Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

2 hours ago, Nek' said:

Ne prizivaj novolju, mislim, nevolju, Lale.

I Fric pao! Cetvrtfinale Majamija protiv Alkaraza.

Šalimo se malo, nadamo se da do toga naravno neće doći 🙂

Ajd biće valjda nešto 🙂

Quote

Поново се нашао међу најбољих осам на неком од турнира из серије 1.000, а овај успех у Мајамију донеће му скок најмање на 38. позицију на АТП ранг-листи, чиме ће изједначити најбољи пласман у каријери.

A i bolje protiv Alkaraza nego Cicipasa, njega ne volim da vidim ni na slici :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nek' said:

Alkaraz zverina, Miomir zverina! Kakav mec! Opusteno da odmah prekinu turnir i proglase susret za finale.

 

Nevezano, posto je Medvedev prsnuo od branioca titlue, Hubija, Djokovic ostaje prvi na ATP listi i tu je sad ukupno 7 godina.

šteta stvarno, deluje da je baš dobar meč bio!

Novak da, i dok ne igra prvi je, podseća me na ono sa Monikom Seleš kad se povukla zbog onog napada pa nije igrala ne znam koliko pa je i dalje bila prva na listi.

spiking of, brate, kakav događaj sad kad se ponovo setim, lik uzme i zabode ovu nožem na sred meča, ono, koje ludilo. kad se malo razmisli bolje.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Lucky said:

šteta stvarno, deluje da je baš dobar meč bio!

Novak da, i dok ne igra prvi je, podseća me na ono sa Monikom Seleš kad se povukla zbog onog napada pa nije igrala ne znam koliko pa je i dalje bila prva na listi.

spiking of, brate, kakav događaj sad kad se ponovo setim, lik uzme i zabode ovu nožem na sred meča, ono, koje ludilo. kad se malo razmisli bolje.

Meni je zao sto nisam pogledao ceo mec, mora da se spava... Poslednji set je bio vrh-un-ski.

Karlos je neverovatan, eto njega u top 5 ocas posla. Kecmanovic podigao svoj nivo na nivo igre za prvih 10 igraca, ne samo u ovom mecu, nego cele dosadasnje sezone.

Djokovic... nista novo - mora da igra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nek' said:

Meni je zao sto nisam pogledao ceo mec, mora da se spava... Poslednji set je bio vrh-un-ski.

Karlos je neverovatan, eto njega u top 5 ocas posla. Kecmanovic podigao svoj nivo na nivo igre za prvih 10 igraca, ne samo u ovom mecu, nego cele dosadasnje sezone.

Djokovic... nista novo - mora da igra.

 

 

da, da, realna priča, super je Karlos.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Nek' said:

Znam da sada svi gledaju druge rezultate, ali Alkaras osvoji Majami u 2 seta i dolazi na 11. poziciju na ATP listi. 18 godina mu. Vec ima i par milioncica od nagrada.

u je, svaka mu čast. nisam očekivao, ali dobar skok.

Link to comment
Share on other sites

Inače podstaknut ovim oskarima pogledah ovaj King Richard film, pa se podsetih koliko su zapravo Venus i Serena bile dobre u tenisu oduvek. Ono Venus sa 14 godina postala profesionalna teniserka i igrala maltene egal meč sa Arančom Sančez koja je u tom momentu No 1. igračica. Sa 15 godina potpisala sponzorski ugovor sa Ribokom na 12 miliona $.

Tako da je ovaj sa 18 baš baš mator :)))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zwerko said:

Inače podstaknut ovim oskarima pogledah ovaj King Richard film, pa se podsetih koliko su zapravo Venus i Serena bile dobre u tenisu oduvek. Ono Venus sa 14 godina postala profesionalna teniserka i igrala maltene egal meč sa Arančom Sančez koja je u tom momentu No 1. igračica. Sa 15 godina potpisala sponzorski ugovor sa Ribokom na 12 miliona $.

Tako da je ovaj sa 18 baš baš mator :)))

ma da, one su izdominirale. 

ali ne bih mogao da gledam taj film, deluje mi kao neko veliko njesra 🙂

Link to comment
Share on other sites

nije, sasvim ok film, može da se pogleda. Čak i nema toliko BLM patetike koliko sam očekivao, a Will Smith je pokidao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...