Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

11 minutes ago, Lucky said:

slučaj Jack Aliexpress 🙂

nije bila dovoljno mudra da pobegne u Švicu pre nego što je optužila za silovanje :))

Jack Ma je beše pričao o korupciji, ili kritikovao partiju? Ili su samo hteli da uzmu kontrolu nad firmom?

Znam da su cancelovali i onu glumicu zbog utaje miliona u porezu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jose Jimenez said:

Jack Ma je beše pričao o korupciji, ili kritikovao partiju? Ili su samo hteli da uzmu kontrolu nad firmom?

Znam da su cancelovali i onu glumicu zbog utaje miliona u porezu. 

pa dal' su hteli da mu uzmu firmu pa im je ovo bio kul izgovor ili ne, nemam pojma, ali otkad je kritikovao i rekao da partija mora da se menja, nestao je iz javnosti :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da ne bude da samo gubi mečeve u poslednje vreme! :))

Quote

 

Đoković je u ponedeljak započeo 351. nedelju kao prvi teniser sveta.

Đoković je 8. marta ove godine pretekao Švajcarca Rodžera Federera po broju nedelja provedenih na vrhu ATP liste (310) i od tada uvećava rekord, a ispred njega je jedino Nemica Štefi Graf koja je na prvom mestu provela 377 sedmica.

ATP lista:

1. Novak Đoković (Srbija) 11.540 bodova
2. Danil Medvedev (Rusija) 8.640
3. Aleksandar Zverev (Nemačka) 7.840
4. Stefanos Cicipas (Grčka) 6.540
5. Andrej Rubljov (Rusija) 5.150
6. Rafael Nadal (Španija) 4.875
7. Mateo Beretini (Italija) 4.568
8. Kasper Rud (Norveška) 4.160
9. Hubert Hurkač (Poljska) 3.706
10. Janik Siner (Italija) 3.350
--------------------------------------------
33. Dušan Lajović 1.591
42. Filip Krajinović 1.402
52. Laslo Đere 1.131

69. Miomir Kecmanović 916

 

 

Znači još 25 nedelja do rekorda 🙂

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Hовак Ђоковић моћи ће да игра на Аустралијан опену у јануару без обзира на статус вакцинације, после нових промена правила челника турнира. Водећи људи турнира у Мелбурну саопштили су да ће постојати могућност и да тенисери који нису вакцинисани учествују на предстојећем гренд слему, али да ће то зависити од одлуке независне лекарске комисије.

Турнир у Мелбурн парку почиње 17. јануара и до сада су све информације гласиле да ће учешће бити дозвољено само тенисеркама и тенисерима који су примили две дозе вакцине.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Hehe, a u lekarskoj komisiji pijani Dule i Gagi iz Med.Rada DZ Smederevo, ambulanta Carina:D

 

 

pečat legalnosti lupa nemke ako zatreba!

ali mislim stvarno, koji "izlaz" - imaćemo komisiju koja će sto posto mnogo podrobno da ispita slučaj đokovića!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Lucky said:

pečat legalnosti lupa nemke ako zatreba!

ali mislim stvarno, koji "izlaz" - imaćemo komisiju koja će sto posto mnogo podrobno da ispita slučaj đokovića!

Nista ne razumes...sve je to nauka...

Zreo si da postanes ravnozemljas....ko Dule...primio rusku vakcinu al je za nemce i dalje ravnozemljas....kad neverUe u nauku...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, leisure said:

Spremite se za leto, Dule hostuje rur krstarenje Noletovom jahtom, Laki pravi majice sa ikonom

ali ikona napravljena od onog sad popularnog materijala na majicama što kad ga pomeraš prstom gore dole menja boju!

6 hours ago, absolute said:

Nista ne razumes...sve je to nauka...

Zreo si da postanes ravnozemljas....ko Dule...primio rusku vakcinu al je za nemce i dalje ravnozemljas....kad neverUe u nauku...

dajte tu pavlovićevu mast za nos!

Link to comment
Share on other sites

I onda ovo:

Quote

 

"Знам да не могу да кажем јасно и да је бесмислено рећи, али ћу то учинити свакако. Лицемер сам. Признајем да нисам добра девојка, лоша сам девојка", почела је Пенг у свом посту на мрежи Веибо.

"Пре отприлике три године, замениче премијер Џанг Гаоли, повукли сте се. Контактирали сте др Лијуа из Тениског центра Тјанђина и тражили ми да играм тенис у згради Кангминг у Пекингу. Пошто сам завршила са играњем, Ви и Ваша супруга Канг Ђие, одвели сте ме у свој дом, а онда сте ме Ви одвели у своју собу и, баш као што се то десило пре више од 10 година у Тјанђину, желели сте да имате секс са мном.

Била сам веома уплашена тог поподнева, нисам очекивала да ће то дешавати, да неко стоји испред врата и стражари. Нисам могла да верујем да је Ваша супруга у реду са тим. Имали смо секс пре седам година, а онда сте Ви промовисани у Стални комитет, отишли у Пекинг и никада ме више нисте контактирали.

Сахранила сам све у свом срцу. Пошто нисте желели да преузмете никакву одговорност за нашу везу, зашто сте се вратили, одвели ме кући и приморали да имамо секс? Немам никакав доказ и немогуће је било оставити било какав доказ. Касније, иако сте негирали, Ви сте били ти којем сам се прва допала, иначе не бих могла никако да Вас контактирам."

 

postade ovo:

Quote

 

"Прво, морам да истакнем једну ствар која је екстремно важна. Никада нисам рекла нити написала да ме је неко сексуално напао. Морам то да разјасним јер је било много несугласица и погрешног тумачења", рекла је Шуаи Пенг у Шангају.

Снимак је објавила Лијане Џаобао, медијска кућа из Сингапура, али је он изазвао додатну забринутост због начина на који је тенисерка говорила и избегавала одређена питања, попут оних о томе шта ради у слободно време, да ли се виђа са пријатељима и планира ли да путује ван земље.

Пре интервјуа, уснимљена је у друштву чувеног кинеског кошаркаша Јао Минга, као део промоције наредних Зимских олимпијских игара које ће бити одржане у Пекингу.

Шуаи је истакла да не разуме зашто људи мисле да је у опасности, да живи нормалан живот и да није под константним надзором.

Додала је да је њена објава на Веибоу, кинеској друштвеној мрежи сличној Твитеру, која је брзо уклоњена, била "приватног карактера". Поновила је да су је људи погрешно разумели и није желела више да говори о тој теми, нити је конкретно упитана за Џанга Гаолија.

Упитана је и о мејлу који је послала председнику ВТА Стиву Сајмону, након којег је први човек женског тениса почео да сумња и кренуо у јавни обрачун са Кином.

"Одговорила сам директору ВТА господину Сајмону на кинеском. Писала сам му на кинеском. Мој енглески није добар и не умем да преводим са кинеског на енглески. Кинеску верзију сам написала ја, а телевизија Си-Си-Ти-Ви је превела, али она није различита од онога што сам лично написала господину Сајмону."

 

A WTA razgovarao sa njom x puta, pa onda Olimpijski komitet itd :))

Quote

"Као што смо константно истицали, ова појављивања не ублашавају нити отклањају значајну забринутост ВТА у вези са њеном безбедношћу и могућношћу да комуницира без цензуре или принуде."

Ko zna kako su je nesretnu ucenili kinezi.

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Neptune said:

gepek klasičan. pitam se samo šta im urade tamo za dva meseca kad izađu kao mačići, i to ljudi kao što su džek ma i ai veivei.

Soba 101

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ko zna šta se ovde događa:

Quote

 

Медији: Ђоковић вероватно не путује у Сиднеј на АТП куп
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић највероватније неће путовати у Сиднеј на АТП куп, сазнаје Блиц. Медији су пренели да Ђоковић неће бити део тима репрезентације Србије у Сиднеју, на такмичењу које почиње 1. јануара. У наредним данима очекује се Новаково званично обраћање о наступу на овом турниру.

Ђоковић је требало да учествује на АТП купу од 1. јануара, али према сазнању Блица, одустао је од тог такмичења и неће још отпутовати у Аустралију.

"Новак 99% не путује на АТП. Тренира овде, али је одлучио да ово такмичење пропусти", рекао је Блицу извор близак најбољем тенисеру света.

То не значи да је Новак одустао од Аустралијан опена, који је на програму од 17. до 30. јануара, али би ускоро требало да саопшти одлуку око играња на првом гренд слему.

"Немамо званичну информацију о Новаку Ђоковићу, што се тиче АТП купа и Аустралијан опена. Када будемо имали, са задовољством ћемо је благовремено објавити", саопштили су из Новаког прес тима.

У Сиднеј не путује ни селектор Србије Виктор Троицки.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2021 at 9:54 AM, absolute said:

Antivakseri...seme im se zatrlo...štite babe po Australiji, a naše bake i deke zatiru...

al nas je iztizerovao više nego AV!

Quote

Đoković potvrdio – ide u Australiju!
Najbolji teniser sveta Novak Đoković potvrdio je da će igrati na Australijan openu!

plot twist, ode i ispadne u prvom kolu :))

Link to comment
Share on other sites

Britanci sramno napali Novaka: Svetski antivakser broj 1 ide u Australiju

„Antivakser broj 1 na svetu Novak Đoković leti na Australijan open i igraće tamo, uprkos pravilima zabrane za nevakcinisane igrače, raspalio je bes koristeći rupu u pravilima za medicinsko izuzeće“, samo ovaj naslov je dovoljno jasan sa koliko su emocija mediji u Engleskoj objašnjavali odluku Novaka da krene put Melburna."

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...