Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

1 hour ago, Lucky said:

Rasta? :))

 

ma kakav Rasta lol, jooooj opet me teraš da svoje sekunde trošim na gluposti : ))

ovo je neka "grupa" valjda, kao veseli su i imaju taj "rege akcenat" u priči, mislim da se u istom momentu pojavilo jedno 2-3 grupe na istu foru...
a "LIVE LOVE LAUGH" hit na koji mislim je onaj užaš za svadbe "lutko ja sam rešen...." aaaaagrh neću ni da googlam da saznam naziv grupe, zabole me

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

ma kakav Rasta lol, jooooj opet me teraš da svoje sekunde trošim na gluposti : ))

ovo je neka "grupa" valjda, kao veseli su i imaju taj "rege akcenat" u priči, mislim da se u istom momentu pojavilo jedno 2-3 grupe na istu foru...
a "LIVE LOVE LAUGH" hit na koji mislim je onaj užaš za svadbe "lutko ja sam rešen...." aaaaagrh neću ni da googlam da saznam naziv grupe, zabole me

SARS :))

jeste buđav lebac bio malo u tom rege fazonu ali nije im to baš prepoznatljivo, jer eto i to lutko ja sam rešen si pomenuo a evo i mladen ratujemo ti i ja :))

a kad smo na ja sam lavica meni su ove naxi reklame apsolutno ubole tu priču 🙂 u tom smislu im svaka čast kako su našli ciljnu grupu 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

SARS :))

jeste buđav lebac

jooooj gde me podseti i na taj buđav lebac jaooo.... imaju i oni neki drum 'n' zez, ta dva benda apsolutno ne razlikujem...  ne pratim domaću muzičku scenu, tu mi u isto sranje spadaju i oni dubioza kolektiv, oni su isto kao neki nesrećni polu-rege fazon

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, togFU said:

jooooj gde me podseti i na taj buđav lebac jaooo.... imaju i oni neki drum 'n' zez, ta dva benda apsolutno ne razlikujem...  ne pratim domaću muzičku scenu, tu mi u isto sranje spadaju i oni dubioza kolektiv, oni su isto kao neki nesrećni polu-rege fazon

hahaha, pa dobro, ima tu nečega, ali dubioza kolektiv je više neki ska / rege i zapravo imaju određenu popularnost van prostora ex-yu. 

tipa radili su i sa Manu Chao neki duet :))) i tako nešto. više im pesme udaraju na satiru i sprdnju, a sars je mimo te buđav lebac koja je u tom fazonu više išao na ono "teške društvene teme" i ove ljubavne koje su vam omiljene :))

Link to comment
Share on other sites

Bogami, dobar tenis danas naših, skoro i 100% uspešan 🙂

Kecman zamalo:
 

Quote

 

Шпански тенисер Рафаел Надал савладао је Миомира Кецмановића са 2:0 (6:1, 7:6 /7:4/) у другом колу турнира у Мадриду.


 

a Lajović iznenadio!

Quote

Српски тенисер Душан Лајовић савладао је Норвежанина Каспера Руда са 2:1 (7:6, 2:6, 6:4) у сетовима другог кола мастерса у Мадриду.

 

Link to comment
Share on other sites

Screenshot 2022-05-06 at 11.11.47.png

Realno možda i najboljeg protivnika je dobio za četvrtfinale, makar da se nekako dovuče do polufinala ako može.

Imam utisak da bi ga ostali oprali, iako Nadal ne igra baš dobro, osim ako ga ne pusti (lol) Alcarez ima da ga odvali.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, absolute said:

Dobi Nolo Hurkača bez  korišćenja ikone.

 

bukvalno najbolji protivnik kojeg je mogao da dobije 🙂

sad, nekako mi je možda i bolje da ide na nekog od dvojice španaca, iako je u španiji, ovi drugi potencijalni protivnici mi ne deluju da bi mu toliko legli ovako kljakavom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, absolute said:

Angazovacemo pjanog vracha da ikonama samonuje extra snagu iz korena bukve, hrasta i ostalog zimzelenog drveca.

ili da postane pravi čovek, drmne jedno pola kile tanko sečene jamon iberico i pokida u polufinalu!

Link to comment
Share on other sites

Samo domaca sapunjara se racuna. Te pipirevka slaninice od LGBT guda koje bi da budu antilope i da jedu samo detelinu sa cetiri lista se ne vaze....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, absolute said:

Samo domaca sapunjara se racuna. Te pipirevka slaninice od LGBT guda koje bi da budu antilope i da jedu samo detelinu sa cetiri lista se ne vaze....

pa nema to tamo u madrid kad nije pon'o! tako da mora da se snađe nečim što ima jbg!

 

ako ništa, znamo da ide na alkareza, rekoh vam da se nadal raspada kad ga je i ovaj naš namučio a i juče je jedva dobio:

Quote

 

Mladi teniser iz Mursije je dan posle svog 19. rođendana došao do najveće pobede u karijeri, protiv svog sunarodnika i idola Rafaela Nadala, 6:2, 1:6, 6:3.

U neku ruku, trenutak za istoriju - bilo je to prvi put da Nadal izgubi od jednog tinejdžera kada su u pitanju mečevi na njegovoj omiljenoj šljaci.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...