Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

Cini mi se da nikad bolji zreb nije imao, sko nista 🙂

Videcemo kako ce sa nogom. Namestice mu stolar neku drvenu, taman ce da dobije i dodatnu energiju od toga 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Cini mi se da nikad bolji zreb nije imao, sko nista 🙂

Videcemo kako ce sa nogom. Namestice mu stolar neku drvenu, taman ce da dobije i dodatnu energiju od toga 😄

bukvalno je zreb nikad bolji zato bi i bilo mega glupo da ga zezne povreda u takvom žrebu 😞

Link to comment
Share on other sites

Ajmo Đolo ne daj se!

Quote

 

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић од 9 часова игра меч осмине финала Аустралијан опена против Алекса де Минора.

Ђоковић одлично игра у прва три кола Аустралијан опена, изгубивши тек један сет.

Алекс де Минор, у изостанку Ника Кирјоса, најбољи је тенисер из Аустралије у Мелбурну. До осмине финала дошао је једнако јаким партијама као и Новак. Савладао је Ју Хсиу Хсуа из Кинеског Тајпеха (3:0), па Французе Адријана Манарина (3:1) и Бенџамина Бонзија (3:0).

Ваља очекивати већу подршку са трибина за домаћег љубимца и аутсајдера. Ђоковић јесте међу Аустралијанцима, сигурно ће бити аплауза и овација, али ће они за Де Минора бити очекивано гласнији.

 

 

5ECDBED8-F4C0-4052-B469-6493FE6E6C1C.jpeg

Link to comment
Share on other sites

ajoj koji bedak 😞

Quote

6:3, 3:6, 6:3, 4:6, 6:6 (11:9) - Ljudi moji, neverovatan meč: Rubljov se izvukao iz mrtvih i pobedio
Imao je Rune pobedu u svojim rukama i na kraju sve prosuo. Poveo je sa 5:0 u odlučujućem gemu, imao i dva mini brejka viška, ali je od 7:2, Rubljov došao do 9:7. Uspeo je Rune još jednom da se vrati, a onda je na meč loptu odservirao duplu servis grešku, za poraz na kraju ludnice.

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Lucky said:

samo da se ne raspadne nešto sad u trećem i brzo da završi ovo.

ako dobro vidim po planu već sutra se igraju naredni mečevi tako da bi dobro bilo da se što više odmara umotan u kupus!

i dobro je, brzo je završio 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, leisure said:

Novak igra jako ozbiljan tenis i za njegove standarde trenutno. Najbitnije, sto je Laki rekao, brzo je zavrsio, a i rekao je Kurijeru u intervju-u posle meca da nije osetio povredu.
Tako da momci ne znam sto ste trosili ikone vec sada :tf:

ipak je to nolo, znamo da je sposoban da fejluje kad se najmanje očekuje!

1 hour ago, Dule_smor said:

Sad ide prvi stvarno ozbiljan protivnik, Rublev ga je bese dobio na turniru u BGu, spremite ikone!

pa da, bukvalno prvi ozbiljniji protivnik, da ne bude samo scenario kao na olimpijadi kad je prao redom sve neke autsajdere pa izgubio prvi ozbiljniji meč :))

Korda predao tako da je Kačanov u polufinalu:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad bolje razmislim, Rusi već duže vreme imaju ban na svoju zastavu zbog podsticanja na doping itd. Jel tako beše? Više se ni ne sećam tačno zašto i na kojim takmičenjima.

 

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, evgeniy said:

1712914490_Screenshot2023-01-25at12_21_01.png.a1f983e5fb31a93e1eae940f280697f7.png

posto je deci sirom Ukrajine to najveci problem, dok gledaju tenis da ne vide slucajno rusku zastavu. a i Rubljov je direktno ubio barem 70 ljudi samo u poslednjih nedelju dana, tako mu i treba!

govnas gonna govn

ah to, zbunio si me sa bela zastava jer obično nema nikakve, a nisam gledao live prenose.

meni je tu više apsurdno što kao smeju da igraju, svi znaju da su rusi itd ali kao nema zastave.

doduše ne znam dal' postoji neka direktiva komentatorima da se potrude da ne govore ono "i evo rus ima servis" ili "poen za ruskog igrača" već samo da ih oslovljavaju po imenu.

20 minutes ago, absolute said:

Kad bolje razmislim, Rusi već duže vreme imaju ban na svoju zastavu zbog podsticanja na doping itd. Jel tako beše? Više se ni ne sećam tačno zašto i na kojim takmičenjima.

 

 

to je na olimpijskim, igraju pod olimpijskom zastavom.

a ovo bez zastave je od UKR akcije. 

kad odeš na google stoji samo ime bez zastave npr.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...