Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

haha, ovo će biti zabavno :))

a baš videh JJ u nekom restoranu pre jedno mesec dana, prizvao sam je na Vimbldon!
 

Quote

 

Jelena Janković je posle nekoliko godina pauze ponovo na Vimbldonu.

Nekada najbolja igračica sveta će do kraja nedelje igrati na turniru legndi, a partnerka će joj biti Poljakinja Agnješka Radvanska.

Jelena i Agnješka su zaista odlične drugarice i narednih dana pokušaće takmičeći se u B grupi da ostvare uspehe na terenu.


 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dule_smor said:

Lol, ne zaleci se. Prvo ovaj britanac uopste nece biti lak zalogaj pred domacom publikom. Drugo Kirjos je mislim jedini igrac sa kojim Nole ima 0-2 skor i definitivno mu je usao u glavu da se tako izrazim.

Cigos je za tih 0-2 Novaka dobio 2017. kad je ovaj jos oporavljao lakat i imao bukvalno najgoru formu u poslednjih 15 godina. Od tada nisu igrali, jer Cigojs nije mogao da dobaci na smislenom turniru, pa se nisu ni sastajali. Realno ne bi ni sada, da se nije ocistila ta grana rasporeda sto zabranama igranja na turniru, sto covid odustajanjima (a sad i povredom). Jedino je imao dileju Cicipasa da odigra nesto posteno celog turnira. I ne zaboravi da se ovde igra na 3 dobijena seta.

 

Nori mi je nepoznanica, nisam ga gledao do sada, ali ne vidim da mu daju neke posebne sanse.

Link to comment
Share on other sites

Interesantan je ovaj UK lik, plus domaća publika, ali mislim da nema šta da traži protiv Noloa ako ovaj igra na nivou.

Kako ono kažu ima neka fraza tipa "izgubio je od samog sebe" ili tako nešto, mislim da mu je to najveća opasnost u polufinalu a ne protivnik.

Link to comment
Share on other sites

Se ovaj Vimbldon bese ne igra za poene? Samo za raju.

Ne pratim nesto spec, ali zanimljivo mi je da se Nole i Kirijos sretnu. Ako prodje Nolo, naravno. Dileja je Kirios 🙂 A ovaj Englez jbg moze da ide na sve ili nista. Doslovno nema sta da izgubi. Cak i da uklize Novaku i slomi mu nogu doslovno slavili bi ga ko pobednika.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...