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...